Stakenet Fiyatı

  Mevcut sayfa içeriğinde 1 Stakenet ne kadar, XSN kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Lightning Network platformu olarak bilinen Stakenet’in fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel Stakenet fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede XSN piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Ayrıca Stakenet Para Çevirici ile herhangi bir XSN tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 Stakenet kaç TL oldu?

  İşlem gören borsalarda Türk Lirası cinsinden 1 Stakenet fiyatı %stakenet+try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Şu anda kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden, 1 Stakenet karşılığında %stakenet+try% TL alınabilmektedir. Çoklu platformda kullanılabilen bir kripto olan Stakenet fiyatı son 24 saatte %stakenet+yuzde%.

  1 Stakenet kaç Dolar?

  En güncel verilere göre Amerikan Doları cinsinden 1 Stakenet fiyatı %stakenet+usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 Stakenet fiyatı %stakenet+eur% Euro’dur.

  Kısaca Stakenet nedir?

  Bir Lightning Network platformu olan Stakenet, dApps uygulamaları için ortaya çıkarılmıştır. Bu platform sayesinde, anlık ve ücretsiz işlemlerin gerçekleştirilmesi planlanır. Stakenet’in geliştiricilerine göre, BTC ve LTC’nin ardından Lightning Swap gerçekleştiren ilk platformdur. 

  Platformun yerel tokenı olan XSN, Trustless algoritması kullanır. Stakenet, bu algoritmayı kullanan, ilk blok zinciri platformu olma özelliğine sahiptir. Bu nedenle Proof of Stake algoritmasını kullanan ağlar içerisinde en güvenli ağ olduğu iddia edilir. 

  Stakenet Nasıl Alınır? 

  XSN Coin, henüz çok fazla kripto para borsasında listelenmiş değildir. XSN şu sıralar, StakeCube, Bitfinex, Beaxy, Coinall ve Whiye Bit platformlarından satın alınabilir. Stakenet (XSN) almak için kripto para borsasından hesap açılışı yapmak, açılan hesabın sanal cüzdanına para yatırmak ve son sayfa içinden XSN alım emrini girmek gerekir.

  XSN alırken internet üzerinden Bitfinex ve benzeri kripto para borsaları arasından seçilene giriş sağlanmalıdır. Adrese giriş ile erişilen ana sayfa üzerinden, "kayıt ol" sekmesine tıklanır. Yeni sayfaya gelen tablo boşluklarına ise talep edilen kimlik ve e-posta bilgileri girilip, tablo altında bulunan "onay" kutucuğuna tıklanır.

  Bu onay ardından erişilen yeni sayfa üzerinden "para yatır" sekmesi tercih edilerek, sanal cüzdana, kişisel banka hesabı içinden ve karttan para transferi yapılır. Son bölümde ulaşılan sayfa içinden "kripto para satın alma" sekmesi tercih edilerek, bu bölümde XSN ve miktarı seçilip, satın alma emri verilir. Adımlar ardından XSN miktarı sanal cüzdana yansır.

  Stakenet Fiyat Grafiği

  Stakenet Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle