Kriptopara

Uzmanların ACH Coin Geleceği Yorumları ve Fiyat Tahminleri

  Kripto para ödeme hizmetleri sunan Alchemy Pay platformunun yerel kripto para birimi ACH coin fiyat tahminleri merak ediliyor. Bu yazımızda ACH coin geleceği, uzman yorumları ve önemli fiyat tahminleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 

  ACH Coin Geleceği

  Ağustos ayının başında dev kripto para borsası Binance ve Alchemy Pay, birkaç büyük tüccarı entegre etmeye yardımcı olacak bir ortaklık duyurmuştur. Bu ortaklığa göre Alchemy Pay'in karma ödeme çözümlerini ve Binance Pay cüzdanını kullanarak kripto para birimi ve fiyat arasında bir ödeme köprüsü sağlanacaktır. Bu gelişme ACH coin geleceği için çok umut vaat eden bir yükseliş trendinin de başlangıcı olmuştur. 

  Çünkü Binance ile ortaklığından bu yana, Binance'de bulunan milyonlarca yeni yatırımcı ve trader maruz kaldıktan ACH coin taleplerinde patlama yaşanmaktadır. ACH coin fiyatı daha da yukarı çeken Binance'in listelenmesi de yakın zamanda beklendiği için yatırımcılara şimdiden ACH coin yatırımı cazip gelmektedir. Uzmanlar da kripto para piyasasındaki güncel trendlerin takip edilerek bu yatırım seçeneğinin değerlendirilebileceğini vurgulamaktadır. 

  Alchemy Pay (ACH) Coin Yorumları

  Diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi, Alchemy Pay'in fiyat hareketi arz ve talep tarafından yönlendirilmektedir. Bu dinamikler, Alchemy Pay yarılanması gibi temel olaylardan etkilenebilir. Düzenlemeler, şirketler ve hükümetler tarafından benimsenmesi, kripto para birimi değişimi saldırıları ve diğer gerçek dünyadaki olaylar da ACH coin fiyatını etkileyebilir. Uzmanlar bu trendlerin ve faktörlerin yakından takip edilerek yatırım yapılmasını tavsiye etmektedir. 

  Bir Alchemy Pay tahmini yapmaya çalışırken, birçok analist, büyük miktarlarda ACH coini tutan ACH balinalarının etkinliğini de izlemektedir. ACH coin pazarını mercek altına alan analistler bu pazarın geleneksel pazarlara kıyasla nispeten küçük olduğundan, "balinalar" tek başına ACH coin fiyat hareketleri üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Buna rağmen ACH coin talebinin giderek artmasıyla birlikte fiyat hareketinin yukarı yönlü olması beklenmektedir.

  En güncel verilere göre 1 ACH fiyatı %alchemy-pay+try% TL. Döviz cinsinden ise %alchemy-pay+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, ACH 24 saatte %alchemy-pay+yuzde%. 

  ACH Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para birimlerindeki bu son büyük yükselişlerden sonra ACH coin de çeşitli yatırımcıların dikkatini çekmiş ve fiyat görünümünü fark etmiştir. ACH coin mevcut durumda tüm zamanların en düşük yüzde 50'sinde işlem görürken uzmanlar yükseliş hareketlerinin devam etmesini beklemektedir. ACH coin için tüm zamanların en yüksek seviyesi, Eylül 2020'de kaydedilen 01.04 dolar seviyesidir. ACH coin fiyat tahminlerinde 2021 yılı sonu ve 2022 yılı beklentileri etkili olmaktadır. 

  Digital Coin Analistlerinden ACH Coin Fiyat Tahmini

  Digital Coin ekibinin son analiz raporunda, Alchemy Pay kripto para biriminin fiyatı, bugünkü fiyat seviyesinden başlayarak önümüzdeki 5 yıl içinde 0,309703 dolara yükselecektir. Deneyimli analistler ACH coin fiyatında 2022 yılına kadar 0.1276551 dolarlı seviyelere yükseliş beklemektedir. Analistlere göre ACH coin, 2023-2024 yıllarında büyümesini sürdürecektir. Bu tahmine göre, ACH coin kârlı bir uzun vadeli yatırımdır.

  Trading Beast Analistlerinden ACH Fiyat Tahmini

  ACH coinin iyi bir yatırım olup olmadığı sorusunu araştıran Trading Beasts analistleri, kocaman bir evet yanıtını vermektedir. 2021 perspektifinde, ACH coin fiyatının 2022'nin sonunda 0.1248636 dolar seviyesine yükselerek boğa piyasası trendlerini devam ettirmesi beklenmektedir. 

  Coinarbitrage Analistlerinden Alchemy Pay Fiyat Tahmini

  ACH coin fiyatının 2021 yılı sonunda 0.08472 USD olabileceğini tahmin eden Coinarbitrage platformunun deneyimli analistleri pozitif yönde görüş bildirmektedir. Ayrıca analistlere göre bu kripto para biriminin tam bir yıl sonra bugünkü fiyatı 0.09319 dolar olabilir. Uzmanlar, önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek ACH coin fiyatının 0.54552 dolara çıkabileceğini, en düşük ACH coin fiyatının ise 0.03726 dolar olabileceğini belirtmektedir. 

  Usta analizcilerin hesaplamalarına göre, 2022 sonunda ACH coin fiyatının 0.15078 dolar civarında olacağı düşünülmektedir. Bununla birlikte fiyatın 2023 sonunda 0.24396 dolar seviyelerinde kolayca sonuçlanabileceği tahmin edilmektedir Uzun vadede 2024 yılı sonunda ACH coin yakın gelecekteki fiyat tahminine bakıldığında şaşırtıcı bir şekilde dikkate değer bir 0.39473 dolar seviyesi görülmektedir. 

  ACH Coin Grafik Analiz

  ACH coin grafiklerini inceleyen anonim analistler, büyük bir yukarı ralli yaşandığını ve kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığına dikkat çekmektedir. Uzmanlar, yeni bir ACH rallisinin ardından, düzeltmesini tamamladıktan sonra tekrar mikro 0.618 fib seviyesinden küçük bir yükseliş hareketi beklemektedir. Ancak ACH coin fiyatını biraz aşağı hareket ettiren basınç yaratabilecek satış baskısına da vurgu yapılmaktadır. 

  Tecrübeli analistlere göre ACH coin iyi bir ilerleme kaydetmektedir. Son dönemde ATH'ye ulaştıktan sonra 12 ile 19c arasında değişen pozisyondan geri çekilme olabileceği belirtilmektedir. ACH coin fiyatında aşağı inerken destekleri tekrar test etmek için üçgenin altına dokunmak gerçekleştiren hafif bir geri çekilme görülebilir. Hedeflenen fiyatlara göre ACH coin yükselişini devam ettirmesi beklenmektedir. 

  Sonuç

  Kripto para piyasasında inişli çıkışlı bir performans gösteren ACH coin fiyatının gelecekte yükseliş trendine devam etmesi beklenmektedir. En popüler ödeme platformlarından biri haline gelen Alchemy Pay popülerliği arttıkça bu kripto para biriminin de yüksek seviyelere ulaşabileceği düşünülmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle