Kriptopara

SXP Coin Geleceği ve Yorumlar

  Swipe (SXP) Coin Geleceği 2021

  Debit kart ile çalışabilen Swipe (SXP) Coin’in geleceği, pratik yatırım işlemlerinde kullanılabilmesi açısından parlak görünüyor. Crypto Michael, Michael van de Poppe gibi isimler onun hakkında önemli bazı yorumlar yapmış durumdalar. SXP Coin’in gelecekte nasıl bir noktada olabileceğini uzman analist yorumlarını kaynak alarak bu yazımızda açıklayacağız. 

  Crypto Michael Swipe Coin Yorumu

  Crypto Michael Swipe Coin geleceği hakkında yorum getirirken şartlı yükselişin var olduğunu açıklıyor. Analist Swipe coin’in 2021 içinde yakında izlenmesi gereken altcoinler arasında olduğunu belirtti. Eğer 2021 yılı ilk yarısı tamamlanmadan SXP fiyatının 4.40 dolar seviyesini aştığı görülürse, yükselişin hızlanacağını belirtiyor.

  2021 ilk yarısı kapanırken bu fiyat çıtasının kırılması halinde yeni hedef fiyat olacak 4.52 dolar bandına yükselişin başlayacağını belirtti. Analist SXP Coin’i parlak bir geleceğin beklediğini belirtti.

  Michael van de Poppe SXP Geleceğini Yorumladı

  Michael van de Poppe, SXP Coin’in kart ile finanse edilebilen modelinin oldukça dikkat çektiğini belirtiyor. Bunu deneyimlemek isteyen yatırımcıların ise altcoin popülerleştikçe daha fazla alım talebi ileteceklerini düşünüyor.

  Michael van de Poppe, ilk analizinde Swipe Coin’in 3 doları 2021 ilk yarısı içinde rahatlık göreceğini belirtmişti. Bu hedef gerçekleşti. Analist 2021 yılı sonuna doğru ise fiyatının 5 dolara tekrar ulaşacağını belirtiyor. Bunun öncesinde ilk yarı kapanırken fiyat düşüşünün oluşacağını açıklıyor. Bu düşüşün ise BTC ve ETH fiyat artışının tüm altcoinleri etkileyecek olduğu dönem öncesinden avantajlı alımı yarattığını açıklıyor.

  Kaleo SXP Coin Yorumu

  Kaleo, kripto para yatırımcı kitlesinin artık pratik adımlar üzerinden kripto para işlemleri yapabilmek istediklerini belirtiyor. Bunun için ise daha çok tek bir kripto para cüzdanı üzerinden alım-satım yapmak ve diğer tüm varlıklarla takas yapabilmek istediklerini ifade ediyor. SXP Coin ve Swipe Cüzdan modelinin bu istekleri karşıladığını belirten analist, SXP Coin’in geleceğe emin adımlarla ilerlediğini belirtti.

  Analist, SXP Coin’in 2021 ilk yarı sonuna kadar istikrarsız ve belirsiz bir imajı sergileyeceğini düşünüyor. Fiyat oynaklığı ile ilk yarı sonuna kadar bir düşen bir yükselen SXP Coin’in ilk yarı sonunda değer kazanımını yakalayacağını belirtti. Bu noktada ise fiyatının 5 dolar düzeyinde olabileceğini düşünüyor.

  Aayush Jindal SXP Coin Geleceğini Yorumladı

  Aayus Jindal net bir analiz sonucuyla SXP Coin’in 2021 senesi yaz aylarında 5 dolarlık fiyat değerini çoktan aşmış olacağını belirtti. Hatta SXP Coin’n 5.20 dolarlık düzeyi zorlamak için beklenen Bitcoin artışından destek alabileceğini düşünüyor. İkinci yarıda altcoinlerde yüksek bir fiyat sıçraması olacağı analistçe açıklanıyor.

  Alan Masters SXP Coin Yorumu

  Alan Masters, SXP Coin’in yakından takibe alınarak yatırım yapılması gereken bir altcoin olduğunu belirtti. Analist 2021 ikinci yarısında LINK, ALGO ve SXP Coin’in beklenemedik hareketler yapacaklarını ifade ediyor. Bu üç altcoin için rekor fiyat beklentisi olan analist, SXP Coin’in 4.97 dolarlık düzeyi aşacağını belirtti.

  Credible Crypto SXP Coin Yorumu

  Credible Crypto SXP Coin’in geleceği parlak altcoinler arasında olduğunu ifade ediyor. Müşteri odaklı olan ve bir debit kart üzerinden 20 fazla token’la işlem yapabilmeyi sağlayan Swipe Coin ödeme modelinin, bu altcoin’i daha güçlü hale getireceğini savunuyor. 2021 ikinci yarısında SXP Coin’in 5 dolarlık rekor fiyatı zorlamak için ilk adımda 4.50 dolar seviyesini hızla kıracağını düşünüyor.

  Ben Armstrong Swipe Coin Yorumu

  Ben Armstrong 2021 yılının yıldızlarını teknolojik altcoinler olarak ilan etti. 2021 ikinci yarısında Bitcoin’in 80 dolarlık fiyat düzeyini aşacağını, aynı anda tüm altcoinlerin değil sadece avantajları sunanların artışa gideceğini açıkladı. Bu yüzden DeFi altcoinlerinde, oyun içi token kazancına dönüşen altcoinlerde ve SXP Coin’de değer kazanımı olacağını belirtti. Analist, SXP Coin’in 2021 sonuna kadar 4.95 dolar seviyesini aşmasını bekliyor. 

  Sonuç: SXP Coin Geleceği Parlak Gözüküyor!

  Swipe yani kısa adı ile SXP Coin sunduğu fırsatlara bağlı olarak, gelecekte değerlenmesi beklenen bir alcoindir. 2021 yıl sonuna kadar 5 dolar düzeyine yakın bir noktaya ulaşması beklenen Swipe Coin’in bu beklentiyi karşılayıp karşılamayacağı ise merak konusu. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle