Chiliz Fiyatı

  Sayfa içeriğinde 1 Chiliz ne kadar, CHZ kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Spor sektöründe bir devrim yaratan Chiliz’in fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel Chiliz fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede CHZ piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Chiliz Para Çevirici ile herhangi bir CHZ tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 Chiliz Kaç TL Oldu?

  An itibari ile Türk Lirası cinsinden 1 Chiliz fiyatı %chiliz+try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Chiliz’in fiyat hacmi son 24 saatte %chiliz+yuzde%.

  1 Chiliz Kaç Dolar?

  Anlık verilere göre Amerikan Doları cinsinden 1 Chiliz fiyatı %chiliz+usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 Chiliz fiyatı %chiliz+eur% Euro’dur.

  Kısaca Chiliz Coin Nedir?

  CHZ Coin, takım taraftarlarına bir kulübe yönelik alınan kararlarda oy sahibi olabilmeyi vadeden bir coindir. Örneğin takımın en iyi oyuncusunun kim olduğu, hazırlık maçlarının yerlerinin neresi olması gerektiği, maçta hangi seri formanın giyilmesi gerektiği gibi konular dijital alanda tartışılır. CHZ token’ı olan taraftar ise bu konular hakkında CHZ ödeme ile oy vererek, kendi kararlarını uygulatabilirler. 

  CHZ Coin’in aynı zamanda Ethereum ağı üzerinde kurulmuş bir tokendır. CHZ, Etherum ağında geliştirilmiş bir token olarak ERC-20 yazılımlı kripto para cüzdanlarında saklanabilen ve bu cüzdanlar ile alınıp satılabilen, akıllı sözleşmeleri yapmakta kullanılabilen bir altcoindir. 

  Chiliz Coin Nasıl Alınır?

  CHZ almak isteyen kullanıcılar Binance veya diğer listelenmiş kripto para borsalarından birine erişim sağlayabilir. Platforma giriş ile görüntülenen ana sayfa üzerinden ise "kayıt ol" sekmesine girilir. Ekrana yansıyan yeni tabloya kimlik ve e-posta bilgileri girilip, tablo altından "onay" kutucuğuna tıklanır. KYC onay işlemlerinden sonra borsaya nakit para bakiyesi yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından CHZ token paritesine girerek istediğiniz miktarda CHZ alımı yapabilirsiniz.

  Chiliz Fiyat Grafiği

  Chiliz Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle