Kriptopara

Wink Coin 7 Günde %27,27 Değer Kaybetti

  Wink Coin 7 Günde %27,27 Değer Kaybetti

  Wink Coin, geçen hafta 6 Nisan 2021 tarihinde 0.0022 dolarlık fiyatı tabloya yansıtmıştı. 12 Nisan 2021 tarihinde ise 0.0016 dolarlık fiyat değerini tablolara aktarıyor. %27,27 ’lik değer kaybını bir hafta içinde kayda geçirdi. Arada yaşanan düşüşlerle aslında neredeyse yarı yarıya değer kaybettiği bile söylenebilir.

  Analistlerin yorumlarına bakıldığında ise 12 Nisan 2021’de Wink Coin’in tekrar yükseliş ivmesi içine girdiği ifade ediliyor. BTC ve ETH artışlarına paralel hareket eden Wink Coin 12 Nisan’da 24 saatlik ölçüme göre %17 oranında fiyat değişimi yaparak değer kazandı.

  Wink Coin Değer Kaybında Etkili Faktörler Neler?

  Wink Coin değer kaybında etkili olan faktör alım taleplerinin düşmesidir. Bir haftalık süre içinde Wink Coin alım taleplerinin düşmesi ardından piyasa yükselen arz fiyat düşüşüne neden olmuştur.

  Kripto para birimlerinin fiyat düşüşünde en önemli faktör olan arz-talep dengesi, Wink Coin üzerinde de etkisini gösteriyor. Diğer yandan ana kripto para birimlerinde yaşanan fiyat artışları ve düşüşleri piyasanın genelini etkiliyor. İşlem hacmi geniş olan ana kripto para birimlerinde hafta genelinde gündeme gelen ani düşüş ve yükselişler ardından Wink Coin fiyatları da etkilendi. Geçen hafta rekor fiyatı 0.0022 dolardan tabloya aktaran Wink Coin, 0.0016 seviyesine kadar bu faktörlere bağlı geriledi.

  Wink Coin Değer Kaybına Devam Edecek Mi?

  Aayush Jindal, Kaleo gibi analistlerin wink yorum ve tahminlerine göre Wink Coin haftalık değer kaybına son verdi. Analistler Wink Coin’in yükseliş ivmesini orta vadede devam ettirmesini bekliyorlar. Analistler Wink Coin için uzun vadeli analiz sonuçlarını açıkladılar. Wink Coin’in 2021 yılı ikinci yarısından BTC ile birlikte artışa geçeceğini düşünüyorlar.

  Wink Coin’in Bitcoin rallileri ile oldukça uyumlu hareket ettiğini belirten analistler, 2021 ikinci yarısından Wink Coin’in 0.0025 dolar seviyesine çıkacağını belirttiler. Bu kapsamda 2021 yılı 6 Nisan tarihinden gündeme gelen 0.0022 dolarlık düzeyin senenin ikinci yarısında aşılacağı açıklandı.

  Wink Coin Değer Kaybına Son Veren Faktör Ne?

  Willy Woo, Aayush Jindal gibi analistler Wink Coin’in ana kripto para birimlerinin hareketlerinden yüksek oranda etkilendiğini belirtiyorlar. Buna bağlı olarak 2021 ilk yarısında Wink Coin’in dalgalı fiyatları tabloya alacağını belirttiler. Ancak 2021 ikinci yarısında Wink Coin’in istikrarlı yükselişinin BTC yükselişi ile birlikte başlayacağı vurgulandı.

  Bu kapsamda analistler BTC’nin 80 bin dolar badına yükselmesini bekledikleri tarihin Wink Coin değer kaybına son vereceğini açıklıyorlar. Bu dönemde Wink Coin’in rekor fiyata ilerleyeceğini belirttiler. 2021 Haziran ayı ardından Bitcoin için beklenen ralli döneminde Wink Coin’in 0.0025 dolar ile 0.0027 dolar fiyat bandında olması bekleniyor.

  Wink Coin Değer Kaybında ETH Coin Etkisi

  Wink Coin’in değer kaybı yaşadığı 1 haftalık süre bazında ETH fiyat düşüşlerinin de etkili olduğu belirtildi. Analistler kripto para piyasası üzerinden etkisi büyük olan ETH’nin düşü ardından altcoinlerin genelinde fiyat azalışı olduğunu açıklar.

  Son analiz sonuçlarına bakıldığında ise ETH’nin 12 Nisan 2021’de 24 saat içinde %19’luk değer kazanımı yaptığı görülüyor. Analistler aynı anda Wink Coin’in de %19.20’lik değer kazanımını yaşandığını vurguladılar. Bu paralel harekete bağlı olarak Wink Coin’in orta vadede yükselişe devam etmesini bekliyorlar. Wink Coin’in 2021 ikinci yarısı öncesinden tekrar dalgalı fiyatları sergileyeceği ancak sene sonunda ilk adımda 0.0025 dolara hareket edeceği belirtildi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle