Kriptopara

Uzmanlardan AXS Coin Fiyat Tahminleri 2021, 2022, 2023, 2025

  2020 yılının Kasım ayında piyasaya sürülen AXS Coin, son dönemde hızlı yükselişi ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Axie Infinity, oyuncuların token kazanabileceği ve Axies adı verilen sevimli koleksiyon hayvanları yetiştirebileceği, oynayarak kazanılan bir kripto para oyunudur. Bu yazımızda AXS Coin fiyat tahminlerini, geleceğini ve uzmanların görüşlerini değerlendirmeye çalışacağız.

  AXS Coin Fiyat Tahminleri Ne?

  Son dönemde kripto para piyasasında özellikle altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmayan AXS Coin fiyatının geleceğine yönelik yorum yapan analistler öne çıktı. Axie Infinity’nin sunduğu çoklu satış sinyallerine rağmen, yatırımcıların tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 50 dolara dikkat etmesi gerektiği belirtildi. Uzmanların belirlediği AXS Coin fiyat hedefleri arasında psikolojik 100 dolar seviyesine ulaşmadan önce 72 doları hedefleyebileceği belirtiliyor.

  Son verilere göre 1 AXS fiyatı %axie-infinity+try% TL. Döviz cinsinden ise %axie-infinity+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, AXS 24 saatte %axie-infinity+yuzde%.

  Coinarbitragebot AXS Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre Axie Infinity fiyatı 50.4695 seviyesinde görülüyor. AXS Coin fiyatı hakkında gelecek yıllardaki projeksiyon tahminlerini yayınlayan Coinarbitragebot ekibi, dikkat çekici açıklamalar yaptı:

  • Kripto para uzmanlarına göre AXS Coin fiyatı, geçmiş fiyat verileri baz alındığında 2021 yılı sonunda 37.0640 dolar seviyesinde olabilir.
  • Anonim analistler, tam 1 yıl sonra bugünkü AXS Coin fiyatını 48.1832 dolar seviyesinde tahmin ediyor.
  • Ayrıca AXS Coin fiyatının önümüzdeki 3 yıl içinde en yüksek seviye olarak 282.059 dolar seviyesine ulaşması bekleniyor. Aynı zaman zarfında işlerin yolunda gitmemesi durumunda bile AXS Coin fiyatı en düşük seviye olarak 22.9056 dolarları görebilir.
  • Deneyimli analistler 2022 yılı sonunda AXS Coin fiyatını 77.9604 dolar civarında, 2023 yılı sonunda ise 126.140 dolar seviyelerinde tahmin ediyor. 

  Coin Bureau AXS Coin Fiyat Tahmini

  Coin Bureau’nun “Guy” takma ismiyle tanınan sunucusu, Blockchain tabanlı oyun ve token Axie Infinity projesini yakından inceledi. Uzman isim AXS Coin fiyatı yükselecek mi, AXS Coin geleceği nasıl olacak ve AXS Coin yorumları neler gibi sorulara yanıt verdi. Youtube kanalı üzerinden 1.1 milyon abonesine açıklamalar yapan Coin Bureau’nun Guy takma isimli sunucusu AXS Coin fiyatının yükseleceğini ifade etti.

  Uzmanlar, blockchain tabanlı oyun benimseme oranını artırmaya devam ettiği sürece AXS Coin fiyatının yükselmeye ve önemli ölçüde artmayı sürdüreceğini söylüyor. Bu analistlerden biri olan Guy, yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

  “Axie coin yükselecek mi sorusuna gelince, özellikle Axie Infinity kullanıcıların benimsendiğini görmeye devam ederse, 100 doların daha makul bir beklenti olduğunu düşünüyorum.”

  Kripto fenomeni, Axie Infinity Shards’ın yıl sonuna kadar yükseliş trendini destekleyebileceğini söylemesiyle altcoin yatırımcılarının da dikkatini çekti:

  “AXS’nin orta büyüklükte bir piyasa değerine sahip olmasına kesinlikle yardımcı oluyor. Bu da diğer kriptolara kıyasla büyümek için çok fazla alana sahip olduğu anlamına geliyor. Sadece bu da değil, AXS’nin uzun vadeli haritası; ekip, danışmanlar ve özel yatırımcılar tarafından yapılan satışlardan ciddi bir fiyat baskısı görmenin olası olmadığı anlamına geliyor.”

  AXS Coin Geleceği Ne Olur?

  Uzmanlara göre blockchain tabanlı oyunun uzun vadeli başarısı AXS Coin fiyatını da olumlu etkileyebilir. Anonim kripto para analistleri, Axie Infinity blockchain oyununun sektörde başarılı bir grafik çizdiğini belirtiyor. Axie Infinity’nin kripto paraları kitlelere ulaştırma potansiyeline sahip olduğuna dikkat çeken analistler, platformun büyümesi için hala çok yer olduğuna dikkat çekti. Kripto para birimini ana akım haline getirebilecek merkezsiz bir uygulama olabileceğini söyleyen uzmanlar AXS Coin geleceğini çok parlak görüyor.

  AXS Coin Grafik Analizi

  Axie Infinity’nin bir sonraki adımını belirlemede oldukça etkili olan teknik desteklerden biri de Tom DeMark (TD) Sıralı göstergesi oldu. Uzman analistler, Kasım 2020’de piyasaya sürülen AXS Coin’in o günden beri, TD yerel zirveleri ve dipleri göstererek yatırımcılar için önemli yorumlar yapıyor. Axie Infinity’nin 12 saatlik grafikte yeşil bir dokuz mum çubuğu sunmasının ardından aşırı alım seviyelerinde işlem gördüğüne işaret ediyor.

  Sonuç

  Axie Infinity blockchain oyunu son dönemde tüm dikkatleri üzerine çekmesiyle hızlı bir yükseliş hareketi başlattı. Axie Infinity yani AXS Coin fiyatı altcoin yatırımcılarının radarına takılırken, uzmanlar bu oyunun popülerliğini sürdürmesi durumunda kripto para biriminin daha da değerleneceğini düşünüyor. Sunduğu başarılı ve zevkli oyunun da etkisi ile hem kripto para değeri hemde oyuncu sayısını artıran projenin geleceği de parlak görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle