Kriptopara

ZIL Coin Geleceği 2021, 2022 - ZIL Coin Projesi Yükselir mi?

  Zilliqa projesinin yerel kripto para birimi ZIL coin, yerli yatırımcıların da hakkında araştırma yaptıkları bir kripto para birimi haline gelmiştir. Yeni yatırım fırsatlarını kovalayan kripto yatırımcıları için ZIL coin geleceği hakkında detayları inceleyeceğiz. ZIL coin fiyatı 2021, 2022 yıllarında ne olur, ZIL coin projesi yükselir mi gibi soruların yanıtlarını yazımızdan takip edebilirsiniz. 

  ZIL Coin Geleceği 2021, 2022

  Kripto para uzmanlarına göre ZIL coin geleceğinin parlak olabileceğini, ZIL Coin'in son zamanlarda harika bir performans sergilediğini söylemek mümkündür. 2021 ve 2022 perspektifinde ZIL coin fiyatı yükseliş sinyali vermektedir. Analistlere göre bu eğilim devam ederse, ZIL coin ayılarla birlikte çalışabilir, 0,25 dolarlık direnç seviyesini kırabilir ve daha yükseğe çıkabilir.

  ZIL Coin Projesi Yükselir mi?

  Zilliqa, işlemde yer alan diğer taraf hakkında herhangi bir veri veya mesaj ifşa edilmeden çapraz kontrol edilen bir sistem kullanmaktadır. Ayrıca tüm blok zinciri etkin işlemin sıfır ifşa kanıtına ve matematiksel tutarlılığına dayanan kriptografik yöntemlere dayandığı için proje bazında gelecek vaat etmektedir. Uzun vadeli ZIL coin fiyat tahmini yükseliş göstermektedir fakat, ZIL coin ATH'yi ancak önceki birçok psikolojik direnci kırarsa vurabilecektir.

  An itibari ile 1 ZIL fiyatı %zilliqa+try% TL. Döviz cinsinden ise %zilliqa+try% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, ZIL 24 saatte %zilliqa+yuzde%.

  ZIL Coin Grafik Analizi

  Deneyimli kripto para analistlerine göre ZIL önümüzdeki günlerde olası bir yükseliş rallisine hazırlanma sinyalleri göstermektedir. Bu olursa, kripto direnç seviyesinin ötesine geçebilir ve yükseliş fiyatına ulaşabilir. Ayrıca yükseliş piyasası Zilliqa'da kalmaya devam ederse, yükselen kanalın içinde kalan ZIL coin fiyatı yeni zirveler görebilecektir.

  Öte yandan boğalar kriptoya karşı dönerse ZIL coin fiyatında bir miktar geri çekilme meydana gelebilir. Analistler, alt trend çizgisinden bir kırılma, yeni bir düşüş eğiliminin başlayabileceğini ifade etmektedir. Buna karşılık, üst trend çizgisi sinyalinden bir kırılma, yeni bir yükseliş trendiyle ZIL coinin uçuşa geçebileceğini göstermektedir.

  Uzmanlardan ZIL Coin Fiyat Tahminleri

  Deneyimli kripto para analistleri, yükseliş eğilimi devam ederse, ZIL coin fiyatının 2022'nin sonunda 1,5 dolara ulaşacağını belirtmektedir. Ayrıca 2022'nin ilk yarısı 2 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecektir. Ardından yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmemektedir. Yaklaşan, ortaklık ve 1.5 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün görülmektedir.

  Be In Crypto ZIL Coin Fiyat Tahmini

  Be In Crypto web sitesi, önümüzdeki yıllar için ZIL coin yatırımı hakkında çok iyimser bir görüş paylaşmıştır. Deneyimli analistlerin tahminlerine göre, ZIL coin fiyatı önümüzdeki yıllarda 0,20 doları geçebilir. Bu yükseliş performansı ZIL coini kazançlı bir yatırım yapmaktadır. 

  Trading Beast ZIL Coin Fiyat Tahmini

  Trading Beast ekibinin son analizine göre ZIL coin fiyatı, 2021'in sonuna kadar 0.29 dolar sınırını aşacaktır. Analistler, 2022 yılında da benzer bir yükseliş trendinin devam edebileceğini düşünmektedir. 

  Wallet Investor ZIL Coin Fiyat Tahmini

  Muhafazakar eğilim ve temkinli bir yaklaşımla analist yapan Wallet Investor ekibi ZIL coin yorumunda dikkatli olunması gerektiğini söylemektedir. 2021 yılı sonundaki trendlere göre ZIL coin pozisyonunu koruması zor görünmektedir ve ZIL fiyatı bu yılın sonuna kadar 0.27 dolar civarında işlem görebilir.

  Sonuç

  Altcoin piyasasında yakından takip edilen ZIL coin geleceği hakkında yapılan uzman yorumları genellikle olumlu yöndedir. Doğru zamanda alınan ZIL coin yatırımının 2021 yılı sonunda ve 2022 yılında yükseliş trendleri ile birlikte yatırımcısına kazandıracak bir proje olduğu belirtilmektedir. Fakat deneyimli analistler ZIL coin yatırımı yapmadan güncel trendlerin mutlaka takip edilmesi gerektiğini söylemektedir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle