UFT Coin Fiyatı

  Gelmiş olduğunuz sayfada 1 UFT Coin ne kadar, UFT kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Unilend protokolüne ait olan UFT Coin fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel UFT Coin fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede UFT piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Ayrıca UFT Coin Para Çevirici ile herhangi bir UFT tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 UFT Coin kaç tl oldu?

  Güncel borsalarda Türk Lirası cinsinden 1 UFT Coin fiyatı %unlend+finance-try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Şu anda kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden, 1 UFT Coin karşılığında %unlend+finance-try% TL Türk Lirası alınabilmektedir. Çoklu platformda kullanılabilen bir kripto olan UFT Coin fiyatı son 24 saatte %unlend+finance-yuzde%.

  1 UFT Coin kaç dolar?

  Anlık fiyat akışında Amerikan Doları cinsinden 1 UFT Coin fiyatı %unlend+finance-usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 UFT Coin fiyatı %unlend+finance-eur% Euro’dur.

  Kısaca UniLend Finance (UFT) Coin nedir?

  UniLend Finance (UFT) Coin, Unilend protokolünün yerel tokenıdır. Unilend, birkaç hizmeti bir araya getiren bir DeFi protokolü olarak bilinir. Geçtiğimiz günlerde Binance’in listelemesi ile patlama yapan UFT, spot alım satım işlemlerinde önemli yer tutar. 

  UFT Coin, ERC-20 tabanlı kripto paralar ile alım satım desteğine sahiptir. Unilend’in yönetimi, topluluğun insiyatifine kalmıştır. Ağ üzerindeki işlemler, topluluğun vereceği onay ile gerçekleştirilir. 

  UFT Coin Nasıl Alınır? 

  UFT Coin satın almak son derece kolaydır. Özellikle Binance’in listelemesi ile beraber, çok daha kolay ulaşılabilir hale gelmiştir. Binance, Bilaxy, Bithumb Global, Balance, Sushiswap ve Uniswap platformlarında UFT Coin alım satım işlemleri en hızlı biçimde gerçekleştirilebilir. 

  UFT Coin (UFT) almak isteyen kullanıcı kripto para borsasından hesap açılışı yapması gerekir. Ardından açılan hesabın sanal cüzdanına para yatırmak ve son sayfa içinden UFT alım emrini girmek gerekir. UFT alırken internet üzerinden Binance ve benzeri kripto para borsaları arasından seçilene giriş sağlanmalıdır. Adrese giriş ile erişilen ana sayfa üzerinden, "kayıt ol" sekmesine tıklanır. Yeni sayfaya gelen tablo boşluklarına ise talep edilen kimlik ve e-posta bilgileri girilip, tablo altında bulunan "onay" kutucuğuna tıklanır.

  Bu onay ardından erişilen yeni sayfa üzerinden "para yatır" sekmesi tercih edilerek, sanal cüzdana, kişisel banka hesabı içinden ve karttan para transferi yapılır. Son bölümde ulaşılan sayfa içinden "kripto para satın alma" sekmesi tercih edilerek, bu bölümde UFT ve miktarı seçilip, satın alma emri verilir. Adımlar ardından UFT miktarı sanal cüzdana yansır.

  UFT Coin Fiyat Grafiği

  UFT Coin Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle