Kripto Para

Peter Brandt’ten Bitcoin’de ATH vurgusu!

  Deneyimli kripto para analisti Peter Brandt, lider kripto para birimine yönelik uzun vadeli bir değerlendirmede bulundu. BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabileceği tarihi paylaşan Brandt, yatırımcıların heyecanını artırdı!

  İsabetli Bitcoin (BTC) analizleri ile hatırı sayılır bir takipçi kitlesi kazanan deneyimli kripto para analisti Peter Brandt, lider kripto para birimi için yine sahnedeydi. Bu kez Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) için takipçilerine seslenen Brandt, verdiği tarih ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

  Bitcoin’de Yeni Zirve İçin Tarih Verdi!

  2017 yılında yaşanan BTC çöküşünü önceden haber vermesi ile ününe ün katan tecrübeli analist, Bitcoin’in yeniden zirve yapacağı tarihi paylaşarak yatırımcıların heyecanını katladı. Tahminin bizzat Brandt’ten gelmesi BTC yatırımcılarının heyecanını artırırken, 12 ay sonra yeni bir ATH hedefi veren Brandt’in bu emin tavrı gözleri lider kripto para birimine çevirdi.

  Yeni değerlendirmesini Bitcoin’in geçmiş fiyat performansını dikkate alarak paylaşan Brandt, “Gerçeklerden yoksun fikirlere sahip olmak tehlikeli. Nisan-Haziran 2024’teki yeni ATH’ler geçmiş döngülerle çok uyumlu olur. Kripto para dünyasındaki dezenformasyon miktarı benim için son derece şaşırtıcı.” diyerek bir grafik paylaştı. Grafiğe göre BTC için Brandt, 12 ay içinde yeni bir ATH öngörüyor!

  “Yarılanma Çok Abartılıyor”

  Brand cesur BTC tahmini ile dikkatleri üzerine çekerken, gelecek yıl yaşanacak Bitcoin halving’i için de bazı değerlendirmelerde bulundu. BTC blok ödülünü yüzde 50 oranında düşürecek halving (yarılanma) etkinliğini el alan Brandt, “Yarılanma çok abartılıyor. Abartılacak bir olay değil.” dedi.

  Yarılanma olayı pek çok kripto para yatırımcısına göre ralliyi başlatacak asıl olay. Analist grafiğinde yeni ATH için 200 bin dolara kadar ucu açık bir rakam bıraksa da bu yeni zirvenin yarılanma ile ilgisi olmayacağını düşünüyor.

  Kripto Para Piyasalarında Son Durum

  Kripto para piyasalarındaki yükseliş isteği bugün de devam ediyor. BTC fiyatı 28 bin 166 dolar ile ABD Merkez Bankası (FED) kararını karşılamaya hazırlanıyor. Ethereum (ETH) bin 787 dolardan işlem görürken ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile dava sürecinde olumlu gelişmelerin yaşandığı XRP fiyatı 0,44384 dolardan işlem görüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle