Kriptopara

TRX Coin Geleceği ve Yorumları

  Tron (TRX), Justin Sun isimli genç bir girişimcinin 2017’de kurduğu bir blockchain ağı. TRX Coin, LINK, Binance Coin gibi diğer altcoinler ile birlikte 5 sene içinde 100X değerlenmesi beklenen kripto para birimleri olarak karşımıza çıkıyor. Geleceğe güçlü baktığı analistlerce ifade edilen TRX Coin hakkında yapılan ve geleceğini şekillendiren yorumları yazımızda detaylı olarak ele alacağız. 

  TRON Coin'in Geleceği ile İlgili Analist Yorumları

  Alex Saunders Tarafından TRX Coin Yorumu

  Alex Saunders 2021 yılı içinde değer kazanımları ile gündeme gelmeleri beklenen altcoinleri açıkladı. 2021 ikinci yarısında Tron (TRX) ve Bitcoin Cash cephesinde fiyat yükselişinin olacağını yorumlarında yer verdi. Alex Saunders TRX’in uzun vadede daha popüler bir altcoin haline geleceğini ve 2021 senesi içinde 1 dolarlık fiyatı göreceğini ifade etti.

  Investing PR’den TRX Coin Yorumu

  Investing PR’ TRX’i gelecek vadeden kripto para birimleri arasında görüyor. Tron (TRX) fiyatının 2022 başına kadar 1 dolarlık seviyeye çıkış yapacağını belirten Investing PR, ardından beş yıllık süreçte bu 1 dolarlık fiyat değerinin altına düşüş olmayacağını vurguluyor. Gelcekte Bitcoin Cash, DOT, TRX ve LINK altcoinlerinin değerli varlıklar olarak piyasa yer alacaklarını ifade ediyor.

  Walletinvestor TRX Yorumu

  Popüler web siteleri arasında yer alan ve kripto para fiyat tahminleri ile dikkat çeken platform Walletinvestor, TRX Coin’in 2021 yılı ikinci yarısında 0,59 dolar düzeyinin üzerinde şekilleneceğini yorumlarında paylaştı. Çarpıcı bir şekilde ise TRX fiyatının 2022 senesinde 0.168 USD rakamına yükselmesini beklediğini belirtti. TRX Cin geleceğini parlak gören platform, bu altcoinin 5 yıl sonra etkili fiyatları ile yatırımcının dikkatini daha fazla çekeceğini düşünüyor.

  Tradingbeasts TRX Coin Yorumu

  Tradingbeats, 2021 yılı sonunda TRX Coin için %266 oranında bir değer kazanımının gündeme geleceğini belirtiyor. Analiz platformu son verilerden yola çıkarak gerçekleştirdiği yorumlarda TRX’in %266’lık artış ardından 0.28 USD fiyat değerinin üzerine ulaşmasını bekliyor. Bu durma bağlı olarak 2021 sonunda TRX’in daha popüler olacağını ve geleceğinin parlak olduğunu belirtiyor.

  Coinliker’den TRX Yorumu

  Coinliker platformu TRX için en yük fiyat tahminini yapan yer oldu. TRX’in gelecekte yüksek başarı elde edeceğini belirten Coinliker, TRX Coin fiyatının ise önümüzdeki bir yıl içinde 1,47 dolar seviyesini aşacağını yorumlarına ekledi. Platform, TRX’i tamamen farklı bir yönde 2022 ardından yüksek değer kazanımları ile 2 dolar seviyesini aşacak bir kripto para birimi olarak tanımlıyor. 

  Bitcoinrevolution Analistleri’nden TRX Yorumu

  Bitcoinrevolution analistleri TRX’in 2021 yılı içinde 1 dolarlık fiyat değerini göreceğini belirttiler. LINK, Binance Coin, DOT, DOGE gibi altcoinlerin ve TRX Coin’in geleceklerinin oldukça parlak olduğunu belirten analistler, beş sene sonra bu altcoinlerde 100x değer kazanımı olabileceğini ifade ediyorlar. 

  Güncel TRX Fiyatı

  Alınan en güncel verilere göre 1 TRX fiyatı %tron+try% TL. Döviz cinsinden ise %tron+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Tron fiyatı 24 saatte %tron+yuzde%.

  Sonuç

  TRX Coin özellikle analiz platformlarının analist ekiplerinin yakından takibe aldığı bir altcoin olarak göze çarpıyor. 2021 yılı içinde ise ortak görüşler kapsamında 1 dolarlık fiyata ulaşması bekleniyor. Geleceği parlak görülen bu altcoin’in fiyat beklentilerini karşılayıp karşılayamayacağını ve izleyeceği hareketleri ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle