Kriptopara

Ünlü Analistlerden TLM Coin Yorumları 2021, 2022 

  TLM Coin son zamanlardaki dalgalı hareketleri ile yatırımcılarının yoğun bir fiyat takibi içerisine girmelerine sebep oldu. Yatırımcılar dengelerin sürekli değiştiği bu dönemde TLM Coin analist yorumlarını merak ediyorlar. Bu yazımızda yatırımcılara fayda sunabilecek TLM Coin 2021 ve 2022 yorumları, fiyat tahminleri ve grafik yorumlarını sizler için mercek altına aldık!

  Ünlü Analistlerden TLM Coin Yorumları 2021

  Ünlü analistler TLM Coin geleceği hakkında 2021 senesine yönelik yorum gerçekleştirirken iyimser ifadeler kullanıyorlar. Analistler, Alien Words oyununda tüm Dapp’lerde Uniswap’ın geride bırakıldığını vurguladılar. Bu veriye göre TLM Coin projesinin 2021’de daha popüler hale gelebileceğini belirtiyorlar.

  Analistlere göre, TLM Coin son derece canlı ve yaşayan bir proje. Analistler proje ağında yer alan kaşifler ile konuşulabildiğini, topluluğun aktif bir iletişim içinde kaldıklarını belirtiyorlar. Bu durumun ve iletişim bağının hem projeyi hem de coin’i daha cazip hale getirebileceğini savunuyorlar. Analistler diğer yandan 2021 içinde TLM Coin değer kazanımının görülebileceğini aktardılar. 

  Ünlü Analistlerden TLM Coin Yorumları 2022

  TLM Coin’in 2022 yılında nasıl bir konumda olabileceği hakkında konuşan analistler, metaverse niteliğin kazandırdığı güçten söz ettiler. Allien Words’te Binance’de dahil olmak üzere 7 farklı gezegen ekosisteminde işlem yapılabildiğine dikkat çeken analistler, projeyi özel buluyorlar. 

  Özellikle NFT sektörünün son aylarda yeniden yükselişi ile birlikte TLM Coin fiyatlarında da değer kazanımları olabileceğini belirttiler. Analistlere göre 2022’de NFT toplamak ve satmak oldukça popüler hale gelebilir ve TLM Coin’de rekor fiyatlara çıkış yapabilir. 

  Ünlü analistlerden TLM Coin Fiyat Tahminleri 2021,2022

  TLM Coin için 2021 ve 2022 senesine yönelik fiyat tahminlerini gündeme sunanlar, CryptoFriends platform analistleri ve CoinArbitrage analistleri oldular. Bu iki analist grubun fiyat tahminleri ise şu yöndedir;

  • CryptoFriends analistleri 2021 sene sonunda TLM Coin’in 2021 senesi biterken 1.10 dolar seviyesinden işlem görebileceğini belirttiler. Analist topluluk 2022 yıl sonunda TLM Coin fiyatının 2.040 dolar seviyesine kadar yükselebileceğini ifade ettiler. 
  • CoinArbitrage analistleri 2021 yıl sonunda TLM Coin fiyatının 1.25 dolar seviyesinden işlem görebileceğine inanıyorlar. Diğer yandan 2022 yılına gelindiğinde ise fiyatın 2.025 dolar değerine çıkış yapabileceğini savunuyorlar.

  Ünlü Analistlerden TLM Coin Fiyat Tahminleri 2023, 2024

  2023 ve 2024 yıllarında TLM Coin fiyatının nasıl bir noktaya ulaşabileceğini tahmin etmeye çalışan analistlerin verdikleri fiyat bilgileri şöyledir:

  • CoinArbitrage analistleri, 2023 yılı içindeyken TLM Coin fiyatının 3.27 dolarlık düzeyi görebileceğini iddia ediyorlar. Ek olarak, 2024 sonuna geldiğimizde ise TLM Coin’in tabloya yansıttığı fiyatın 5.30 dolar seviyesinde olabileceğini tahmin ediyorlar.
  • CryptoFriends analist topluluğuna göre ise 2023 yıl sonunda 3.12 dolarlık TLM Coin fiyatını tabloda görebiliriz. Analistler 2024 sene bitimine ulaştığımızda 5 dolarlık fiyatın TLM Coin için grafikte yer alabileceğini savunuyorlar.

  Tahminler ele alındığında TLM Coin için değer kazanımları işaret ediliyor. 

  TLM Coin Grafik Analiz Yorumu

  TLM Coin’in grafik analizini yorumlayan anonim analistler, TLM Coin grafiğinde kısa vadeli bir düşüş trendinin oluştuğunu belirttiler. Ancak ilerleyen haftalar için ise bullish senaryoya dair sinyalleri aldıklarını iddia ediyorlar. Anonim analistler TLM Coin’in ilerleyen sürede 0.32 dolarlık direnci kırabileceğini ve bu noktada gerekli hacmi kazanabileceğini tahmin ediyorlar.

  Direncin kırılması halinde ise 0.35 dolara kadar yükseliş devamı beklediklerini, alt desteği 0.21 dolar seviyesi olarak gördüklerini açıkladılar. Mayıs ayından bu yana iki farklı bullish formasyonunu izlediklerini açıklayan analistler, beklenmedik yükselişlere karşı anlık fiyat takibinin önem kazandığını belirttiler. 

  Sonuç

  TLM Coin analistlerin kısa vadeli aşağı yönlü düzeltmenin ardından yükselişe geçiş yapabileceğini düşündükleri kripto paralardam birisi. Analistler 2021 sonunda TLM Coin’in 1.10 dolara çıkabileceğini tahmin ederek, onun için parlak bir gelecek tablosuna işaret ediyorlar. Son dönemde oldukça popüler hale gelen oyun ve nft platformlarından birisi olan Alien Worlds’ün geleceği parlak görünüyor. Oyuncu kitlesini de artıran proje zamanla daha iyi yerlere gelebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle