Kriptopara

Win Coin Yükselmeye Devam Edecek mi?

  Analistlere göre WIN Coin hızlı bir yükselişe girdi. Analistlere göre fiyat dalgalanmaları olsa bile 2021 ikinci yarısında değerine değer katacak. 2021 yaz aylarında BTC ile birlikte değer kazanması beklenen Win Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini gösteren analist yorumlarını bu yazımızda sunacağız. 

  CoinSwitch Analistleri WIN Coin Gelecek Yorumu

  CoinSwitch analistleri WIN Coin’in 2021 yılı ilk yarısı tamamlanmadan 0,00059 dolar değerine yükselmesini bekliyorlardı. Bu değeri kıran WIN Coin’in için değer kazanımının devam edeceğini belirttiler. Analistler WIN Coin’in çarpıcı bir şekilde fiyat yükselişine gittiğini ve 2021 ikinci yarısından 0,00072 dolarlık değerin üzerine ulaşabileceğini belirttiler. 

  Özellikle birçok yeni yatırımcının TRON ağında WIN Coin ile kendilerine değer katmayı seçtiklerini ifade eden analistler, WIN Coin’in yeni alım taleplerini karşılayacağını düşünüyorlar. Analistler WIN Coin’in 2021 yılında asıl popülerliğini stake işlemlerinde elde ettiğini belirttiler. Bu popülerliğin ise gelecekte devam edeceğini düşünüyorlar. 

  Credible Crypto WIN Coin Gelecek Yorumu

  Credible Crypto, WIN Coin’in 2021 yılı içinde 0.00060 dolar bandı göreceğini bir önceki tahmininde ifade etmişti. Bu tahmininde WIN Coin değer kazanımı ile oluşan fiyatlara oldukça yaklaşan analist WIN Coin’in artışı devam ettireceğini düşünüyor. 2021 ikinci yarısında WIN Coin’in 0,00072 dolar düzeyinin üzerinde olacağını ifade etti.

  Analist WIN Coin’in Bitcoin fiyat artışından etkilendiğini dile getirdi. Bitcoin artışının devam etmesi halinde WIN Coin’in yakından izlenmesi gerektiğini aktarıyor. Diğer yandan analist 2021 yılı Ağustos ayına en yakın dönemde BTC için 80 bin dolar fiyat değerine artışın gündemde olduğunu, WIN Coin ve diğer altcoinlerin artışa geçeceğini vurguladı.

  Lark Davis WIN Coin Gelecek Yorumu

  Lark Davis son analiz sonuçlarında WIN Coin için 2021 yılı içinde 0.00058 dolar bandının üzerini işaret etmişti. Ünlü analist WIN Coin’in oldukça şaşırtıcı bir kripto para birimi olduğunu belirterek beklentilerinin üzerine çıktığını vurguluyor.

  Analist WIN Coin yükselişinin BTC’den artışından etkilendiğini belirtti. Bu kapsamda 2021 ikinci yarısında sırada 0.00075 dolarlık fiyat düzeyinin aşılacağını düşünüyor. 1 dolarlık fiyat hedefi için hala 2022 yılının erken olduğunu belirtiyor. 

  Kaleo WIN Coin Gelecek Yorumu

  Kaleo, WIN Coin hakkında en yüksek fiyat tahminlerini gerçekleştiren analistler arasından yer alıyor. Anonim analist son analizinde WIN Coin’in 2021 yılı ikinci yarısında yakın dönemde 0,00061 doların üzerine çıkacağını ifade etmişti. Bu tahminiyle WIN Coin yükselişine nokta atışını yapan analist yeni hedefin ise 0,00070 doların üstü olduğunu ifade ediyor.

  Analist WIN Coin’in gelecekte oldukça başarılı bir altcoin olacağını vurguluyor. 2022 yılının 1 dolarlık rekor fiyat için erken olduğunu belirtti. Ancak 2021 ilk tarı sonuna doğru ortaya çıkan tabloya bakıldığında WIN Coin’in bu hızla 2025 yılına en yakın dönemde 1 dolar olacağını belirtti.

  Aayush Jindal WIN Coin Gelecek Yorumu

  Aayush Jindal WIN Coin’in iki yıl içinde 1 dolarlık fiyat değerini yakalayamayacağını ifade ediyor. Ancak WIN Coin’in 2021 yılsonuna kadar yüksek fiyat oynaklığı ile öne çıkacağını belirtiyor. 

  Bu dönem içinde WIN Coin’in fiyat beklentilerini çoktan aştığını belirtti. Analist 2022 senesinde WIN Coin’in 0.00081 dolar bandına ulaşacağını düşünüyor. Gelecekte ise staking işlemlerinin yıldızı olacağını belirtiyor.

  WalletInvestor WIN Coin Gelecek Yorumu

  WalletInvestor analistleri, WIN Coin’in BTC artışına bağlı olarak yön değiştirdiğini belirttiler. 2021 yılsonu için yen fiyat tahminlerinin 0,0070 ile 0,0074 dolar bandı arasında olduğunu açıklıyorlar. WIN Coin için 2021 yılı içinde 0.00058 dolar bandının üzerinde fiyat tahminin bir önceki analizde yapan analistler, tahminlerinde haklı çıktılar. 

  Analistler artışın 2021 ikinci yarısına giriş ile dalgalı fiyatlara yerine bırakacağını ardından fiyat artışın ikinci yarı içinde geleceği düşünüyorlar.  WalletInvestor analistleri, WIN Coin için gelecekte en parlak dönemin 2023 ikinci yarısı olacağını açıkladılar. Bu evre ardından 1 dolarlık fiyata en yakın konuma ulaşılabileceğini belirttiler.

  Crypto Crow WIN Coin Gelecek Yorumu

  Crypto Crow WIN Coin’in çarpıcı bir yükseliş ivmesine 2021 ilk yarı sonu için girdiğini belirtti. İlk analiz sonucunda WIN Coin’in 2021’de 0.00059 dolar bandına ulaşacağını ifade etmişti. Şimdi ise BTC yükselişinin etkisi ile altcoinler yaşanacak değişimlerin gündemde olacağını açıklıyor. Buna bağlı WIN Coin’in 2021 ikinci yarısında 0.00076 dolar seviyesine ilerleyeceğini 2025 yılına en yakın noktada 1 dolarlık rekora doğru yol alacağını ifade etti. 

  Sonuç

  WIN Coin 2021 yılı ilk yarısına baktığımızda yüksek fiyat oynaklığı ile ön plana çıkıyor. Bu açıdan analistlerin her an takibinde olan bir altcoin olarak akıllara kazındı. Analistler onun 2022 senesine girmeden önde 0.00072 dolarlık seviyeyi göreceğini düşünüyorlar. WIN Coin’in yeni şaşırtıcı hamlelerinin neler olacağını birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle