Kriptopara

SXP Gelecek Vadediyor mu? En İyi 7 Yorum

  SXP Yorum ve Tahminler

  2021 ilk yarısında oldukça iyi bir performans sergilemeye devam eden Swipe yani SXP Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini bu yazımızda ele alacağız. 2021 ilk yarısı tamamlanmadan 6 dolarlık düzeyi aşması beklenen SXP Coin’in gelecekte ne kadar güçlü olabileceğini uzman analistlerin yorumlarını kaynak alarak açıklayacağız. 

  Aayush Jindal SXP Yorumu

  Aayush Jindal, Sxp Coin’i direkt olarak, gelecek vadeden altcoinler arasında işliyor. Daha önce yaptığı analizlerde de LINK, DOT, Tezos, DOGE, SPX, ETH gibi altcoinlerin gelecekte güç kazanacağını vurgulamıştı. Analist, SXP Coin’in yatırıma değer olduğunu ve 2021 ilk yarısını değer kazanımıyla kapatacağını açıkladı.

  Analist, SXP Coin grafiğine baktığında yükselişinin 2021 ilk yarı sonunda devam edeceğini gördüğünü belirtti. İkinci yarıya giriş yapılırken SXP Coin’in 5.10 dolar düzeyini aşacağını açıklıyor.

  Vinny Lingham SXP Yorumu

  Vinny Lingham, SXP Coin’in 2021 ilk yarısını 5 dolar düzeyinin üzerinden kapatacağını belirtti. Ardından 2021 ikinci yarısı içinde fiyat oynaklığının önce olacağını açıkladı. Analist SXP Coin’in ikinci yükseliş ivmesini ise 2021 yıl sonuna doğru kazanacağını belirtti.

  Analist 2021 yıl sonuna en yakın noktada BTC rallisi olacağını düşünüyor. Bu sürede tüm altcoinlerde bir fiyat sıçraması olacağını aktarıyor. SXP Coin’in 5.12 dolarlık seviyeye bu süreçte ulaşabileceğini ifade etti. Onun geleceğinin gayet parlak olduğunu aktardı.

  Kaleo SXP Yorumu

  Kaleo, SXP Coin’in 2021 ilk yarısını değer kazanımıyla kapatacağını belirtti. 2021 Nisan ayında yüksek fiyat kapanışları yapmayı başaran SXP Coin’in yükseliş ivmesinin orta vadede devam edeceğini düşünüyor. 2021 ilk yarısı biterken 5 dolarlık fiyatın çoktan kırılmış olacağını aktarıyor.

  Bu fiyata ulaşan SXP Coin’in daha fazla dikkat çekeceğini belirtti. Analist, SXP Coin’in 2021 yıl sonunda ise BTC için beklenen rallide imajını güçlendireceğini açıkladı. Bu dönemde SXP Coin fiyatının 5.10 dolar seviyesini aşacağını belirtti. Geleceği parlak olan altcoinde meydana gelen fiyat dalgalanmalarının alım için bir fırsat olduğunu düşünüyor.

  WalletInvestor SXP Yorumu

  WalletInvestor analistleri SXP Coin’in 2022 ikinci yarısından 6.01 dolarlık düzeyi aşacağını düşünüyorlar. Bundan önce 2021 yılı içinde 5 dolarlık fiyatın aşılacağını belirttiler. SXP Coin grafik analizinde hızla yükselen bir ivmenin olduğunu vurguluyorlar.

  Analistler SXP Coin’in bir çok faktörü birleştirerek yatırımcıya sunduğunu belirtiyorlar. Analistler, mobil cüzdan, swipe kripto para sayesinde kullanılabilen banka kartı modellerini ortaya çıkan SXP Coin’in geleceğinin son derece parlak olduğunu belirttiler. 

  Tim Draper SXP Yorumu

  Tin Draper, SXP Coin’in 2021 senesi ilk yarısında 5.01 dolar seviyesinde olacağını belirtti. 2021 ikinci yarı başında fiyat oynaklığı yaşanacağını vurguladı. Ardından BTC ve ETH için ralli yaşanacağını açıkladı. 2021 sene sonunda bu rallinin etkileri ile SXP Coin’in 5.32 dolarlık seviyeye ulaşacağını belirtiyor. 

  Tim Draper 2022 yılında 6 dolara ulaşacak SXP Coin’in geleceğinin son derece parlak olduğunu belirtiyor. Onun grafiklerine bakıldığından gelen olarak orta vadeli yükseliş ivmelerin var olduğunu belirtti.

  Credible Crypto SPX Yorumu

  Credible Crypto, SXP Coin’in 2021 senesi tamamlanmadan 6 dolarlık fiyat değerini görebileceğini açıkladı. SXP Coin’in DOGE gibi 5 sene içinde yüksek değer kazanımını görecek altcoinler arasında yer aldığını belirtiyor.

  Analist SXP Coin’in kripto dünyasına büyük bir yenilik getirdiğini açıklıyor. Kredi kartına benzer bir kart modeli üzerinden harcanabilen SXP Coin’in yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmeye başlayacağını açıkladı. Gelecekte bu tip atılımların önemli olacağını ve 2022’de SXP Coin’in çok popüler olacağını belirtti.

  Tone Vays SPX Yorumu

  Tone Vays, SXP Coin için uzun vadeli bir görüşü paylaştı. İlk olarak Bitcoin’den söz eden ve BTC’nin 2021 yıl sonunda 110 bin dolar seviyesine hareket edeceğini savunan analist, bu sürede altcoinlerin takip edilmesi gerekeceğini belirtti.

  Tone Vays Bitcoin’in 110 bin dolara ilerleyeceği 2021 yıl sonunda Tezos, SXP, ADA Coin cephesinde yükseliş olacağını düşünüyor. Sene sonunda SXP Coin’in 5.82 dolarlık seviyede olabileceğini açıkladı.

  Sonuç

  Swipe (SXP) Coin, analistler tarafından grafiği yakından takip edilen bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Onun tarihsel grafiklerine bakıldığında yükseliş ivmesine düşüşlerden daha fazla yer vereceğini ifade ediyorlar. 2021 ilk yarısı sonunda ve sene sonunda değer kazanması beklenen altcoin’in tahminleri haklı çıkarıp çıkarmayacağını ileride hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle