Aavegotchi Fiyatı

  Girmiş olduğunuz sayfada 1 Aavegotchi ne kadar, GHST kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. NFT ve DeFi platformlarının beraber çalışmasını hedefleyen Aavegotchi fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel Aavegotchi fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede GHST piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Sitemizde Aavegotchi Para Çevirici ile herhangi bir GHST tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 Aavegotchi kaç tl oldu?

  Borsalardan gelen veriler ışığında Türk Lirası cinsinden 1 Aavegotchi fiyatı %aavegotchi+try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Şu anda kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden, 1 Aavegotchi karşılığında %aavegotchi+try% TL Türk Lirası alınabilmektedir. Anonim bir kripto para olan  Aavegotchi’in fiyatı son 24 saatte %aavegotchi+yuzde%

  1 Aavegotchi kaç dolar?

  Dünya çapında işlem göre kripto borsalarının gönderdiği verilerde Amerikan Doları cinsinden 1 Aavegotchi fiyatı %aavegotchi+usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 Aavegotchi fiyatı %aavegotchi+eur% Euro’dur.

  Aavegotchi Nedir? 

  Aave ekibi tarafından ortaya çıkarılan Aavegotchi, NFT ve DeFi platformunu entegre etmeyi planlayan bir proje. Projenin arkasındaki ekip, Tamagotchi isimli oyundan esinlenerek, bu projeyi başlatmaya karar verdiler. Aavegotchi ile birlikte, DeFi platformu bir oyun haline getirilebilir. Kripto sanatçısı olarak tanınan Xibot da, projenin tasarımını üstlenen isim oldu. 

  Aavegotchi dediğimiz coin, aslında içerisinde tokenlarını barındıran bir NFT’den ibarettir. Aavegotchi ile birlikte yield getirisi elde edilebilir.

  Aavegotchi Nasıl Alınır?

  Aavegotchi, kripto para borsalarından temin edilebilir. Binance tarafından da listelenen Aavegotchi, hızlı bir biçimde satın alınabilir. Aavegotchi’nin listelendiği tek yer Binance değil. Bilaxy, Uniswap, OKEx ve MXC.COM’da da Aavegotchi, satın almak mümkündür. Toplamda ise 25 ayrı platformdan satın alınabileceği ifade ediliyor. Kriptonun maksimum arzı ise 26 milyonun biraz üzerinde yer alıyor.

  Aavegotchi Fiyat Grafiği

  Aavegotchi Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle