Kriptopara

2021, 2022 VGX Coin Geleceği ve 4 Uzmandan VGX Yorumları

  VGX Coin yakaladığı ani yükseliş ivmesi ile kripto para yatırımcılarının takip listelerinde yerini aldı. Popüler altcoin’de teknik formasyonlar çalışırken, 2021 ve 2022 yıllarına ilişkin uzman VGX Coin yorumlarını sizler için yazımızda derledik.

  4 Uzmandan VGX Yorumları

  4 uzman isim paylaştıkları VGX yorumları ile ayı piyasasının sonlandığı konusunda mutabakata vardılar. Ayıdan boğaya geçiş yapan altcoin hızla yükseliş kaydederken, henüz tüm zamanların en yüksek seviyesinin gerisinde fiyatlanıyor. ATH seviyesinin bu yıl içinde kırılması beklentileri analist yorumlarında öne çıkmaktadır. Çok uzak olmayan gelecekte ise uzmanlar, VGX Coin fiyatının iki haneli değerlere hızla yükselmesini beklemektedirler.

  VGX Coin Grafik Analizi

  VGX Coin grafiklerini yorumlayan anonim analistler, 4 saatlik periyotta dip trende temasın hemen ardından gelen yükselişi hatırlatarak, formasyonun hangi yönde devam edeceğinin henüz şekillenmediği noktasında uyarılarda bulundular. İki daralan üçgenin çizildiği altcoin’de küçük üçgen kırılırken, fiyatların çok daha yüksek seviyelere yükselmesine yol açacak ikinci üçgen direnç görevi gördü. Yükselişin kırılan üçgenden teyitsiz gerçekleştiği hatırlatıldı ve yeni açılacak pozisyonlarda teyit yönünde gerçekleşecek fiyat hareketlerinin takip edilmesi tavsiye edildi.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 VGX fiyatı %ethos+try% TL. Döviz cinsinden ise %ethos+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, VGX Coin 24 saatte %ethos+yuzde%.

  VGX Coin Geleceği 2021, 2022

  2021 ve 2022 VGX Coin geleceğine ilişkin yapılan değerlendirmelerde, altcoin’in yükseliş isteği ön planda tutuldu. Bazı analistlerin 2021 yılı fiyat tahminleri yaşanan son yükselişle geride bırakılarak, bazı tahminlerin muhafazakar olduğu ve projenin çok daha iyi yerlere gelmesi gerektiği yönündeki fikirler desteklenmiş oldu. Altcoin için 10 dolarlık orta vadeli hedefler farklı isimler tarafından paylaşılmaktadır.

  Kısa vadede son yükselişin düzeltmesi yakından takip edilerek VGX Coin’in beklenen yükseliş ivmesinden yararlanılabilecektir.

  Price Prediction VGX Coin Tahminleri

  Price Prediction analistleri, VGX Coin 2021 yılı fiyat tahminlerini en fazla 2,98 dolar olarak paylaşmıştı. Yaşanan son yükseliş ardından bu tahmin geride bırakılırken, gelecek yıllara ilişkin değerlendirmeler yatırımcılar tarafından merak edilmektedir. Popüler analist 2022 yılında VGX Coin’in en düşük 3,95 dolar seviyesine yükselmesi gerektiğini ifade ederken, tüm yıl için en yüksek fiyat beklentisinin 4,75 dolar olduğunu belirtmektedir.

  Coin Quora VGX Coin Tahminleri

  Coin Quaro analistleri günlük yükselen kanal trend modeline dikkat çekerken, VGX Coin’in ayı piyasasından boğa piyasasına geçiş yaptığını hatırlattılar. Teknik göstergelerin kısa vadede aşırı alım bölgesinde bulunduğu belirtilirken, 2021 yılının 10 dolar seviyesinde tamamlanabileceği paylaşıldı. Bu seviye için ilk olarak analistlere göre 6,04 dolar direnci geçilmeli. Boğa piyasasının devam ederek 10 dolar hedefinin gerçekleşmesi halinde ise Coin Quora analistlerinin 2022 yılı için VGX Coin fiyat tahmini 16,50 dolar olarak paylaşılmaktadır.

  En iyimser VGX Coin yorumu Coin Quora analistlerince paylaşılmaktadır. Analistler ise mevcut trend değişiminin fiyat tahminlerinin gerçekleşmesini desteklediğini düşünmektedirler.

  Wallet Investor VGX Coin Tahminleri

  Wallet Investor analistleri, algoritma bazlı fiyat tahminleri ile değerlendirdikleri VGX Coin için bu yılın 4,587 dolar seviyesinde tamamlanabileceğini öngörmektedirler. Analistler, yaklaşık %45’lik daha yükseliş potansiyeli gördükleri altcoin’in, 2022 yılında 10 dolar göremeyeceğini ifade etmekteler.

  Digitalcoin VGX Coin Tahminleri

  Digitalcoin analistleri, VGX Coin’in 1 yıl içnde 5,02 dolara yükselmesini beklemektedir. 2021 yılında yükseliş beklentilerinin devam ettiği altcoin için uzmanların 2022 yılı hedefi ise 7,37 dolarda bulunmaktadır.

  Sonuç Olarak

  VGX Coin bugünü ve geleceği beğenilen altcoin’ler arasında yer almaktadır. Altcoin’e ilişkin yapılan 4 uzman fiyat tahmininin gösterdiği gibi geleceğe ilişkin beklentiler boğa piyasası içermektedir. Altcoin’e yapılacak yeni yatırımlarda ise kısa vadede düzeltme ihtimalinin göz ardı edilmemesi gerektiği yönünde önemli ikazlar bulunmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle