Kriptopara

XLM Coin Geleceği 2021 - Stellar Kazandırır mı?

  Steller ağının yerel kripto para birimi XLM Coin hakkında birçok analist fiyat analizi ve gelecek tahmini paylaşmış durumda. Bu tahminler ve tahmine yön veren sebepler ise XLM Coin’in gelecekte var olabilecek imajını ortaya koyuyor. Bu yazımızda, XLM Coin gelecekte nasıl bir noktada olabilir, kazandırır mı sorularına analistlerin tahminlerini baz alarak yanıt vermeye çalışacağız. 

  XLM Coin Geleceği 2021

  Analistler XLM Coin’in yakın ve uzak geleceği hakkında iki farklı görüşü ortaya koyuyorlar. Analistlere göre XLM Coin yakın vadede değer kaybını ön planda tutabilir. Orta vade ardından ise bir fiyat düzeltmesi yaparak yükseliş trendi içerisinde girebilir. Analistlerin ortak görüşlerine göre XLM Coin 2021 senesi Haziran başında değer kaybını tabloya alabilir. 2021 Ağustos sonunda ise yatırımcı dikkatini çeken bir fiyat artışını grafiğe yansıtabilir. Bu yüzden 2021 senesi içinde değer kazanabileceği ve parlak bir tabloyu öne alabileceği düşünülüyor.

  Stellar Kazandırır mı?

  Analistler XLM Coin’in 2021 senesi Ağustos ayı ardından fiyat yükselişlerini birkaç noktada gerçekleştirebileceğini düşünüyor. 2021 sene sonunu ise değer kazanarak kapatabileceğine inanıyorlar. 2021 ilk yarısında ise değer kaybı ile fiyatın 0.50 dolar ile 0.55 dolar bandı arasında konumlanabileceğini ifade ettiler. Bu düşüşün alım için uygun fiyatı yaratmasını bekleyen analistler, 2021 ikinci yarısındaki fiyatlanma üzerinden kar elde etme hedefiyle ilk yarıda alımın değerlendirilebileceğini düşünüyorlar.

  XLM Coin Neden Kazandırabilir?

  Analistlere göre Stellar 2021 senesi Ağustos ayı ile birlikte yatırımcılarına kazandırabilir. Analistler bu tahmini yaparken belirli faktörlerden etkilendiklerini belirtiyorlar. Analistler XLM Coin’in yatırımcılara kar sunabileceğini açıklarken, sebepleri ise şu şekilde sıralıyorlar:

  • Analistler, XLM Coin’in düşük masraf ile işlem yapmak isteyen yatırımcı kitlesine hitap ettiğini belirtiyorlar. Bu avantajdan yararlanmak isteyen kitlenin ise oldukça geniş olduğunu belirttiler. XLM Coin ile Stellar ağında yapılan transferlerin mining ücretlerinin sadece 0.00001 Lumens olduğunu bunun ise XLM Coin’e olan talepleri yükseltebileceğini açıkladılar.
  • XLM Coin’in oldukça hızlı işlemlere imkan sunduğu ifade ediliyor. Bitcoin ve Ethereum’a çok daha hızlı olan XLM Coin’in yatırımcılar için bir alternatif haline gelebileceğini düşünüyorlar. Analistler, Ripple’a benzer bir modelde düğümlerin sadece bir bölümünün doğrulama nod’u olarak kullanılması ile ağda hızın yakalandığını açıkladılar. Bu hız avantajının yeni alım taleplerini ve işlem adedinde yükselişi teşvik ettiğini vurguluyorlar.
  • Uzmanlar XLM Coin işlemlerinde akıllı sözleşme oluşturma sürecin sadece 2 ile 5 saniye arasında sürdüğünü belirttiler. Ethereum’u geride bırakan bu niteliğin yine fiyat artışlarını destekleyebileceğini düşünüyorlar.

  Tüm bu detaylara bağlı olarak değer kazanımına gidebilecek XLM Coin’in yatırımcılara kar sunabileceğini tahmin ettiler.

  XLM Coin Geleceği Hakkında Analistler Ne Düşünüyor?

  Analistler XLM Coin’in uzak geleceği hakkında olumlu tahminlerde bulunuyorlar. Yakın gelecek hakkında ise pozitif görüş bildirmiyorlar. Analistler XLM Coin’in 2021 ilk yarısını değer kaybıyla kapatabileceğini düşünüyorlar. Fiyatın ise 0.50 dolar ile 0.55 dolar bandı arasına gerileyebileceğini açıkladılar.

  Analistlere göre XLM Coin kayda değer bir fiyat yükselişini 2021 senesi Ağustos ayı ve sonrasında yakalayabilir. Bu dönemde ise fiyat 0.75 dolar ile 0.80 dolar bandında yer alabilir. 

  The Signalyst XLM Coin Gelecek Tahmini

  The Signalyst XLM Coin’in 2021 sene sonunda yükleşiş trendi içinde olabileceğini düşünüyor. Analist, XLM Con’in özellikle kurumsal yatırımcı kitlesinden alım taleplerini karşılayabileceğini düşünüyor. Sene sonunda 0.80 dolar ile 0.85 dolar bandı için bir fiyat tahmini yapıyor. 

  Aayush Jindal Stellar Yorumu

  Aayush Jindal XLM Coin’in 2021 Haziran ayında 0.50 dolar ile 0.55 dolar bandı arasında olabileceğini açıkladı. İlk yarıda düşüş yönünde tahmin yapan analist, Ağustos ardından XLM Coin fiyatının 0.70 dolar ile 0.75 dolar bandında olabileceğini belirtti.

  Mark Cuban Stellar Coin Gelecek Tahmini

  Mark Cuban, XLM Coin’in 2021 ikinci yarısında birkaç farklı noktada değer kazanabileceğini ifade etti. Analiste göre 2021 Ağustos’ta XLM Coin 0.70 dolarlık fiyatı görebilir. Ardından Kasım ayına yaklaşıldığında ise fiyat 0.80 ile 0.85 dolar bandı arasında yer alabilir. 

  Credible Crypto Yorumu

  Credinle Crypto XLM Coin’in 2021 Mayıs ayını değer kaybıyla tamamlayabileceğini düşünüyor. 0.50 dolar düzeyine kadar fiyat gerilemesi bekleyen analist, 2021 Eylül başında XLM Coin fiyatının 0.75 dolar düzeyine hareket edebileceğini tahmin etti. 

  Sonuç

  Ripple’ın kardeşi olarak da anılan Stellar projesi özellikle SEC davasından sonra ilgi görmeye başladı. Özetle, analistler 2021 senesinde XLM Coin’i almaya değer bir kripto para olabileceğini ifade ediyorlar. Çünkü sunduğu avantajlar ile talep edilen bir coin olacağını, bunun onu fiyat yükselişine götürebileceğine inanıyorlar. 2021 ikinci yarısında beklentilere göre hareket eden bir XLM Coin görebilirsek, yatırımcılar ideal oranda kara geçebilecekler. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle