Kriptopara

TLM Coin Yorum 2021 - Alien Worlds Fiyat Tahminleri

  16 Haziranda düşüş yaşayan ancak bir hafta öncesine kadar devasa artışlara konu olan TLM Coin hakkında daha derin araştırmalar yapılmaya başlandı. Yatırımcılar TLM Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini merak ediyorlar. Bu yazımızda onlara ışık tutabilecek, TLM Coin analist yorumları, fiyat tahminleri, ve grafik yorumu hakkında bilgileri sunacağız.

  TLM Coin Yorum 2021

  TLM Coin geleceği hakkında yorum yapan uzman analist toplulukların ve anonim analistlerin buluştukları ortak bir nokta bulunuyor. Tüm analistler TLM Coin için yorum yaparken değer kazanımı beklentilerinden söz ediyorlar. Yorumlarında, Temmuz sonunda kısa vadeli şaşırtıcı düşüş ardından TLM Coin’in hız kazanabileceğini ve önümüzdeki 3 sene içinde 5.50 doları aşacak fiyatların tabloya gelebileceğini aktarıyorlar. Bu kapsamda TLM Coin için parlak bir geleceği çizen analistlerin tahminlerine göre, değer kayıpları alım fırsatı olarak değerlendirilmek üzere incelemeye alınabilir.

  TLM Coin Grafik Analizi

  TLM Coin grafik analizi yapan anonim analistler incelemeye Temmuz ayından itibaren başladıklarını açıklıyorlar. Anonim analistler TLM Coin’in Temmuz grafiğinde son patlamaya doğru yol alındığını ifade etmişler. 0.28 dolarlık noktada Fibonacci desteği olduğundan söz eden analistler, destek noktasının 0.40 dolar olduğunu belirttiler. Analistlere göre 16 Temmuzda sahneye gelen ve düşüş ile ortaya çıkan 0.21 dolarlık seviye Ağustos’ta aşılabilir. Analistler ilk olarak 0.30 dolarlık seviyenin kırılabileceğini ve ilerleyen dönemde TLM Coin’in 0.47 dolarlık alana ilerleyebileceğini belirttiler.

  Anonim analistler grafiğe baktıklarında, Mayıs ayında Death Cross ile uzun süreli düşüşe giren TLM Coin’in 10 Temmuz ardından muazzam yükseliş yaptığını tespit ettiler. Anonim analistler şimdi EMA ribbon ile 20 günlük ortalamanın 6 Temmuz ardından sarı bölgede kalmayı başardığını, 16 Temmuz düşüşünün kısa vadede aşılabileceğini düşünüyorlar.

  Alien Worlds (TLM) Coin Fiyat Tahminleri

  TLM Coin fiyat tahminlerini 2021 senesinde sunan önemli analist gruplar bulunuyor. Uzman analistlerden oluşan topluluklar ile geleceğe dair tahminlerinde fiyat artışını işaret ediyorlar. Yazımızın bu bölümünde TL Coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte analistlerin TLM Coin fiyat tahminleri: 

  CryptoFriends TLM Fiyat Tahmini

  CryptoFriends analistlerinin TLM Coin fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Analist topluluk 2021 senesinde Ağustos ayına giriş yapıldığında TLM Coin’in 0.30 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini tahmin ediyorlar.
  • Analistler 2021 yıl sonunda TLM Coin fiyatının 0.47 dolar seviyesinde olabileceğini belirttiler.
  • 2022 yılı için verdikleri TLM Coin fiyat tahmini 1.10 dolar düzeyinde yer aldı.

  Bu fiyat tahmini ilerleyişine bakıldığında CryptoFriends analistleri TLM Coin için parlak bir tablo çiziyor ve artış yönünde beklentilerini ifade ediyorlar.

  CoinArbitrage Alien Worlds Fiyat Tahmini

  CoinArbitrage analistlerinin sunduğu TLM Coin fiyat tahminleri şu yönde;

  • Analist topluluk TLM Coin’in 2021 yıl sonunda 1.18 dolar seviyesinden işlem görebileceğine inanıyorlar.
  • 2022 yılının ilk yarısının sonuna gelirken TLM Coin fiyatının 1.50 dolar düzeyine sıçrama yapabileceğini düşünüyorlar.
  • Analistlere göre, TLM Coin önümüzdeki 3 sene içinde 6.94 dolar seviyesine çıkarak şaşırtıcı bir değer kazanımı yapabilir.
  • 2022 yıl sonunda TLM Coin’in maksimum 1.91 dolar civarından fiyatlanabileceğini tahmin ediyorlar.
  • Analist topluluk 2023 senesinde TLM Coin’in 3.10 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini belirttiler.
  • 2024 yılının ortasında TLM Coin’in ulaşmasını bekledikleri tahmini fiyatı 5.02 dolar olarak açıkladılar.

  Analist grubun teknik ve temel analiz ardından sundukları tahminlere bakıldığında artış yönünde beklentilerinin olduğu görülüyor.

  Sonuç

  TLM Coin, analistlerin 2021, 2022 ve 2024 senelerinde değer kazanımı bekledikleri kripto paralardan biri olmayı başarıyor. Belirli noktalarda rekor artışlar yapabileceği düşünülen coin’in Temmuz ayındaki değer kazanımı oranlarına da dikkat çekildi. Eğer beklenen fiyatlara ulaşabilirse, ilk adımda 2021 içinde etkili kar sunabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle