Kriptopara

XVS Coin Geleceği ve Yorumları

  Venus (XVS) Coin geleceği parlak görülen ve 2021 yılı içinde değer kazanımı yaşaması tahmin edilen bir kripto paralardan biri olarak görülüyor. Ana kripto para birimleri ile yarışması beklenen XVS Coin’in geleceğine yönelik yapılan yorumları ve geleceğinin parlak olmasındaki nedenleri bu yazımızda detaylı şekilde inceleyeceğiz.

  Analistlerin Venus Coin Yorum ve Tahminleri

  Coin Bureau’dan XVS Coin Yorumu

  Usta trader olarak bilinen Coin Bureau, XVS’nin geleceğini yorumladı. Önümüzdeki 5 yıl içinde 100x değer artışı yaşayacak olan kripto para birimleri arasında XVS’nin yer aldığını belirtti. 

  Artık teknolojik altcoinlerin devrinin başlayacağını ifade eden analist, XVS için 2021 yılı sonunda 60 dolarlık fiyata yakın bir değer beklentisi içinde. Analist XVS’nin özellikle Venüs ağının hız ve güvenlik niteliklerinin XVS Coin’de yer aldığını bu durma bağlı yatırımcı kitlesinden alım taleplerini karşılayacağını belirtiyor. 

  Cointelegraph’tan XVS Yorumu

  Cointelegraph yayınladığı analiz grafikler ile uzun vadede XVS Coin için parlak bir gelecek çizdi. 2 Şubatta 10,4 dolarlık fiyata dikkat çeken ve ilerleyen süreçte 2021 sonunda değer kazanımının yaşanacağını belirten Cointelegraph, XVS Coin’i yatırma değer buldu. 11 Mart 2021 tarihinde 53 dolar seviyesinde hareket eden XVS için 2021 yılı ikinci yarısında 55 dolarlık fiyat üzerinde bir tahmin gerçekleştirildi. 

  TradingView’den XVS Coin Yorumu

  TradingView verilerine göre XVS protokolünün son olarak %900’luk toplam artışı gündeme getirdiği ve bu duruma bağlı olarak 5 yıl içinde 100x değer kazanacak coinler arasına girdiği belirtildi. 

  TradingView analistleri, XVS Coin için 2021 yılının son çeyreğinde değer kazanımı ile rekor fiyat beklediklerini belirttiler. Önümüzdeki 5 yıl içinde BTC ve ETH gibi ana kripto paralarla yarışacağını ifade ediyorlar.

  XVS Coin Geleceği Neden Parlak Görülüyor?

  XVS Coin, merkeziyetsiz finans işlemlerine imkan sunması sebebi ile geleceği parlak görülen bir altcoin birimidir. XVS sahibi olan bir kişi Venüs ağında yer alan kripto para cüzdanı ile veya donanım cüzdanlarla XVS stake edebilir. Bu kapsamda ise XVS’yi belirli bir süre cüzdanda tutma ve harcamama sözü verir. Her bir dönem sonunda ise ek XVS Coin kazanır. 

  Geleneksel bankacılık işlemlerinde vadeli mevduat hesabı olarak bildiğimiz ancak kripto para dünyasında stakeing olan bu merkeziyetsiz finans işlemi, yatırımcıya daha düşük riskli bir model sunar. Analistler bu yatırım şeklinin şuan fazla tercih edildiğini ve stake yapmak isteyenlerin ise XVS alımına yöneldiklerini belirtiyorlar. Bu hem fiyat artışını destekliyor hem de XVS’nin geleceğe sağlam bakmasını sağlıyor.

  Kredilendirme İşleminin Venus Coin Geleceğine Etkisi

  Analistler XVS ve DOT gibi kripto para birimlerini geleceğin en popüler olacak altcoinleri olarak görüyorlar. Bunu sebebi ise XVS’nin ve DOT’un kredilendirmede kullanılabileleridir. 

  XVS sahibi bir kişi geleneksel bankacılık hizmetleri ile kredi kullanamayan bir kişiye XVS olarak kredi verebiliyor. Ardından ise faizli bir ödeme geri alıyor. Kripto para birimi ile yine risksiz bir modelde yatırım yapmayı sağlayan bu sistem ise onun geleceğini güçlendiriyor.

  Güncel XVS Coin Fiyatı Ne Durumda?

  En son edinilen bilgilere göre 1 XVS fiyatı %venus+try% TL. Döviz cinsinden ise %venus+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Venus fiyatı 24 saatte %venus+yuzde%.

  XVS, Şimdiden Yatırımcıların İlgisini Cezbediyor

  XVS yani Venus coin Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerine kurulmuş stabil coin protokolü olarak tanımlanıyor ve bu özelliği ile DeFi sektöründe ön plana çıkıyor. Binance borsasında litelenmesi ile de bir çok yatırımcının ilgisini cezbetmiş durumda.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle