Kriptopara

Uzmanlardan DATA Coin Geleceği ve Hedef Fiyat Analizi

  Bu yazımızda akıllı sözleşmeleri tercih edenlerin ilgi gösterdikleri kripto paralardan biri olan DATA Coin hakkında farklı bilgiler sunacağız. Yatırımcıların aklında yer alan DATA Coin geleceği nasıl şekillenebilir, fiyat tahminleri ne yönde, hedef fiyatlar nasıl sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Uzmanlardan DATA Coin Geleceği

  DATA Coin’in yakın geleceğinde değer kazanımının tekrar oluşabileceğini açıklayan uzmanlar, en önemli hedef fiyatlara ise 2023’te ulaşılabileceğini düşünüyorlar. Uzmanlara göre, DATA Coin gelecek yüzyılın veri ekonomisinde önemli bir yer alabilecek, ideal bir araç. DATA Coin aynı zamanda, Stream üzerinden veriler ile kazanç sağlamak isteyenler için önemli bir ödül olarak kullanılıyor. Analistler, DATA Coin’in 2021 sonunda özellikle kurumsal şirketlerin ve veri sağlayıcıların ilgisine tabi olabileceğini ve veri kümelerini oluşturmak, yönetmek isteyenlerin ilgisini toplayabileceğini düşünüyorlar. 

  DATA Coin Grafik Analiz Yorumu

  DATA Coin'i yorumlayan anonim analistler, üçgen formasyon oluşumunun bulunduğunu belirttiler. Anonim analistlere göre DATA Coin düşük oranda fiyat gerilemesi yaparak, dalgalanma evresine giriş gerçekleştirdi. Formasyon oluşumuna dair sinyalleri gözlemlediklerini savunan anonim analistler kısa vadede dalgalanma ardından yükseliş trendinin gelebileceğini tahmin ediyorlar. Anonim analistler, piyasa yönünün değişmemesi halinde DATA Coin grafiğinde 0.16 dolarlık direncin kırılabileceğini ve fiyatın 0.20 dolar hedef seviyesine ilerleyebileceğini düşünüyorlar. 

  Son gelen verilere göre 1 DATA fiyatı %streamr-datacoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %streamr-datacoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, DATA 24 saatte %streamr-datacoin+yuzde%.

  DATA Coin Hedef Fiyat Analizi

  DATA Coin için hedef fiyat analizlerinde 2021 yıl sonuna ve 2023 yılına yönelik hedef fiyat tahminleri hakkında bilgiler sunuldu. Coin Arbitrage ve LykiesCrypto tarafından gerçekleştirilen fiyat analizleri ardından tahminler gündeme yansıdı. Analistlere göre DATA Coin için söz edilebilecek 2021 yıl sonu hedef fiyatı 0.20 dolar seviyesinde yer alıyor. Diğer yandan DATA Coin’in 2023 için tahmini hedef fiyatının 0.55 dolar düzeyinin üzerinden olabileceği açıklandı. 

  DATA Coin Fiyat Tahminleri

  DATA Coin hakkında güncel fiyat tahminleri gündeme yansımaya başladı. Yazımızın bu kısmında analistlerin farklı fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte DATA Coin fiyat tahminleri:

  LykiesCrypto DATA Coin Fiyat Tahmini

  LykiesCrypto takma adlı anonim analist tarafından yapılan DATA Con fiyat tahminleri şunlar:

  • Analiste göre 2021 yıl sonunda DATA Coin, 0.21 dolar seviyesinden fiyatlanabilir.
  • 2022 yılının ikinci yarısından ise 0.38 dolarlık DATA Coin fiyatının tabloda olabileceğini tahmin ediyor.
  • Anonim analistin 2023 yıl sonun için verdiği DATA Coin fiyat tahmini ise 0.62 dolar seviyesinden oldu.
  • 2024 senesinin sonunda DATA Coin’in 1.15 dolar olabileceğini savunuyor. 

  CoinArbitrage DATA Coin Fiyat Tahmini

  CoinArbitrage analist topluluğunun gerçekleştirdiği DATA Coin fiyat tahminleri hakkında detaylar şu şekildedir:

  • Analistlere göre 2021 senesini tamamladığımızda DATA Coin fiyatı 0.20787 dolar seviyesine ulaşabilir.
  • Analistler 2022 yıl sonunda DATA Coin fiyatının 0.4035 dolar düzeyinde yer alabileceğini belirttiler.
  • Analistler, 2023 yılının ikinci yarısına giriş yaptığımızda ise DATA Coin’in 0.65 dolar düzeyine çıkış yapabileceğini savunuyorlar. 
  • 2024 yılının ikinci yarısında ise 1.05 dolarlık DATA Coin fiyatının oluşabileceğini tahmin ediyorlar. 

  ValencyCrypto DATA Coin Fiyat Tahmini

  ValencyCrypto takma adlı anonim analist, DATA Coin için 2021, 2022 ve 2023 senelerine yönelik fiyat tahminleri yaptı. Anonim analiste göre, DATA Coin 2021 sene sonunda 0.21 dolar seviyesinden işlem görebilir. Ek olarak 2022 senesi Kasım ayında DATA Coin’in çarpıcı bir artış yapabileceğini ve 0.34 dolara ulaşabileceğini belirtti. Anonim analiste göre 2023 tamamlanırken DATA Coin 0.56 dolar seviyesinden işlem görebilir.

  Sonuç

  Uzmanların görüşlerine göre DATA Coin kurumsal şirketlerin ilgisini veri kümesi oluşturma imkanı ile toplamaya devam edebilir. Diğer yandan 2021 sene sonunda artışa gidebilir. 2023’te rekor fiyat değerlerine ulaşabileceği tahmin edilen DATA Coin, beklenen hareketleri yapabilirse yatırımcılarına kar sunabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle