Kriptopara

Synthetix Network (SNX) Token Geleceği 2021, 2022, 2023

  Popüler altcoin projelerinden Synthetix Network (SNX) token geleceği merak edilmektedir. Piyasadaki uzman analistlere göre SNX token fiyat tahminlerinin neler olduğunu öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz. 

  Synthetix Network (SNX) Token Geleceği

  SNX token fiyatının geleceği hakkında pek çok kripto para uzmanının görüşü mevcuttur. Genellikle yükseliş beklentisi olan SNX token fiyatının yıllara göre değişimine dikkat ederek doğru bir yatırım stratejisi uygulanabilir.

  SNX Token Grafik Analizi

  SNX/USDT paritesinin grafiğine bakıldığında analistlerin yorumları dikkat çekmektedir. Synthetix fiyat grafiğindeki pivot noktaları özel göstergesini kullanmak, SNX token fiyatının S1 destek seviyesi ve R1 direnç seviyesi içinde işlem gördüğünü göstermektedir. Pivot noktası etrafında salınım yapan SNX token için kırılmaya karar verdiği yön, büyük olasılıkla önümüzdeki aylarda alacağı eğilimi belirleyecektir. 

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 SNX fiyatı %havven+try% TL. Döviz cinsinden ise %havven+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SNX fiyatı 24 saatte %havven+yuzde%.

  Uzmanlardan SNX Fiyat Tahminleri

  Wallet Investor SNX Token Fiyat Tahmini

  Analistlerin tahminlerin göre SNX token fiyatında uzun vadeli bir artış beklenmektedir. Özellikle uzun vadeli yatırım yapmayı düşünenler için doğru bir seçim olacaktır. SNX token fiyatında 2026 için fiyat tahmini 176.685 dolardır. Dolayısıyla 5 yıllık bir yatırımla gelirin yüzde +872.77 civarında olacağı düşünülmektedir.

  Long Forecast SNX Tahmini

  Gelecek fiyat tahminlerine göre, SNX token fiyatı 1 yılda 29.50 dolar ile 36.62 dolar arasında işlem görebilir. Kısa vadede etkileyici bir performans ortaya koyabilir. 

  Trading Beast Synthetix Network Token Fiyat Tahmini

  Tecrübeli analistlere göre SNX token fiyatı, oldukça yüksek görünmektedir. 2021'in sonundaki perspektiften hareketle, 2024'ün sonunda 23.41 dolar ve 36.88 dolar civarında kolayca fiyatlanması beklenmektedir.

  Coin Arbitrage SNX Fiyat Tahmini

  Analistler, Synthetix Network Token geçmiş fiyat verilerine dayanarak, Synthetix Network Token fiyatının 2021 yılı sonunda 13.7507 dolar olabileceğini tahmin etmektedir. Ayrıca tam bir yıl sonra 15.1258 dolar seviyesi görülebilir. Önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek SNX token fiyatı 88.5443 dolara ulaşabilir ve en düşük seviye olarak 8.49793 dolar görülebilir. 

  Uzmanların hesaplamalarına göre, 2022 sonunda SNX token fiyatının 24.4735 dolar civarında olacağını ve 2023 sonunda 39.5981 dolar fiyat seviyelerine gelebileceği tahmin edilmektedir. 2024 sonunda SNX token yakın gelecekteki fiyat tahminine göre şaşırtıcı bir şekilde 64.0697 dolar değeri bulunmaktadır.

  Simon Dedic SNX Tahmini

  Tecrübeli analist Simon Dedic, SNX token fiyatında düşüşler olabileceği konusunda uyarı yapmaktadır. Synthetix fiyatı, kısa vadede ortalama 60 dolarda dalgalansa da, bir gün kripto piyasasında minimum 50 dolarlık bir fiyata ulaşma potansiyeline sahiptir. 

  Brian Schuster Synthetix Network Token Fiyat Tahmini

  Analiste göre, 2024 yılına gelindiğinde, kripto piyasasında SNX fiyatının minimum ortalama 140 dolar seviyesinde durduğunu görebiliriz. Bu yüzden SNX token uzun vadede kazanç sağlayan bir yatırım tercihi olacaktır. 

  Coin Price Forecast SNX Token Fiyat Tahmini

  Analist ekibine göre Synthetix (SNX) minimum fiyatı gelecekte üç kat artabilir. Analiz raporlarına göre 2026'ya kadar 70 ila 80 dolar arasında net bir yükselişe sahip olması beklenmektedir. 

  Digital Coin Price Tahmini

  Hızlı yükselen altcoinleri inceleyen Digital Coin Price ekibi, Synthetix için ılımlı fiyat ivmesi sinyaline dikkat çekmektedir. Buna göre SNX coin fiyatı 2021'in sonunda 27.5 dolar civarında işlem görebilir ve 2026 civarında 61,5 dolara ulaşabilir.

  Reddit Topluluğu SNX Token Fiyat Tahmini

  Reddit platformunda yer alan deneyimli kripto para analistleri ve yatırımcıları SNX token geleceğini yorumlamıştır. Redditörlerin tahminlerine göre, Synthetix'in hem kısa vadeli hem de potansiyel uzun vadeli avantajları dikkat çekmektedir SNX token fiyatı 2022'nin sonunda 70,39 dolara ulaşabilir.

  Sonuç

  Görüldüğü üzere kripto para piyasasındaki deneyimli uzmanlar ve analistler, SNX token fiyatında genellikle yükseliş sinyalleri görmektedir. Ancak bazı analistler de düşüş yaşanabileceği konusunda yatırımcıları uyarmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle