BarnBridge (BOND) Token Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

  Bu yazımızda merkeziyetsiz finansal işlemlerle ilgilenenlerin çok merak ettikleri BOND Token hakkında bilgiler sunacağız. BOND Token nedir, nereden, nasıl alınır, proje amacı ne, geleceğe yönelik fiyat tahmini ve avantajları, dezavantajları ne sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  BarnBridge (BOND) Token Nedir?

  BarnBridge (BOND) Token, stablecoin ödünç vermeye odaklanan türev protokol olarak bilinir. BOND Token sahipleri çiftlik havuzları adı verilen alanlara stablecoin yatırabilirler. BOND Token, değişken faiz oranı üzerinden pasif gelir sunan havuzlar üzerinden stablecoin staking yaptıran bir kripto paradır. BOND Token aynı zamanda BarnBridge platformunun yönetim token’ıdır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  BarnBridge (BOND) Token projesinin amacı, yatırımcılara belirli kıdemlere göre pasif gelir ve ödüller sunmaktır. Pasif gelir ise bir miktar BOND Token’ı kilitleme üzerinden stablecoin varlık olarak temin edilir. BOND Token projesinde amaç daha fazla BOND Token belirtecini elinde tutan ve likiditesi daha yüksek havuzlarda birikim yapanlara daha fazla kazanç sunmaktır. Tüm işlemler için ise yardım merkezi üzerinden destek vererek, yatırımcıların aklında yer alan soruları yanıtlar. Proje hakkında diğer bilgileri, https://docs.barnbridge.com/ adresindeki Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  BOND Token Yorum

  BOND Token hakkında yorum yapan analistler, BOND Token’ın DeFi’nin yaşadığı bazı problemleri çözdüğünü açıklıyorlar. BOND Token projesi ile piyasa fiyat riskinden, nakit akış oynaklığından korunarak, kripto para birimi kazanmanın mümkün olduğunu belirtmişler. DeFi işlemlerini risk kategorilere ayıran SMART Yield, SMART Alpha ve SMART Exposure ürünler ile her yatırımcıya hitap ettiğinin altını çiziyorlar.

  BarnBridge Geleceği

  BOND Token geleceğine yönelik tahmin yapan analistler, 2021 yılı Ağustos ayı içinde fiyat artışının oluşabileceğini tahmin ettiler. Analistler, BOND Token’ın Ağustosta 45 dolar ile 50 dolar bandında dalgalanabileceğini açıkladılar. 2021 sene sonunda ise BOND Token değer kazanımının tabloda olabileceğini düşünüyorlar.

  BarnBridge (BOND) Token Fiyatı

  Hali hazırda güncel olarak 1 BOND fiyatı %barnbridge+try% TL. Döviz cinsinden ise %barnbridge+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BarnBridge fiyatı 24 saatte %barnbridge+yuzde%.

  Arz BOND Token’ın fiyatı, token’ın kripto piyasasındaki arz miktarına, satın alma taleplerine ve piyasadaki volatiliteye göre anlık değişime uğrar. Yarıma başlarken yanlış bir karar almamak için anlık fiyat mutlaka öğrenilmelidir.

  BOND Token Nereden Alınır?

  BOND Token alınan yerler Binance, Coinbase Exchange, Gate.io gibi kripto para borsası platformlarıdır. Bu borsalarda hesap açılışını gerçekleştirenler BOND Token’ı hesaplarına rahatlıkla alırlar. Diğer yandan borsa platformlarına ise web’den rahatlıkla erişim sağlanır.

  BarnBridge Nasıl Alınır?

  BOND Token edinmek için izlenen adımlar:

  • 1. Adım: BOND Token’ın işlem gördüğü Binance, Coinbase Exchange, Gate.io borsalarından tercih edilene erişilmelidir.
  • 2. Adım: Seçilen borsanın hesap açılış işlem sekmesine girilerek, gelen KYC işlem adımları tamamlanmalı ve hesap oluşturulmalıdır.
  • 3. Adım: Hesaba borsanın para yatırma işlem menüsü üzerinden bir para yatırma yöntemi seçilerek, transfer yapılır.
  • 4. Adım: Borsadan BOND Token paritesinin bulunduğu satın alma işlemi sayfasına erişilmelidir.
  • 5. Adım: Bu sayfada o andaki fiyat üzerinden yada uygun başka bir fiyat tanımlaması üzerinden BOND Token alım emri verilir.
  • 6. Adım: Alınan tokenlar hesabın sanal cüzdanında veya çevrimdışı modda saklama yapılabilen donanım cüzdanda saklanır.

  Adımların doğru izlenmesi ardından satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  BOND Token avantajları:

  • Oynaklıktan Etkilenmeyen Pasif Gelir: BOND Token sahipleri, BOND Token’ı belirteç olarak kullanıp farklı oranda pasif gelir sunana havuzlardan fiyatı değişmeyen stablecoin kazanırlar.
  • Hız: BOND Token sahipleri kripto para ticaretinde, cüzdanlar arası transferde ve takasta dakikalar içinde işlem onaylarını alırlar.

  Dezavantajları Ne?

  BOND Token dezavantajları:

  • Merkeziyetsiz Finansa Fazla Odaklanma: BOND Token kredi alımı veya staking alanlarında bir belirteç olarak kullanılır. Bunun haricinde NFT satın alma, uygulama üretme, token üretme, düşük masrafla işlem yapma, depolama alanı satın alma gibi konuların hiçbirinde avantaj sunmaz.
  • Saldırı Riski: BOND Token sanal cüzdanlarda saklanırken ağda oluşabilecek saldırı riskleri altındadır. Donanım cüzdanda saklandığında ise çevrimdışı modda korunacağından bu risk ortadan kaldırılır.

  Sonuç

  BOND Token fiyat oynaklığına bağlı fiyatı değişen tokenlar yerine stablecoin’i bir token, teminat üzerinden biriktirmeyi ve kazanmayı amaçlayanlara hitap eder. Analistlere göre, BOND Token 2021 yılı içinde fiyat artışını görebilir. Bond Token, tahmini fiyatın tabloya yansıması halinde yatırımcılarına kar sunabilir.

  ETH tabanlı altcoin olarak piyasaya 2020 yılında sürülmüş olan BOND, Binance ve Coinbase gibi önemli borsalarda da yer alıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle