Kriptopara

TRX Coin Geleceği Var mı? Hedef Fiyat Ne? 2021, 2022

  TRX Coin yatırımcıları fiyat hareketlenmeleri ardından gelecek fiyat tahminlerini araştırmaya başladılar. Bu yazımızda yatırımcıların da çokça merak ettikleri TRX Coin geleceği var mı, hedef fiyatları ne, grafik analiz yorumu nasıl, fiyat tahminleri ne sorularına analistlerin bakış açısı ile değindik.

  TRX Coin Geleceği Var mı?

  Analistlerin belirli bir kısmına göre TRX Coin’in geleceği parlak. Gelecekte değer kazanımlarının Tron Coin için gündemde olabileceğini savunan analistler, coin’in popülerlik kazanmasını bekliyorlar. Diğer yandan TradinBeast gibi analist topluluklar ile TRX Coin’in özellikle 2021 sonunda güç kaybedebileceğini ve coin’e karşı yatırımcı ilgisinin azaldığını savunuyorlar. 

  TRX Coin Hedef Fiyat Ne? 2021, 2022

  Tron Coin için analistlerin sunduğu hedef fiyat 0.082 dolar oldu. Bu tahmini hedef fiyat ise oldukça küçük bir kesim tarafından verildi. Çünkü geniş bir kitle TRX Coin’in değer kaybı bekliyor. Tron Coin’in 2021 yılı içinde artabileceğine inan analistler, 2021 Eylül ardından 0.082 dolar ve üzerinde fiyatlama beklentisi içindeler. 

  TRX Coin Grafik Analizi

  Tron (TRX) Coin grafik analiz yorumunu yapan anonim analistler, TRX Coin’in riski bir alanda bulunduğunu açıkladılar. Anonim analistler yukarıdan iniş yapan düşüş trend çizgisinin kırılamadığını ve fiyatın kısa vadede düşüş içine giriş yapabileceğini belirttiler. 0.075 dolarlık alan üzerinden bir fiyatın gelmemesi halinde düşüş trendinin hız kazanabileceği belirtildi.

  Anonim analistlere göre alt destek noktası 0.045 dolar seviyesiyken, yükselişi engelleme potansiyeli taşıyan direnç ise 0.070 dolarlık noktada. Grafikte ikili dip formasyon etkisinden söz eden anonim analistler, kanaldaki en güçlü direnci ise 0.083 dolar olarak açıkladılar. Günlük RSI ve fisher düşüş sinyaline bakıldığında değer kaybının olası olduğu açıklandı. 

  TRX Coin Fiyat Tahminleri

  Alınan en güncel verilere göre 1 TRX fiyatı %tron+try% TL. Döviz cinsinden ise %tron+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Tron fiyatı 24 saatte %tron+yuzde%.

  TRX Coin hakkında fiyat tahminleri veren analist gruplar değer kaybını işaret ediyorlar. Yazımızın bu bölümünde farklı fiyat tahminlerini bir araya topladı. İşte analistlerin TRX Coin fiyat tahminleri:

  TradingBeast TRX Coin Fiyat Tahmini 

  TradingBeast analistlerinin gerçekleştirdiği TRX Coin fiyat tahminleri şöyledir:

  • Analist topluluk TRX Coin’in 2021 senesinde 0.028 dolara kadar düşüş yapabileceğini belirtti.
  • Analistlere göre TRX Coin 2022 yılında ise 0.045 dolar seviyesinden işlem görebilir. 

  WalletInvestor TRX Coin Fiyat Tahmini

  WalletInvestor analistlerinin verdiği TRX Coin fiyat tahminleri:

  • Analistler, TRX Coin’in 2021 sene sonunda 0.022 dolar seviyesinden işlem görebileceğini 2020 sene sonunda açıkladılar.
  • Analistlere göre TRX Coin 2022 ve 2025 seneleri arasında ise 0.0016 dolarlık fiyata kadar düşüş yapabilir.

  Analistler uzun vadeli tahminlerinde değer kaybını işaret ettiler. 

  Coin Liker TRX Coin Fiyat Tahmini

  Coin Liker analistlerinin TRX Coin fiyat tahminleri hakkında detaylar:

  • Analistlerden gelen tahminlere göre TRX Coin 2021 sene sonunda 0.082 dolar seviyesinden işlem görebilir. Bu kapsamda değer kazanımı gerçekleştirebilir.
  • Analist topluluğun tahminine göre TRX Coin 5 yıl ardından ise 0.55 dolardan işlem görebilir. 

  Sonuç

  Tron Coin geleceği analistleri fikir ayrılıklarına düşüren kripto paralar arasından yer alıyor. Bir kısım analist topluluk 2021’de fiyat artışını savunurken, daha geniş bir kesim ise 0.022 dolara kadara kadar düşüşü savunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle