Kriptopara

XVS Coin Geleceği 2022 - Uzmanların VENUS Fiyat Tahminleri

  XVS Coin yatay bir bantta hareketlerine devam ederken kripto para yatırımcıları, yaşanan hareketleri yükseliş habercisi olarak değerlendirmektedir. Büyük ilgiyle takip edilen VENUS projesi ve yerel token’i hakkında uzmanların gelecek yıllara ilişkin beklentilerini yazımızda sizler için derledik.

  XVS Coin Geleceği 2022

  VENUS platformu, Binance Smart Chain (BSC) üzerine kurulan DeFi platformudur. Geleneksel üç finans özelliğini merkezsiz olarak sunmayı başaran VENUS platformu, yerel token olarak XVS Coin’i kullanmaktadır. Yerel token’in stake edilmesi halinde faiz geliri sunan platform, XVS Coin’in kullanımını teşvik etmeyi sürdürmektedir.

  Platform DeFi alanına sunduğu çözümler yanında stablecoin’in üretilebilmesine olanak tanımaktadır. Sahip olduğu farklı özellikleri, VENUS projesinin farklı hedef kitlelerin ilgisini çekebileceğini göstermektedir. Uzmanlar projenin çok yönlü olmasını olumlu olarak değerlendirmekte ve VENUS ağının DeFi gelişimine ek olarak stablecoin tercihlerinin artmasından da olumlu etkilenebileceğini düşünmektedirler.

  XVS Grafik Analizi

  XVS Coin’de yaşanan geri çekilmeye yönelik görüşlerini aktaran anonim analistler, fiyatların yatay trendde akümüle olduğuna dikkat çekti. Yükseliş için güç topladığı düşünülen XVS Coin için 28,79 dolar direnci yükselişin önündeki en büyük engel olarak kabul edilmektedir.

  Fiyatların trend dibine çok yakın seyrettiğini belirten analistler, kısa stop noktaları belirleyerek mevcut seviyelerde işlem yapılabileceğini ifade ettiler. Teknik analizin öngördüğü sonuçların göz ardı edilmemesi gerektiği ifade edilen token’de 4 saatlik grafik, analistlere göre yatay trendin devam edeceğini göstermektedir.

  Kripto para borsalarında güncel 1 VENUS fiyatı %litecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %litecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, XVS Coin 24 saatte %litecoin+yuzde%.

  Uzmanların VENUS (XVS) Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para sektörünün önde gelen 4 analisti, XVS Coin’in mevcut fiyatlarının uygun olduğunu öngördükleri fiyat tahminleri ile yakından takip edilmektedir. En çok takip edilen 4 isim, 2022 yılında beklenen yükselişin yaşanacağını düşündükleri token için en az 22 ve en çok 108 dolarlık fiyat hedefi belirlediler.

  • Wallet Investor XVS Fiyat Tahmini

  Wallet Investor, kısa vadede SAT verdiği token için 2022 yılına umutla bakmaktadır. XVS Coin fiyat tahminini 1 yıllık süreç için olumlu beklenti ile paylaşan kuruluş, token’in 22,223 dolara ulaşabileceğini öngörmektedir. 2022 yılında yükselişe geçmesini beklediği token’in 5 yıl sonrasını da değerlendiren Wallet Investor, 2026 yılı için fiyat hedefini 50,895 dolar olarak paylaşmaktadır.

  • Price Prediction VENUS Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction, kısa vadede olumsuz tarafta yer aldığı token için orta ve uzun vadede umutlu olduğunu paylaştığı tahminler ile aktarmaktadır. 2022 yılı XVS Coin fiyat hedefini 27,57 dolar olarak aktaran kuruluş, 5 yıl sonrasına 131,21 dolar hedef fiyat vermektedir.

  • Gov Capital XVS Coin Fiyat Tahmini

  GOV Capital, VENUS projesine olan güvenini paylaştığı astronomik XVS fiyat hedefi ile açık etmektedir. Kuruluş 1 yıllık süreçte XVS Coin fiyatının 108 dolara ulaşacağını düşünmektedir. 5 yıl sonrası için değerlendirmesinde çıtayı yükselten Gov Capital, XVS Coin’in 753 dolara ulaşabileceğini ifade etmektedir.

  • Tech News Leader VENUS (XVS) Coin Fiyat Tahmini

  Tech News Leader, diğer kuruluşlara nazaran VENUS projesine nispeten temkinli yaklaşmaktadır. Kuruluş XVS Coin için paylaştığı 27,26 dolarlık 2022 yılı hedefi ile diğer kuruluşların gerisinde kalmaktadır. 5 yıllık süreçte ise değer artışının devam edeceğini öngören kuruluş, 2026 yılına gelindiğinde yatırımcıların 127,55 dolardan XVS alıp satabileceğini düşünmektedir.

  Sonuç

  VENUS, DeFi alanına getirdiği yenilikler ile kripto para uzmanlarının beğenisini kazanmaktadır. Projenin yerel token’i olan XVS Coin, uzmanlara göre ilerleyen günlerde daha fazla kurumsal yatırımcının portföyünde yer almayı hak etmektedir. Mevcut seviyelerin alım için uygun olduğunu paylaşan uzmanlar, verilecek yatırım kararlarında yatırımcıların teknik analiz kurallarına uymalarını tavsiye etmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle