Kriptopara

Uzmanlardan SXP Yorumları ve Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  SXP Coin dalgalanmaları ardından yaptığı kısa süreli değer kazanımları ile adından söz ettirdi. Yatırımcıların dikkatini çeken kripto para hakkında araştırmalar ise genişliyor. Bu yazımızda SXP Coin için yapılan yorumlar, fiyat tahminleri ve grafik yorum hakkında bilgileri sunacağız. 

  Uzmanlardan SXP Yorumları

  Swipe (SXP) Coin geleceği için yorum yapan uzman analistler, 2021 senesi içinde fiyat artış beklentisi içinde olduklarını ifade ettiler. SXP Coin’in dijital varlıklar ve dijital kart programları oluşturmak için kullanıldığına dikkat çeken analistler, onun gelecek vadeden bir proje olduğunu savundular. Uzmanlar, özellikle küresel şirketlerin her yerden kullanılabilir ve kripto para ile işlem görebilir kartlara sahip olmak için SXP Coin projesinden daha fazla destek alabileceklerini düşünüyorlar. Bu kapsamda kripto paranın geleceğinin parlak olabileceğini savunuyorlar.

  Finansal Kuruluşlarla Anlaşma

  Uzmanlar yorumlarında ek olarak, Swipe projesi ile kripto paraya sıcak bakan finansal kuruluşlarla da anlaşmaların sağlanabildiğini belirtmişler. Örneğin Blockchain’e entegre fiziksel kartlar çıkarmak isteyen şirketler, bankacılık ortakları ile de bu kartlar üzerinden doğrudan çalışabiliyorlar. Uzmanlar geleceği şekillendirebilecek kripto para projesini önemsiyorlar.

  Anlık verilere göre 1 SXP fiyatı %swipe+try% TL. Döviz cinsinden ise %swipe+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Swipe fiyatı 24 saatte %swipe+yuzde%.

  SXP Fiyat Tahminleri 2021

  SXP Coin için 2021 senesine yönelik gündeme sunulan fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • CoınArbıtrage Fiyat Tahmini: Analist topluluğa göre, SXP Coin 2021 sene sonunda 2.65 dolar seviyesinden işlem görebilir ve değer kaybı yapabilir.
  • DıgıtalCoinPrıce Fiyat Tahmini: Analist topluluğa göre SXP Coin 2021 yılı bitiminde 3 dolardan fiyatlanabilir.
  • WalletInvestor Fiyat Tahmini: SXP Coin için analistlerin verdikleri 2021 fiyat tahmini 3.10 dolar oldu.
  • BlockChainTR Fiyat Tahmini: Platform analistlerince sunulan 2021 sene sonu tahminine göre SXP Coin 4 dolar olabilir.

  SXP Coin Fiyat Tahminleri 2022

  • CoınArbıtrage Fiyat Tahmini: Analistler 2022 sonunda SXP Coin’in 4.72 dolar olabileceğini belirttiler.
  • DıgıtalCoinPrıce Fiyat Tahmini: 2022 sene sonu için analistlerin işaret ettikleri SXP Coin tahmini fiyatı 7.15 dolar oldu.
  • WalletInvestor Fiyat Tahmini: 2022 senesi ikinci yarısından SXP Coin’in 6.75 dolara çıkış yapabileceğini düşünüyorlar. 
  • BlockChainTR Fiyat Tahmini: Platform analistleri, SXP Coin’in 2022 sonunda 11 dolar olabileceğini açıklayarak, çarpıcı tahmin yaptılar.

  Ek olarak, Coınarbıtrage analistleri 2023 sene sonunda SXP Coin fiyatının 7.63 dolar seviyesine çıkabileceğini ve 2024 sonunda 12.36 dolar olabileceğini iddia ettiler. Analist topluluk, bu tahminler bazında SXP Coin’in ilerleyen senelerde fiyat artışlarını devam ettirebileceğini, alım taleplerini karşılayabileceğini düşünüyor.

  Sonuç

  SXP Coin hakkında olumlu yorumlar yapılan ve işletmeleri hitap ettiği ifade edilen kripto paralar arasında yer alıyor. Analistler 2021 senesinde ve sonrasından SXP Coin fiyatının kademeli bir artış üzerinden geleceğe ulaşabileceğini tahmin ediyorlar.

  Eğer olası fiyatları tabloya alabilirse, yatırımcıları için etkili yatırım getirisi sunabilir. DeFi sektöründe önemli bir yere sahip olan SXP, wallet ve ödeme çözümleri de sunan bir kripto para projesi. Bu özellikleri ile diğer coin’lerden ayrışan Swipe, geleceği parlak görülen bir kripto para.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle