Axie Infinity Fiyatı

  Bu sayfamızda 1 Axie Infinity ne kadar, AXS kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Oyun oynarken de para kazandırabilen bir koin olan Axie Infinity’in fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel Axie Infinity fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede AXS piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Ayrıca Axie Infinity Para Çevirici ile herhangi bir AXS tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 Axie Infinity Kaç TL Oldu?

  Kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden 1 Axie Infinity fiyatı %axie+infinity-try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Anonim bir kripto para olan Axie Infinity’in fiyat hacmi son 24 saatte %axie+infinity-yuzde%.

  1 Axie Infinity Kaç Dolar?

  Global kripto para borsalarından paylaşılan son verilere göre Amerikan Doları cinsinden 1 Axie Infinity fiyatı %axie+infinity-usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 Axie Infinity fiyatı %axie+infinity-eur% Euro’dur.

  Axie Infinity nedir?

  Axie Infinity, blockchain tabanlı bir işlem ve savaş oyunudur. Blockchain teknolojisinin kullanıcıları tarafından büyük ilgi gören bu oyunun yerel kripto para birimi de Axie Infinity Coin (AXS) olarak tanımlanmaktadır. AXS, kısmen bu oyunun oyuncuları tarafından sahip olunan ve işletilen bir kripto para birimidir. 

  Axie Infinity Nasıl Alınır? 

  Axie Infinity (AXS) almak için Binance borsası tercih edilebilir. Bunun dışında diğer kripto para borsalarından de AXS token satın alabilirsiniz. En popüler kripto para borsalarından biri olan Binance, Axie Infinity (AXS) Coin listelemesiyle biliniyor. Binance borsası üzerinden dilediğiniz kadar AXS Coin satın alma şansınız bulunuyor.

  Axie Infinity Fiyat Grafiği

  Axie Infinity Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle