Kriptopara

SXP Coin Yorum 2021 - Swipe Geleceği, Grafik ve Tahminler

  2021 senesinde cüzdanlarına SXP Coin alımını yapmak isteyenler, onun grafik analizlerini ve fiyat tahminlerini araştırıyorlar. Bu yazımızda bu araştırmaya yanıt sunabilecek SXP Coin yorum, geleceği, grafik yorumu ve fiyat tahminleri konularında bilgileri sunmaya çalışacağız.

  SXP Coin Yorum 2021

  SXP Coin hakkında yorum yapan analistler, onun önemli bir çevirici varlık olduğuna değiniyorlar. Swipe Visa kart ile SXP Coin ödemesi yapabilme avantajının ise alım taleplerini yükseltebilecek bir sebep olduğunu belirtiyorlar. Analistler yorumlarında, SXP Coin’in itibari para birimleri ve sabit coinler arasında çevrim yapma alanında önemli bir araç. Analistler SXP Coin’in 2021’de değerlenebileceğini ve Avrupa’da kullanılan VİSA Swipe kartın ise daha yaygın bir hale gelebileceğini düşünüyorlar.

  Swipe Geleceği

  Analistler SXP Coin geleceğini parlak görüyorlar. Onlara göre, Haziranda dalgalanmaları kayda alan SXP Coin, Temmuz ayında değerlenebilir. Diğer yandan 1.60 dolar ve 1.86 dolar fiyat bandında spot kullanılması halinde, orta vadede kazanç elde edilebileceğini düşünüyorlar. Çünkü analistlere göre Temmuz başında 2.25 dolar üzeri bir fiyat hedefi gündeme gelebilir. Bunun öncesinde ise Haziran ayı içinde 2.11 dolarlık bir fiyatın kısa süreli tabloya gelebileceğini bu kapsamda SXP Coin’in alım fırsatı yaratabileceğini belirttiler.

  SXP Coin Grafik

  SXP Coin için 18 Hazirandaki güncel grafik analiz ve tahminlerini yapan analistler, SXP Coin’in iyi bir performansı günlük bazda yakalayamadığını belirtiler.

  Analistler MA200 seviyesinin 2 kere kırılmayı denendiğini ancak başarının yakalanamadığını açıkladılar. Bu kapsamda fiyatın 2.15 dolar düzeyinin altında kalmaya devam ettiğini belirttiler. Analistlere göre, fiyat aslında bollinger üst bandına yakın. 1.60 dolar düzeyini stop olacak şekilde takip edebilir. Diğer yandan, RSI’nin yükselişte olduğu açıklandı. Analistler grafikte bir hareketliliğin oluşması için ilerleyen seanslar BTC artışının gelmesinin şart olduğunu açıkladılar. Bu tip senaryoda piyasa hareketlenebilir ve tahminlerinde yer alan 1. ve 2. hedefler gerçekleşebilir.

  Grafiğe Bağlı Swipe Fiyat Tahmini

  BTC izin verirse SXP beklentilerinin yüksek olduğunu belirten analistler ilk senaryo için Haziran ayı içinde 2.15 dolar seviyesinin aşılması gerektiğini belirttiler. Bu direnç noktasının kırılması halinde 2.25 dolar bandına ilerleyen yükselişi bekliyorlar. 18 Haziranda %7.91 oranında değer kaybı yapan SXP Coin’in 2.15 doları aşamaması halinde fiyatın düşüş trendindeki destek noktası olan 2.10 dolara gerileyebileceğini belirttiler.

  Analistlerin SXP Fiyat Tahminleri

  SXP Coin hakkında 2021 senesinde tahmin yapan analistler, Tom Lee, Anthony Cuthbertson, Michael Van de Poppe gibi önemli isimler oldu. Yazımızın bu bölümünde uzman analistlerin tahminlerini bir araya getirdik. İşte SXP Coin hakkındaki uzman analist tahminleri:

  Anthony Cuthbertson Swipe Tahmini

  Anthony Cuthbertson, SXP Coin’in 2021 yıl sonunda 3.50 dolar ile 4 dolar bandı arasında yer alabileceğini belirtti. Ona göre yatırımcılara fırsat sunacak ilk etkili değer kazanımı ise Temmuz ayında kayda geçebilir. Bu ilgili ayda SXP Coin’in 2.25 dolar ile 2.30 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirtti.

  Tom Lee SXP gelecek Tahmini

  Tom Lee’nin tahminine göre, SXP Coin’in 2021 yılı Ağustos ayında 2.50 dolar ile 2.60 dolar bandı arasında dalgalanabilir. Uzman analist, 2021 yıl sonunda ise 3.50 dolarlık hedef bir fiyat beklentisi içinde yer alıyor. Analist SXP Coin’in kredi kartı üzerinden kullanılma avantajının yeni alım taleplerini getirebileceğini düşünüyor.

  Michael Van de Poppe SXP Coin Tahmini

  Michael Van de Poppe, SXP Coin fiyatının 2021 yılı biterken 3 dolar düzeyini aşabileceğini savunuyor. Bunun öncesinde ise 2021 Ağustos ve Ekim aylarında değer kazanımlarının kayda geçebileceğini belirtti. Ona göre Ağustosta 2.50 dolar ile 2.60 dolar bandı arasında bir fiyatı tabloda görebiliriz.

  Sonuç

  SXP Coin, 2021 senesi için tahmin sunan analistlerin değer kazanımı bekledikleri kripto para birimleri arasında yer aldı. Yakın dönemde verilen grafik analizinde ise 2.15 dolar seviyesi kritik bir direnç olarak görüldü. Bu noktayı aşan kripto paranın ilerleyen süreçte artış için pozisyon alma olasılığının artabileceği belirtiliyor.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle