Kriptopara

Uzmanların Uzun Vadeli CHZ Coin Yorumları 2024, 2025

  Özellikle Socias.com’a ilgi duyanların takibindeki kripto para olan CHZ Coin hakkında pek çok soru yatırımcıların aklında yer alıyor. Yatırımcılar, CHZ Coin fiyat tahminlerini ve onun için yapılan yorumları merak ediyorlar. Bu yazımızda CHZ Coin için yapılan uzun vadeli 2024, 2025 yorumları, fiyat tahminleri ve günümüz grafik analiz yorumu hakkında detayları sunacağız.

  Uzmanların Uzun Vadeli CHZ Coin Yorumları 2024 

  CHZ Coin için uzun vadedeki olasılıklar hakkında yorum yapan ve fiyat tahmini sunan uzman analist topluluk CoinArbitrage oldu. Analist topluluk CHZ Coin’in 2024 senesinde 1.27748 dolar fiyatında olabileceğini belirtti. Bu tahmini yapmalarının sebebi 2023 senesi ardından değer kaybı beklemeleri oldu.

  Analist topluluk uzun vadeli koşullarda CHZ Coin’in ilk etapta artışa gidebileceğini ardından düşüş yapabileceğini ifade ediyorlar. Analistler CHZ Coin’in 2021 sene sonunda 0.30159 dolar seviyesine ulaşabileceğini belirtiler. 2022 yılında CHZ Coin’in 0.48 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini tahmin ediyorlar. Bunun ardından 2023 yılında 1.76 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini, ancak 2024’de değer kaybının yaşanabileceğini belirttiler. Analistlerin tahminlerine göre 2023’te 1.76 dolarlık fiyatın görülmesi halinde bu fiyat 2024’te 1.27748 dolara kadar düşebilir. 

  Uzmanların Uzun Vadeli CHZ Coin Yorumları 2025

  2025 senesine yönelik CHZ Coin hakkında yorum yapan analist topluluk CoinArbitrage oldu. Topluluk yorumunda ağırlıklı olarak fiyat tahminlerine ve artış olup olmayacağı konusunda değindi. Bireysel analistlerin CHZ için güncel olarak verdikleri 2025 tahmini bulunmuyor. Daha önce yapılan fiyat tahminlerinin aşıldığı görülüyor. 

  Analist topluluk 2025 senesinde CHZ Coin’in hedef fiyatının 1.85 dolar ile 2 dolar bandı arasında olabileceğini tahmin ediyorlar. Analistlere göre CHZ Coin 2024 senesinde 1.27748 dolardan fiyatlanabilir ve 2025’in ilk yarısında bu fiyat 1.85 dolar ile 2 dolar arasındaki banda kadar çıkabilir. Tahminleri ile değer kazanımı yönünde bir ilerleyişi işaret ettiler. 

  Chiliz Coin Grafik Analizi

  CHZ Coin grafik analizini yapan anonim analistler, Haziran ayında gündeme gelen alçalan kanal ardından, yeşil işlem alanına giriş yapıldığını açıkladılar. Anonim analistler CHZ Coin grafiğinde yükselişe hız kazandırabilecek sinyalleri görmeye başladıklarını belirtiyorlar. Anonim analistler, düşen kanal kırılımı ardından üst alanda kısa vadeli paralel ilerleyişin hakim olduğunu açıkladılar. Ardından düşen dirençlerin etkisiz hale gelmesini bekliyorlar.

  Analistler CHZ Coin Geleceğini Nasıl Görüyor?

  Chiliz Coin geleceği hakkında yorum yapan anonim analistler, Chiliz Coin’in 2021 senesinde değer kazanımını ön plana alabileceğini belirtiyorlar. Anonim analistlere göre Chiliz Coin 2021, 2022 ve 2023 senelerinde değer kazanımı yönünde ilerleyebilir. 

  Ancak geleceğe yönelik yorumlarını verirken, 2024 yılında değer kayıplarının daha önde olabileceği yönünde tahmin sunuyorlar. CHZ Coin’in tek bir taraftar kitlesi yerine dünyanın büyük spor kulüplerine hitap ettiğini açıklayan analistler, gelecekte taraftar kripto paraları arasında en güçlü varlığın CHZ olabileceğini belirtiyorlar.

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 CHZ fiyatı %chiliz+try% TL. Döviz cinsinden ise %chiliz+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chiliz fiyatı 24 saatte %chiliz+yuzde%.

  Sonuç

  CHZ Coin analistlerin çoğunluğunun değer kazanımı yönünde tahmin sundukları kripto paralar listesinde öne çıkıyor. Chiliz Coin’in özellikle dünyaca ünlü kulüplerin ürünlerinin satın alımında kullanılabilmesi onun benimseme oranını da yükseltiyor. Analistlere göre CHZ Coin 2021, 2022 ve 2025 senelerinde pek çok noktada değerlenebilir. Dünya futbolunu kripto para sektörü ile bir araya getiren en büyük proje olan Chiliz, bu yönü ile oldukça parlak bir geleceğe sahip.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle