Kripto Para

BRC-20 çılgınlığı sonrası Binance yeni pazaryerini başlatıyor

  Dev kripto para borsası Binance bugün yeni bir duyuru yaptı. Binance kullanıcılarına işlemleri kolaylaştıracak Binance Inscriptions Marketplace platformu tanıtıldı.

  En büyük kripto para borsası konumunda olan Binance, resmi sosyal medya hesaplarından yeni bir duyuru yaptı. Binance Inscriptions Marketplace platformu yeni bir pazaryeri olarak tanıtıldı. Binance kullanıcılarının dikkatinden kaçmayan duyurunun ilk detayları belli oldu.

  Duyurusu yapılan Binance Inscriptions Marketplace, BRC-20 tokenleri, Ethereum Sanal Makine (EVM) tokenleri ve diğer Inscriptions tokenlerini destekleyecek. Bunlar dışında yeni pazaryerinin kullanıcılara ne tür avantajlar sağladığı hakkında detaylı bilgilendirme yapıldı.

  Binance Inscriptions Marketplace Avantajları Neler?

  Dev kripto para borsası Binance, kullanıcılara Inscriptions pazaryeri hizmeti sunuyor. Bu sayede kullanıcılar Binance Web3 Wallet aracılığıyla yeni platformda kolaylıkla işlem yapabilecek. Şirketin açıklamasına göre yeni pazaryeri uygulamasında geçerli olan tokenler kendi kendini saklayan bir kripto cüzdanında barındırılacak.

  Binance Inscriptions Marketplace duyurusunda bu platformun kullanıcılara sunduğu avantajları açıklayan Binance ekibi şunları söyledi: “Yeni platformumuz yalnızca Inscriptions ticaretini desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda BRC-20 ve EVM tokenlerinin basılmasını (mint) da kolaylaştırıyor, böylece işlem maliyetlerini düşürüyor.” Kullanıcılar yeni platform sayesinde BRC-20, EVM ve diğer Inscriptions tokenlerini kolaylıkla takas edebilecek.

  ORDI’nin Başarısı Borsayı Harekete Geçirdi

  Binance, yeni pazaryerinin kullanıma açılmasında etkili olan gelişmelere dikkat çekti. Özellikle son dönemde BRC-20 tokeni ORDI’nin yaklaşık 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşması piyasa için olduğu gibi şirket için de bir dönüm noktası oldu. Şirketin yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: "ORDI gibi blockchainlerde 200 milyondan fazla yazıt gibi önemli dönüm noktalarıyla birlikte, bu alana girişimizin gecikmeli değil tam zamanında olduğuna inanıyoruz ve Binance kullanıcılarının keşfetmesi için olgun bir an olduğuna inanıyoruz.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle