Yok böyle bir hedef! "XRP fiyatı 50 dolara ulaşacak"

  SEC ile davasından zafer alacağına yönelik beklentiler artan XRP’de yüzler gülüyor! Geçmiş kötü günlere sünger çekmeye hazırlanan popüler altcoin’de ortaya atılan bir fiyat tahmini ise yatırımcıları hareketlendirdi. Ünlü kripto para analisti, XRP’nin 50 dolara kadar yükselebileceğini iddia etti!

  Ripple (XRP) cephesinde yüzler gülüyor! 0,50 dolar seviyesi üzerinde fiyatlanan XRP’de yaşanan son yükseliş ardından bir analist, telaffuz ettiği fiyat hedefi ile gündeme geldi. Kripto par analisti EGRAG CRYPTO’ya göre akümülasyon aşamasına giren Ripple’in nihai durağı 50 dolar seviyesi!

  "Bu Bölgede XRP Sert Yükselir"

  Anonim kripto para analisti EGRAG Crypto, son paylaştığı XRP grafiği ile ilgi odağı oldu. Renkli bir grafik paylaşan ünlü analist, mevcut görünümde XRP’nin daha yukarıları hedeflemesi için 0,73 doların altında bulunan bölgeye geçmesi gerektiğini savundu.

  Sarı renk ile renklendirdiği bu bölge, analiste göre yükselişe hazırlık bölgesi! 0,73 dolardan 2 dolara kadar uzanan bölgeye fiyatları getirebilecek olan bu bölge, analiste göre XRP’de sert bir yükselişi tetikleyebilir!

  "Valhalla Bölgesi Kritik"

  Analistin beyaz bölgeden sarı bölgeye geçerek 2 doları hedefleyebilecek XRP için bir de yeşil renkte paylaştığı ve muazzam bir kar hedefi olan bir alan var! Bu bölgeye, “Valhalla” ismini veren analist, popüler altcoin’de bu noktaya geçme potansiyeli olduğuna inanıyor. ENAG Crypto Valhalla bölgesinin sınırlarını 2,8 – 4,6 dolar arasında değişen bir fiyat aralığı olarak tanımlıyor.

  Bu yükseliş ise analistin “Dalga 1” ismini verdiği ve “Dalga 3” adını verdiği yükseliş dalgasını başlatmak için önem arz ediyor. Elliot Dalga Teorisi’ni bilen okurlarımızı anımsayacağı gibi üçüncü dalga, birinci dalganın yaklaşık 1,618 katıdır. Ve bazen üçüncü dalga, ilk dalganın 2,618 katına kadar yükselebilir! Bu anlamda popüler analistin XRP için fiyat hedefi üçüncü dalga boyuna göre 12 dolar ile 50 dolar aralığında bulunuyor!

  XRP'de Moraller Yüksek!

  EGRAG Crypto’nun 50 dolar hedef fiyat verdiği XRP’de yüzler gülüyor. Önceki gün açıklama yapan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un, “Hinman belgeleri beklemeye değer” açıklaması ile fiyatlar yeniden yükselişe geçti. Popüler altcoin %ripple+usd% dolar ile kritik bir seviyenin üzerinde seyrediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle