Kriptopara

WIN Coin Geleceği ve Yorumları 

  Bu yazımızda WIN Coin’in gelecekte ne gibi bir pozisyonda olabileceğini uzman analist yorumlarını kaynak alarak ele aldık ve sizler için bir araya getiridik. İşte birbirinden farklı WIN yorumları.

  WIN Coin Geleceği 2021

  WINk (WIN) Coin Lark Davis ve Aayush Jindal gibi önemli analistlerin gündeminde kendisine yer bulan kripto para. 2021’de kendini daha iyi tanıttığı düşünülen WIN Coin’in DeFi protokollerinden ve TRON ağından aldığı güçle yükseleceği tahmin ediliyor.

  Fiyat Tahminleri Ne Yönde?

  Analistlerin fiyat tahminleri incelendiğinde WIN Coin’in 2021 sene sonunda etkili şekilde fiyatını arttırabileceğinden söz edildiği görülüyor. Analistlere göre WIN Coin 2021 yıl sonunda 0.0040 dolar ile 0.0055 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. 2021 sonunda gerçekleşebilecek değer kazanımı ardından ise 2022 ilk yarısında düşüş trendinin etkili olabileceği açıklanıyor. 

  Neden Fiyat Yükselişi Bekleniyor?

  Analistler WIN Coin’in 2021 sene sonunda değerlenmesini bekliyorlar. Bu tahmini yapmalarında birçok nedenin etkili olduğu ifade ediliyor. Analistlerin sunduğu nedenler şu şekilde:

  • Analistler WIN Coin’in sadece WINk platformunda değil, onun üzerinden ulaşılan bir çok farklı platformda oyunlara dahil olmak için kullanıldığını açıklıyorlar. Bu kapsamda geniş ekosistem yapısının kullanıcı sayısını yükselttiğini belirttiler. Bu genişlemenin alım taleplerini de yükseltebileceğini düşünüyorlar.
  • Analistler WIN Coin’in yatırımcıların ihtiyaç duyduğu birçok avantajı sunabildiğini açıklıyorlar. İşlem, hızı, düşük masrafla transfer, oy kullanma hakkı, yüksek güvenlik protokolü, akıllı sözleşme kullanımı gibi avantajların tümünün yatırımcıları çektiğini belirttiler. Bu yüzden 2021’de alım taleplerinde bir artış ve fiyatta bir yükseliş bekliyorlar. 

  Proje Gelecek Vadediyor mu?

  Analistlere göre WIN Coin gelecek vadeden altcoinler arasında yer alıyor. Çünkü WIN Coin bir ERC-20 token’ı olmak yerine TRC-20 token modeli ile daha fazla avantajı sunuyor. Ethereum ağında artık ERC-20 token işlem yoğunluğuna bağlı gecikmeler olduğu belirtildi. Analistler aynı gecikmelerin TRON ağında bulunmadığını aktardılar. Onlara göre artık beklemekten sıkılan ve hızlı emri onayı almak isteyen yatırımcılar 2021’de WIN Coin gibi TRC-20 tabanı kripto paralara yönelebilirler. 

  Analistler diğer yandan WIN Coin’in akıllı sözleşmeleri oyun sırasından devreye sokabildiğinin altını çizdiler. Bu işlem bahis oyunlarında güvenli oyunu mümkün kılıyor. Yatırımcılara bu çarpıcı detayı sunan WIN Coin’in gelecekte iyi bir noktada olması bekleniyor.

  Projenin Amacı Ne?

  WIN Coin projesinde amaç, davranışsal madenciliği benimsetebilmek, geniş bir ekosistemde oyunlar için kullanılacak bir kripto para sunabilmektir. Bu projede WIN Coin sahiplerine oyunlara katılım için teşviklerin verilmesi amaçlanmıştır. Davranışsal madencilik denilen modelde oyuncu ne kadar fazla oyun katılırsa ve ağda ne kadar yer alırsa o kadar fazla coin ödülü alır. Projenin bir diğer amacı WINk Coin platform üyelerini, aktif paydaşlar haline getirebilmektir. Bu yüzden WIN Coin sahipleri oy vererek ağda alınacak kararları belirleme hakkına sahiplerdir. Proje hakkında daha kapsamlı bilgiyi https://whitepaper.io/coin/WINk adresindeki Whitepaper’dan alabilirsiniz. 

  Proje Arkasında Kimler Var, Güvenilir mi?

  WIN Coin eski adı ile TRONbet olarak bilinen platformun geliştiricileri tarafından oluşturulmuştur. Arkasında Tron kurucusu Justın Sun bulunuyor. Proje aynı zamanda Binance tarafındanda destekleniyor. TRON ve BitTorrent ile isim ortaklığı bulunur. Akıllı sözleşmeler üzerinden çalışan WIN Coin gerekli güvenlik protokollerini sunar. Merkezsiz bir yapı üzerinde çalıştığı için güvenilir bir kripto para platformudur.

  Analistler Ne Düşünüyor?

  Lark Davis WIN Coin Geleceğini Yorumladı

  Lark Davis, WIN Coin’in merkeziyetsiz finansal işlemlerin tümünde kullanılabildiğini vurguluyor. Buna bağlı olarak geniş bir yatırımcı kitlesini elde edeceğini belirtti. 2021 senesinde %36’yı geçen periyodik değer kazanımlarını yapan altcoin’in gözleri üzerine çektiğini belirtti. Yeni alım talepleri ile WIN Coin’in 2021 yıl sonunda 0.00058 dolar seviyesinin üzerine çıkacağını açıklıyor.

  WIN Coin’in geleceğine bakıldığında 2021 yılsonu fiyat artışı ardından düşüş trendini öngördüğünü belirtti. 2022 başında WIN Coin fiyatının tekrar 0.00052 ile 0.00056 bandı arasında olabileceğini belirtti.

  Aayush Jindal WINk Yorumu

  Aayush Jindal, WIN Coin’in 2021 senesi ilk yarısını %35 ‘lik değer kazanımının üzerinde bir noktaya çıkarak kapatacağını açıklıyor. WIn Coin için geleceğe yönelik değerlendirme yapan analist sene sonunda WIN Coin’in yatırımcılara kar sunacağını belirtti. 2021 sonunda WIN Coin’in 0.00060 dolar bandına en yakın konumda olacağını açıkladı.

  Ünlü analist WIN Coin’in önümüzdeki 2 sene içinde 1 dolar fiyata ulaşabilecek bir tabloyu henüz çizmediğini vurguladı. Özellikle bilgisayar oyuncularından yoğun ilgi görmeye başlayan bu teknolojik altcoin’in kendini en popüler hale getirmek için bir geçiş evresinde olduğunu ifade ediyor.

  Kaleo WIN Coin Geleceğini Değerlendirdi

  Kaleo, WIN Coin’i oldukça başarılı bulan kripto para analistlerinden oldu. WIN Coin incelendiğinde 2021’de Bitcoin artışlarına göre şekil alan hızlı bir altcoin modelinin gözlemlendiğini belirtti. Sene için BTC’nin tablolara %36 değer kazanımı yansıttığı anda aynı oranda artışın WIN Coin üzerinde görüldüğünü açıklıyor.

  WIN Coin’in bu hareketine bağlı olarak 2021 ikinci yarısında BTC ile aynı zamanlı artışa geçeceğini belirtti. Bitcoin’in 80 bin dolar düzeyine ilerleyeceği 2021 ikinci yarısından WIN Coin’in ise 0.00061 dolar düzeyine ulaşacağını düşünüyor. 

  Credible Crypto Yorumu

  Credible Crypto, ilk analizinde WIN Coin’in senenin ikinci yarısında 0,00054 dolar seviyesine çıkacağın belirtmişti. WIN Coin ise analizin beklentisini aşarak ikinci yarıdan önde 0,00055 dolar düzeyini gördü. Credible Crypto WIN Coin’in 2021 ikinci bölümüne kadar alım taleplerinde doygunluğa ulaşamayacağını açıklıyor. Bunun ise artan alım talebine bağlı 0.00060 dolara en yakın fiyatı oluşturacağını belirtti.

  Analist WIN Coin’in gelecekte önemli bir noktada olacağını düşünür. DeFi protokol ile uyum içinde çalışan WIN Coin’in daha fazla yatırımcı tarafından benimsendiği belirtti. Özellikle merkeziyetsiz borç verme alanında en çok tercih edilen altcoinlerden biri olacağını düşünüyor. 

  Crypto Crow Ne Diyor?

  Crypto Crow, 2021 ilk yarısının sonunda WIN Coin’in kendini fiyat artışıyla güçlendireceğini belirtti. En az %33’lük değer kazanımının gündeme geleceğini vurguluyor. Analist, 2021 senesi tamamlanmadan WIN Coin’in 0.00059 dolar bandına ulaşacağını belirtiyor. Bu yüzden ilk yarıdaki sakin fiyat değerlerini alım için bir avantaj olarak görüyor.

  WIN Coin geleceğinden söz eden analist,  dolarlık rekor fiyatın şimdilik uzak olduğunu açıklıyor. 2022, 2023 ve 2024 yılbaşında 1 dolarlık fiyatın görülme ihtimalinin az olduğunu belirtti. Uzun vadede 2024 ikinci yarısında 1 dolarlık fiyata en yakın noktanın oluşabilme ihtimalinin daha fazla olduğunu vurguluyor.

  CoinSwitch Analistleri 2021 WIN Coin Tahmini

  CoinSwitch analistleri WIN Coin’in pasif gelir elde etmek isteyenler için büyük fırsatlar sunduğunu açıklıyor. Likidite havuzlarında ve kripto para cüzdanında WIN Coin kitleme üzerinden yeni coin kazancı elde etmek isteyenlerin 2021 senesinde yükseliş gösterdiğini belirttiler.

  Onlar ile iletişime geçen birçok yeni yatırımcının WIN Coin’, TRON ağında kullanmayı seçtiğini açıkladılar. Yönetişim token’ı üzerinden daha fazla oy verme hakkına sahip olmak isteyenlerin ve pasif gelir elde edeceklerin alımlarıyla WIN Coin’in artışa gideceğini düşünüyorlar. Son grafik analizlerine göre WIN Coin’in 2021 yılı tamamlanmadan 0.00059 doların üzerine çıkacağını belirttiler.

  WalletInvestor Analistleri Yorumladı:

  WalletInvestor analistleri WIN Coin’in gelecekte DOT, LINK gibi altcoinler’in yanından adından söz etmesini bekliyorlar. 2024 senesinde WIN Coin’in medyada daha fazla yer alan bir altcoin haline geleceğini belirttiler. 

  WIN Coin’in 2021 yılı ikinci yarısında 0.0058 dolar fiyat değerinin üstünde olacağını düşünüyorlar. WIN Coin’i DeFi protokolünden güç alarak yükselecek altcoinler arasında görüyorlar. 

  Sonuç: Win Coin Geleceği Parlak Gözüküyor!

  WINk (WIN) Coin analistlerin pozitif yöndeki tahminlerine konu oluyor. Ancak 1 dolarlık etkili bir fiyata ulaşmak için daha çok yol alması gerektiği aktarılıyor. 2021 yıl sonunda 0,0058 dolar fiyatı aşmış olması beklenen WIN Coin’in geleceğinde bu değer kazanımını tabloya yansıtıp yansıtmayacağını birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle