Kriptopara

3 Uzmandan Coin98 Geleceği, 3 Fiyat Tahmini 2022

  Kripto para projeleri genellikle, arkasındaki ekibin ekosistemde belli bir soruna ya da ihtiyaca odaklanması ile birlikte, o sorun ya da ihtiyaca yönelik bir çözüm sunma amacıyla ortaya çıkarılıyor. Ancak bu sorunlar ve ihtiyaçlar birbirinden fazlasıyla ayrık olabildiği için, kullanıcılar bu sorunları tek bir çatı altında giderebilecek bir projeye de ihtiyaç duyabiliyor. Coin98 ekibi de “hepsi bir arada” formülünden yola çıkarak, Coin98’i kullanıcılara sunuyor. Bu özelliği ile Coin98 de analistlerin radarına girmeyi başarıyor.

  Coin98 Geleceği

  Kripto para piyasalarında çok eski sayılmayan Coin98 ya da C98, Binance borsası üzerinden stake edilmeye başladıktan sonra piyasada yoğun bir ilgi ile karşılaştı. Bu süreçte işlem hacmini ciddi ölçüde artıran Coin98, kripto para listelerinde çok zincirli bir Blockchain likidite toplayıcı olarak sunuluyor. Mobil ve masaüstü alanlarında Coin98, 25 blok zinciri ağını destekleyen bir cüzdana sahip olabiliyor. Taşıdığı ve sunduğu özellikleri ile analistler, genel fikir birliğinde Coin98’in geleceği adına olumlu görüşler bildiriyor.

  Coin98 Nedir, Nasıl Çalışır?

  Coin98; token takasları, stake işlemleri de dahil olmak üzere birçok konsepti bünyesinde barındıran bir projedir. Birçok farklı özelliği bir arada bulundurması ile geniş yelpazede bir kullanıcı kitlesine hitap eden Coin98, bu sayede analistlere göre birtakım kazanç fırsatları da sunmaktadır. Coin98, kripto para ekosisteminde birden fazla sorun ve ihtiyaca aynı anda çözüm sunmayı amaçlayan bir merkezi olmayan finans (DeFi) projesidir.

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Fikir aşaması 2020 yılının başlarında geliştirilen Coin98 Finance (C98) projesi, DeFi ekosistemi için bir “hepsi bir arada” çözümü olarak nitelendirilmektedir. Uluslararası bir borsa aracılığı ile başlatılan Coin98 ağı, birden çok DEX protokolünde gelen likiditeyi toplamaktadır. Bu da zincirler arası borç verme, borçlanma, token takasları ve verim çiftçiliği gibi hizmetleri herkes için adil şartlarda erişilebilir hale getirmektedir.

  Coin98; stake tesisleri, çok zincirli Coin98 cüzdanı ve gelecek vaat eden yeni DeFi projeleri için bir inkübatör olarak da hizmet vermektedir. Coin98 platformu, kullanıcıların birden fazla blok zincirine ve DeFi alanına tek bir noktadan erişimi sağlamaktadır.

  Coin98 Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Uzman, analist ve sektör temsilcilerinin Coin98 yorum ve tahminleri değerlendirildiğinde, Coin98 adına uzun vadede olumlu fiyat beklentileri ön plana çıkmaktadır. Ancak uzman görüşleri arasında, Coin98 adına olumsuz görüş bildiren ekipler de bulunmaktadır. Uzman ekiplerin yorumları incelendiğinde;

  • WalletInvestor ekibi 2022 yılsonu itibariyle Coin98 fiyatının 3 dolar seviyesinin üzerine çıkacağını tahmin etmektedir. Ekip kısa vadeli tahminlerinde ise Coin98 fiyatının Mayıs ayı sonunda 2,194 dolar seviyesini öngörmektedir.
  • Price Prediction ekibi ise 2023 yıl sonu için Coin98 fiyatının 15 – 17 dolar aralığına ulaşacağını tahmin etmektedir. Ekip ayrıca Coin98’in 2022 yılını da 14,54 dolar seviyesinde tamamlayacağını öngörmektedir.
  • Price Prediction ekibi 2024 yıl sonu içinse Coin98 fiyatının 20 dolar seviyesini ve 2025 yıl sonu içinse 24,53 dolar seviyesini öngörmektedir.
  • TradingBeast ekibi Coin98 adına olumsuz tahminlerde bulunurken, ekip 2025 yıl sonunda Coin98’in 0 dolar seviyesini göreceğini öngörmektedir.

  Coin98 Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  C98, Coin98 ekosisteminin yerel token’ı ve hizmet token’ı olarak işlem görmektedir. Token Ethereum, Solana ve Binance Smart Chain ağlarında bulunmaktadır ve 5 ana fonksiyona hizmet etmektedir. Coin98 portföy çözümü 11 blok zincirini desteklemektedir. Proje ayrıca Polygon, Terra, PancakeSwap, Avalanche, Elrond, Fantom ve Band Protocol ile işbirliği de yapmaktadır. Coin98 projesi, farklı blok zinciri ekosistemleri ile diyalogları sürdürmek, zincirler arası likidite ve hizmetlerinden yararlanabilmek için bir köprü oluşturulmasına izin vermektedir. Bu özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, birçok uzman ve analist, projenin güvenilir olduğunu belirtmektedir. Her kripto varlıkta olduğu gibi, Coin98’de de yatırım riskleri bulunmaktadır.

  Coin98’i Benzersiz Yapan Nedir?

  Coin98 projesini diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerinden biri, projenin 20’den fazla blok zincirini destekleyerek sektördeki ortalamanın çok önüne geçmiş olmasıdır. Coin98’i benzersiz yapan en önemli özelliği budur. Bu durum, birden çok ağ arasında takas ve aktarım işlemlerini sağlayan, zincirler arası bir köprü olan Space Gate ile sağlanmaktadır. Space Gate’in belli aralıklarla güncelleme almış olması da projenin sağlamlığını artırmaktadır. Öte yandan bu çoklu zincir çalışabilirliği ile Coin98, birçok farklı projeyle de ortaklık kurmuştur.

  Coin98’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  Coin98 projesinin avantajları ve dezavantajları incelendiğinde, uzman yorumlarına göre projenin avantajları daha baskın gelmektedir. Coin98’in 20’den fazla blok zincirini destekleyerek birçok ağ arasında takas ve aktarım sağlıyor olması, projenin en önemli avantajıdır. Ayrıca projenin, ekosistemdeki Elrond, PancakeSwap, Terra gibi platformlarla işbirliğinin bulunuyor olması, stratejik olarak da geleceğe yönelik avantajlar vaat etmektedir.

  Diğer yandan C98 token’ı adına, diğer tüm kripto para birimlerinde olduğu gibi bir yatırım riskinin olması, dezavantajları arasında gösterilmektedir. Öte yandan piyasada görülen düşüş eğiliminde C98 token’ın ciddi bir düşüş yaşaması, bunun tekrarlanabileceği endişesini oluşturduğu için, derin değer kaybı riski de projenin dezavantajları arasında bulunmaktadır.

  Coin98 Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Coin98 ağının yerel token’ı olan C98; Binance, Gate.io, Bithumb, KuCoin, FTX, Bybit, Huobi Global, Poloniex, PancakeSwap (V2), MEXC, Phemex, Tokocrypto, Crypto.com Wxchange, AscendEX (BitMax), SushiSwap, Bitrue, WhiteBIT borsalarında listelenmektedir. C98 token’ı ile işlem yapmak isteyen kullanıcıların bu borsalar üzerinden hesap oluşturması gerekmektedir.

  Coin98 Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  Uzman yorumları incelendiğinde;

  • Price Prediction ekibi 2022 yıl sonu için 14,54 dolar, 2023 yıl sonu için 15 – 17 dolar aralığı, 2024 yıl sonu için 20 dolar, 2025 yıl sonu içinse 24,53 dolar tahminlerinde bulunmaktadır.
  • WalletInvestor ekibi Coin98 için “kötü bir 1 yıllık yatırım tercihi” yorumunda bulunmaktadır ve ekip, 2022 yıl sonunda fiyatın 3 dolar üzerine çıkacağını öngörmektedir.

  Sonuç

  Coin98, derin bir zincirler arası likiditeye ağ geçitleri sağlamak adına en iyi DEX protokollerinin birçoğunu bir araya getiren bir DeFi merkezi olarak hizmet vermektedir. Öte yandan Coin98, 20’den fazla blok zinciri arasında kapsamlı, çok çeşitli DeFi araçları ile borçlanma, borç verme ve likidite protokolleri sunmaktadır. Uzman görüşlerine bakıldığında, Coin98 adına hem olumlu hem de olumsuz görüşler bulunuyor olsa da uzmanlar arasında olumlu görüşlerde fikir birliğinin sağlandığı görülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle