Kriptopara

Uzmanlardan IRIS Coin Yorumları - IRISnet Yorum 2021, 2022

  Düşen trendi kıran IRIS Coin, yeniden kripto para yatırımcılarının gözdesi haline gelmeyi başardı. Gelecek vadeden IRISnet projesine yönelik uzmanların 2021 ve 2022 yılı yorumlarına yazımızdan göz atarak yatırım kararlarınızı şekillendirebilirsiniz.

  IRIS Coin Yorumları

  Cosmos blockchain’ine bağlı olarak geliştirilen IRIS Coin, tüm hizmetlerin birlikte sorunsuz şekilde çalışması amacıyla geliştirildi. Çin’in Şangay şehrinde geliştirilmeye başlanan IRIS Network, kurum ve kuruluşların kripto para dünyasına karşı mesafeli duruş sergilemelerinin altında yatan sebepleri ortadan kaldırmaktadır. Daha şeffaf bir ağ ihtiyacı olduğunu fark eden Harriet Cao ve Bianhie Al gibi projenin geliştiricileri, önemli bir adım atarak IRISnet’i hayata geçirmiştir.

  Proje başta küçük ölçekli işletmeler olmak üzere farklı büyüklükteki işletmeleri kripto para dünyası ile tanıştırmakta ve uzmanlar, yatırımcı profilinin kurumsal şirketler olduğu bu projenin 2021 yılında giderek popülerleşeceğini ifade etmektedirler.

  IRISnet Projesinin Geleceğine Nasıl Bakılıyor?

  Merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında geliştirilmiş uygulamaları da destekleyen IRIS Network, sadece tek bir yıl popüler olmayacağı yönündeki beklentileri desteklemektedir. Gizliliği koruyan sağlık hizmetleri veri akışı ve hizmet e-pazarı gibi geleceğin parlayan sektörlerine hitap eden token, 2022 yılında da uzmanlara göre kullanım alanını artırmayı başaracaktır.

  Ağın güvenliğinin PoS algoritması ile sağlanması güvenlik yönündeki endişeleri ortadan kaldırmaktadır. Ağda karar verilmesi, tekliflere oy kullanılması, vb. alanlar için IRIS token stake edilecek olması, 2022 yılında coin’in iyi yerlere gelebileceği düşüncesini desteklemektedir.

  IRIS Coin Grafik Yorumu

  IRIS Coin’i analiz eden anonim analistler, grafiğin yükseliş yönünde önemli aşamalar kaydettiğine dikkat çekmektedirler. 20 Eylül 2021 tarihinde başlayan düşen trendin 22 Kasım 2021 tarihi ile itibari ile kırıldığını ifade eden analistler, saatlik periyotta ardı ardına iki kez düşen trendden teyit alınmasını da yükseliş formasyonunun onayının alındığı yönünde değerlendirmektedirler. Analistler grafik verilerine göre 0,20 - 0,25 – 0,27 dolar seviyelerinin hedefe girdiğini ifade ederek yeni alıma uygun seviyelerde fiyatlamanın sürdüğünü ifade etmektedirler.

  Güncel verilere göre şu anda 1 IRIS fiyatı %iris-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %iris-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, IRISnet Coin fiyatı 24 saatte %iris-network+yuzde%.

  IRIS Coin Fiyat Tahminleri

  IRIS Coin geleceğine yönelik olumlu uzman değerlendirmeleri, üç önemli kripto para uzmanının fiyat tahminleri ile desteklenmektedir. Yükseliş trendine girdiği düşünülen token için 2021 yılında en düşük 0,15 dolar fiyat hedefi paylaşılmaktadır. Orta vadede 0,15 dolar seviyesi önemli bir direnç olarak lanse edilirken, bu seviyenin aşılması halinde 0,51 dolar fiyata doğru yükselişin devam edebileceği öngörülmektedir.

  • Wallet Investor IRIS Coin Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistleri, 2021 ve 2022 yıllarında IRIS Coin’in yükseleceğini düşünmektedirler. Analistlere göre IRIS Coin 1 yıl içinde fiyatını 0,191 dolara ulaştırabilecek güçlü bir trende sahiptir.

  • Coingecko IRISnet (IRIS) Coin Tahmini

  Coingecko’ya göre Binance, Pionex, Huobi Global, BKEX ve BiONE gibi önemli kripto para borsalarında listelenen IRIS Coin, yükseliş trendine start vermiştir. IRIS Coin önündeki en büyük direncin 0,15 dolar olduğunu savunan kuruluş, bu seviyenin aşılması ile fiyatların 0,51 dolara kadar önünün açılacağını düşünmektedir.

  • Price Prediction IRISnet Yorumu ve Fiyat Tahmini

  Price Prediction, paylaştığı fiyat tahminleri ile kısa vadede Coingecko’yu destekleyen sonuçlara imza atmaktadır. Price Prediction algoritma tahmin sistemi ile 2021 yılı IRIS Coin fiyat hedefini 0,15 dolar olarak belirlemektedir. Gelecek yıla ilişkin nispeten olumlu beklenti taşıyan kuruluşun fiyat hedefi 2022 yılında 0,22 dolardır. 5 yıllık süreçte ise token için kuruluş, 1 dolar ve üzeri fiyatlamaları olağan olarak değerlendirmektedir.

  Sonuç: İris Coin Yorumları Olumlu

  IRISnet (IRIS) Coin kripto para uzmanlarının beğendiği projeler arasında yer alır. Özellikle işletmelerin kripto para sahnesine çıkması için aranan şeffaf ortamı sağlamayı hedefleyen proje, DeFi uygulamalarını da destekleyerek kullanım alanlarını çeşitlendirmektedir. Uzmanlar geleceğini olumlu değerlendirdikleri proje için alım yönünde görüş beyan ederken, her yatırım kararının teknik analiz verilerine göre yapılması yönünde uyarı paylaşmayı ihmal etmemektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle