Kripto Para

Ünlü isimden açıklama: Kripto para devrimi başladı

  Nexo şirketinin kurucusu ve genel müdürü Antoni Trenchev kripto para sektörüne dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü isim kripto para sektöründe bir devrim yaşandığı ve kripto paraların uzun zaman hayatımızda olacağını belirttiği açıklamasında Bitcoin için de çarpıcı fiyat tahminlerinde bulundu.

  Nexo şirketi genel müdürü Antoni Trenchev katıldığı bir söyleşi de kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerle ilgili değerlendirmelerde bulundu. ABD’de Joe Biden’in başkan seçilmesinin kripto para sektörü için olumlu bir adım olduğunu aktaran Trenchev, kurumsal yatırımların da kripto paraların sürekliliğini gösterdiğini belirtti. Trenchev lider kripto para birimi Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ile ilgili halledilmesi gereken sorunlar olduğunu ancak bunların yavaş yavaş çözüleceğini belirtti. Ünlü isim kripto para sektöründe yaşanan devrimin ilk günlerinde olduğumuzu, kripto paraların uzun zaman hayatımızda kalacağını belirtti.

  Joe Biden’in başkan seçilmesinin kripto paraların parlak bir geleceğe sahip olması noktasında önemli bir noktada durduğunu belirten Trenchev, açıklamasında ABD bankalarının ellerinde Bitcoin bulundurmasına izin verilmesinin, PayPal gibi ödeme devlerinin kripto sektöründe attıkları adımların kripto para sektörü için belirleyici olduğunu aktardı.

  Nexo şirketi Coinbase’in izinden gidecek

  Trenchev şirketi Nexo ile kripto para sektöründe birçok inovasyon gerçekleştirmişti. Katıldığı söyleşi de Coinbase’in borsada listelenmesi ve aldığı fiyatlanma ile ilgili de açıklamalarda bulunan Trenchev, şirketleri için benzer yatırımları arttıracaklarını açıkladı. Coinbase’in 100 milyar dolarlık fiyatlanmasını değerlendiren Trenchev, Nexo şirketinin de sunduğu hizmetlerle benzer seviyeleri görme hedefinde olduğunu aktardı.

  Antoni Trenchev: Bitcoin 100 bin dolar seviyesine ulaşacak

  Antoni Trenchev açıklamalarında Bitcoin’in önünde küçük sorunların olduğunu ancak bunların kısa zamanda aşılacağını belirtti. Bitcoin’in 60 bin dolar seviyesinin üzerinde tutunmasının da önemli bir gelişme olduğunu belirten ünlü isim bundan sonra da Bitcoin’in yükselişini devam edeceğini belirtti. Trenchev Bitcoin için ilk kritik seviyenin 75 bin dolar olduğunu belirtti. Ünlü isim lider kripto paranın en geç 18 ay içinde 100 bin doları göreceğini iddia ediyor. Trenchev açıklamasında bundan sonraki rallinin daha zorlu olacağını da belirtti.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle