Firo Coin Fiyatı

  Bu sayfamızda 1 Firo Coin ne kadar, FIRO kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Gizlilik odaklı bir kripto para olan Firo Coin’in fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel Firo Coin fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede FIRO piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Ayrıca Firo Coin Para Çevirici ile herhangi bir FIRO tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 Firo Coin kaç tl oldu?

  Kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden 1 Firo Coin fiyatı %zcoin+try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Şu anda kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden, 1 Firo Coin karşılığında %zcoin+try% TL Türk Lirası alınabilmektedir. Anonim bir kripto para olan Firo Coin’in fiyatı son 24 saatte %zcoin+yuzde%

  1 Firo Coin kaç dolar?

   Global kripto para borsalarından paylaşılan son verilere göre Amerikan Doları cinsinden 1 Firo Coin fiyatı %zcoin+usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 Firo Coin fiyatı %zcoin+eur% Euro’dur.

  Kısaca Firo Coin Nedir?

  Firo Coin, daha çok gizlilik odaklı bir kripto para birimidir. Başta adı Zcoin olarak piyasa çıkan ve daha sonra Firo Coin olarak adlandırılan kripto para birimi, Zerocoin protokolünün ilk defa uygulandığı kripto para birimidir. Daha önce Zcoin olarak adlandırılan Firo, kullanıcılarının kripto paraları yönetmelerine ve daha sonra da işlem geçmişi olmayan yepyeni coin birimlerini kullanabilmelerine izin veren ve sıfır bilgi kanıtı ile kullanılan, gizliliği ön planda tutan bir kriptodur.

  Firo Coin Nasıl Alınır?

  Firo Coin almak isteyen kullanıcılar Binance ve benzeri kripto para platformları üzerinden kripto para borsası hesabı oluşturması, bu hesabın sanal cüzdanına para göndermesi ve platform içinde Firo alım emrini vermesi gerekir. Bu işlem ile sanal cüzdanda Firo miktarı görüntülenir. Firo ayrıca Huobi, Bittrex gibi bilinen kripto para borsalarında da listelenmiştir.

  Firo Coin Fiyat Grafiği

  Firo Coin Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle