Kriptopara

Wink Coin Son 1 Haftada %700 Büyüdü!

  Wink Coin Son 1 Haftada %700 Kat Büyüdü!

  Wink Coin grafikleri ele alındığında son 1 hafta içinde yaklaşık 7 kat büyüdüğü ve etkili bir değer kazanımı yaşadığı görülüyor. WIN Token yaklaşık 1 milyar dolarlık piyasa değeriyle 72. sıraya yükselirken, günlük ticaret hacmini ise 2.4 milyar seviyesine yükseltti.

  Wink Coin’in Grafik Verilerine Göre Büyümesi

  Wink Coin haftalık grafiği ele alındığında, en etkili büyüme oranı 5 Nisan 2021 tarihinde yaşandı. Wink Coin aylık grafik baz alındığında %939 oranında büyüme kaydetti. Wink Coin haftalık grafikte %502, 5 Nisan 2021 günlük grafiğinde ise %24 değer kazanımını gündeme getirdi.

  2021 yılı 5 Nisan tarihinde 0,00245 dolar fiyata çıkarak tüm zamanların en yüksek fiyatını sergileyen altcoin, yükselişe devam ediyor. Analistler 6 Nisan günlük grafiği ele alındığında %34’lük bir değer kazanımının gündemde olduğunu belirttiler. Bu ivme içinde devam ederse Wink Coin’in 2021 ikinci yarısı öncesinde 0.0035 dolar düzeyini aşması bekleniyor. 

  Wink Coin Haftalık Yükselişini Ne Destekliyor?

  Wink Coin haftalık yükselişini destekleyen en önemli faktör yatırımcıların alım talepleridir. Haftalık Wink işlemlerine bakıldığında yatırımcıların portföylerine Wink ekledikleri ve alım yönünde karar verdikleri görülüyor. Piyasada alım taleplerinin artışı ile Wink Coin arzının azalışı ise fiyatın rekor seviyeye geçiş yapmasını sağladı. Analistler şuan için Wink Coin adına haftalık satın alım doyumuna ulaşılmadığını ve kısa vadede artışın devam edeceğini belirtiyorlar. 

  Wink Haftalık Yükselişinde Etkili Alım Talebi Neden Ortaya Çıktı?

  Sadece haftalık bazda değil genel şartlar ele alındığında işlem hacmi yüksek olan bir kripto para biriminde yaşanan değer kazanımları ve kayıpları piyasa genelini etkiler. Analistlerin bir hafta öncesinden yapmış oldukları wink coin yorum kapsamında ve grafik verilerine göre, bu hafta ETH ve BTC artışları bekleniyordu. İki önemli kripto para biriminde yaşanan gelişmeler ise altcoinler’i yakından etkiliyor. 

  Analistlerin BTC yükselişi hakkında yaptıkları yorumlar ardından BTC ve ETH yükselişini en iyi şekilde izleyen altcoinlerden Wink Coin’e olan talep arttı. Nitekim Wink Coin alıcıları akıllıca bir karara imza attılar. Geçen hafta uygun fiyat üzerinden yapılan alımlar ardından 6 Nisan 2021 tarihine gelindiğinde yeni rekor fiyat 0.0028 dolardan kara geçiliyor. ETH ve BTC kripto para birimlerindeki artıştan etkileneceği ifade edilen Wink Coin’e alım talebi yükseldi. 6 Nisan’da ise %27’lik BTC, %25’lik ETH ve %29’luk Wink Coin değer kazanımı grafikte yer alıyor.

  Aayush Jindal, Credible Crypto gibi analistler değer kazanımının devam edeceğini açıkladılar. Wink Coin için 2021 ikinci yarısı öncesinde 0.0035 dolar üzeri fiyat oluşacağını aktarıyorlar. Bu kapsamda devam edecek alım taleplerinin henüz doyuma ulaşmadığı aktarılıyor.

  Wink Coin Haftalık Büyümesi Geleceği Nasıl Etkileyecek?

  Analistler Wink Coin’in 2021 yılı ilk yarısında değer kazanımı içinde olmasının son derece önemli olduğunu aktarmışladır. Çünkü orta vadede dalgalı fiyatları yansıtan Wink Coin’e güvenin oluşması için bir rekor fiyatın gelmesi gerektiği vurgulanıyordu. Bu rekor fiyat yatırımcıyı Wink Coin’in gelecekte daha iyi bir noktada olabileceği konusunda ikna edecekti.

  Bu hafta ise Wink Coin artışını yaparak 2021 ilk yarısı içinde beklenen hamleyi yaptı ve 0.00283 dolar’a kadar 6 Nissan’da yükseldi. Analistler geçen hafta ise Wink Coin’in 2021 ilk yarısında 0.0027 dolar seviyesini aşarsa ikinci yarıda şansının daha büyük olacağını ifade etmişlerdi. Bu kapsamda haftalık bazda yükseliş Wink Coin geleceğini pozitif etkileyecek. Belirli fiyat düzeyinin aşılması ile Wink Coin’in 4 sene içinde 2 dolarlık fiyatı kırabileceği yönde tahminler geldi. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle