Kriptopara

Waves Coin Yorum 2021, 2022: Analistler Ne Diyor?

  Waves Coin yatırımcıları grafik üzerindeki yeni değişimler ardından yatırım kararlarını da buna göre vermek istiyorlar. Süreç içinde en çok araştırılan konular ise Waves Coin 2021,2022 analist yorumları ve onların fiyatlar hakkındaki tahminleri oldu. Yazımızda bu iki konu hakkında bilgileri sunarken aynı zamanda Waves Coin grafik analiz yorumu hakkında da bilgi vereceğiz.

  Waves Coin Yorum 2021, 2022

  Waves Coin hakkında 2021 ve 2022 senelerine yönelik yorum yapan analistler, projenin yeni coin üretimine imkan sunan yanlarına değiniyorlar. Anonim analistler Waves ağının kullanıcıların kendilerine özel kripto paralar üretebilmelerine imkan sunarak büyük bir artış avantajını elde edebildiğini düşünüyorlar.

  Diğer yandan Waves Dex borsasının ise işlem sayısını yükselterek, fiyatları destekleyebilecek bir alan olduğuna değiniyorlar. Analistlere göre her borsadan çok daha hızlı şekilde Waves Dex’te, Waves Coin işlemlerinin yapılıyor olması 2021 ve 2021’de talep oranlarını yükseltebilir.

  Waves Coin Grafik Analiz Yorum

  Waves Coin geleceği hakkında grafik analiz yapan anonim analistler 15 Mayıs 2021’den itibaren grafiği incelemeye başlayıp geleceğe yönelik bir süreci değerlendiriyorlar. Anonim analistler, Waves Coin grafiğinde Mayıs ayında direnç bölgesine yaklaşıldığını ve 14.2 dolarlık fiyat değerinin Haziranda tekrar test edilebileceğini ifade ettiler. 30 Haziran'da ise 30 Haziran'da ise 15 dolara yakın bir fiyat tabloya yansıdı.

  Analistler şimdiler ise Temmuz ayının üçüncü haftasında 4. dalga üçgeninin devamını beklediklerini ve yeni direnç noktalarının kırılabileceğini açıklıyorlar. Ancak Temmuz’un ilk haftası içinde fiyat dalgalanmasının önde olabileceğini ve günlük %10 oranında değer kayıplarının tabloda olabileceğini belirttiler. Analistler, Waves haftalık vadeli RSI stostastik indikatörünün en alt seviyelere iniş yaptığını, 5 Şubattaki modelin aynısının sinyalini ise Haziran içinde verdiğini belirttiler. Yeni direncin 22 dolarlık noktada olduğunu açıklayan analistler bu direncin kırılması halinde yükselişin hız kazanabileceğini ön görüyorlar.

  Waves Coin İçin Analistler Ne Diyor?

  Analistlerin Waves Coin yorumlarına bakılacak olursa; 2021 ve 2022 senelerine yönelik artış beklentisi içinde olduklarını söylüyorlar. Analistler 2021 yılı Temmuz ayının ilk iki haftası için umutlu olmadıklarını ancak 3. haftadan itibaren değer kazanımlarını beklediklerini söylüyorlar. 2022 yılından söz ederken ise 38 dolarlık bir fiyat hedefini ilk yarı için veriyorlar. Anonim analistlerin Waves Coin niteliklerine ilişkin derine inerek yaptıkları bir açıklama bulunmuyor. Düşünceler grafik analizler ve fiyat tahminleri üzerinden sunuluyor.

  Analistlerden Waves Fiyat Tahminleri

  Waves Coin’in 2021 ve 2022 yılında tabloya alabileceği fiyatları tahmin etmeye çalışan anonim analistler mevcut. Ancak analistler fiyat tahmini konusunda orta noktada buluşamadılar. Bir kısım analist fiyat çöküşü beklerken diğer bir kısım artış yönünde tahmin yapıyor. Yazımızın bu bölümde ise önemli tahminleri bir araya getirdik. İşte Waves Coin ile ilgili fiyat tahminleri:

  Iskonno Waves Coin Fiyat Tahmini

  İskonno’ya göre Waves Coin, 2021 senesi Temmuz ortasında düşüş yaşayabilir. Grafik analizinde iyimser havadan söz etmeyen İskonno, 2021 senesi Temmuz’da 9.41 dolara fiyat gerilemesi beklediğini belirtti. Anonim analiste göre Waves Coin ilk dirençlerden biri olarak gösterdiği 20 doları kıramayacak ve 2021 Eylül ayında ise 6.97 dolar fiyatına kadar düşebilir. Waves Coin için en olumsuz yorumlardan birini yapan anonim analist, 2021 yılı Kasımda ise 5.02 dolara çöküş bekliyor.

  KoinTrade Waves Coin Fiyat Tahmini

  Anonim analist KoinTrade’e göre Waves Coin, 2021 Temmuz ayı ortasında yeşil alan girerek, mavi alana yani hızlı yükseliş bölümüne giriş yapabilir. Analist, 22 dolarlık direncin Temmuz’un 3. haftası ardından aşılabileceğini ve fiyatın Temmuz sonunda 25 dolara çıkış yapabileceğini belirtti. 2021 yıl sonunda ise 31.50 işle 35 dolar arasında bir fiyat beklentisine sahip olduğunu açıklıyor.

  Sonuç

  Anonim analistlerin sayıca daha geniş olan tarafına göre Waves Coin Temmuz ayı ortasından sonra değer kazanımı gösterebilir. Sayıca az olan taraf ise dip fiyatlara düşüş bekliyorlar. Eğer yükseliş fiyatlarını kayda alırsa yatırımcılarını sevindirebileceğe benziyor. Zira Waves oldukça köklü bir coin. Türkiyede de geniş bir yatırımcı kitlesine sahip olan Waves için yapılan yorum ve tahminlere bakılırsa geleceği parlak görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle