Kriptopara

SUSHI Coin Yorum 2021 – 3 Uzmandan SUSHI Yorumları, Analiz, Tahmin

  SUSHI Coin düşüş ardından yatay trende geçiş yaparak kripto para yatırımcılarının ilgisini üzerine çekmeye başladı. ATH seviyesinden oldukça uzakta kalan token için uzman yorumları ve token geleceğine yönelik yapılan değerlendirmeleri yazımızda sizler için derledik.

  SUSHI Coin Nedir?

  SUSHI Coin, herhangi bir token çifti oluşturmak için akıllı sözleşmeler kullanan otomatikleştirilmiş piyasa yapıcısıdır. SUSHI Coin, UniSwap’a göre birkaç farklı özellik içeren SushiSwap borsasının yerel token’idir.

  SUSHI Coin Kurucuları Kimdir?

  SUSHI kurucusu tıpkı Bitcoin (BTC) geliştiricisi Satoshi Nakamoto gibi takma isim kullanmaktadır. Chef Nomi tarafından kurulan SUSHI’de Maki olarak tanınan OxMaki kurucu ortaktır.

  Whitepaper

  DeFi yatırımcıları ve proje token’lerinde yaşanan fiyat hareketlerinden yararlanmayı düşünen yatırımcıları hedefleyen SUSHI Coin, ana şirketi UniSwap’ın hizmet kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir. SUSHI Coin projesi hakkında detaylı bilgiye https://sushi.com/ adresi üzerinden paylaşılan proje Whitepaper’dan ulaşabilirsiniz.

  SUSHI Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Pek çok yönü ile UNISwap ile benzerlik gösteren SUSHISwap (SUSHI) Coin, bazı ek artıları ile benzersizlik kazanmaktadır. Merkeziyetsiz borsalara köstek olarak ifade edilen likidite sorunlarını aşmak için emir defterlerini tamamen ortadan kaldıran SUSHI, kullanıcılarına operasyon ve vadeli işlemlerde daha etkili hizmet sunmayı hedeflemektedir. Likide işlemlerde %0,3 kesinti alan ve kullanıcılarına yönetişim hakkı tanıyan token, sayılan yönleri ile diğer pek çok yönetişim token’lerinden ayrılmaktadır.

  SUSHI Coin Platformunda Güvenlik Nasıl Sağlanır?

  Anonim geliştiriciler tarafından hayata geçirilen SUSHI Coin projesi, güvenilirlik yönünden bazı yatırımcılarda soru işareti bırakmaktadır. Güvenlik sağlamak için kullanıcılardan destek almayı hedefleyen SUSHI Coin, kullanıcıların yönetişim gücünü artırmak adına geliştirmelerini sürdürmektedir.

  SUSHI Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  • 1. Adım: Binance, OKEx ve Huobi Global gibi kripto para borsalarında hesap açın.
  • 2. Adım: Açtığınız hesaba ilişkin istenen kimlik doğrulama aşamalarını tamamlayın.
  • 3. Adım: Hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: SUSHI satın almak için istenen (USDT, vb.) token satın alın.
  • 5. Adım: Kripto para alım ve satım ekranından SUSHI Coin satın alın.

  Uzmanların SUSHI Coin Yorumları

  SUSHI Coin basit kullanıma sahip yönetişim token’leri arasında yer alır. Ethereum cüzdanına bağlanma özelliği ile sevilen proje, yatırımcılarına protokol için ödedikleri ücretlerin bir miktarını geri vererek önemli bir artı sunmaktadır. Token, ATH seviyesinin 13’te 1’i fiyatından satılırken, mevcut fiyatlar satın alım için uygun olarak yorumlanmaktadır.

  Analistlere Göre SUSHI Geleceği Ne Olur?

  SUSHI Coin geleceğini SushiSwap ile birlikte düşünmenin gerekli olduğunu ifade eden kripto para uzmanları, kullanıcılarının yönetişim becerilerini artırmayı hedefleyen geliştiricilerin bu girişimlerini olumlu değerlendirmektedirler. Proje önündeki en büyük engelin anonimlik olduğu ifade edilirken, Binance ve Huobi Global gibi borsalarda listelenmesinin bu endişeleri boşa düşürerek gelecekte token’in daha iyi yerlere gelebileceğini ifade etmektedirler.

  SUSHI Coin Grafik Yorumu

  SUSHI Coin analizini paylaşan anonim analistler, 14 Mart 2021 tarihli düşüş itibaren değerlendirme yaparak, mevcut fiyatların Fib 0,5 seviyesinde sonlandığını ifade etmektedirler. Bu noktaların alım için uygun olduğunu ifade eden anonim teknik analistler, toplu alım yapılmaması ve Fib 0,618 destek noktasına geri çekilmenin de göz önünde bulundurulmasını tavsiye etmektedirler.

  Güncel durumda 1 SUSHI fiyatı %sushi+try% TL. Döviz cinsinden ise %sushi+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SUSHI Coin 24 saatte %sushi+yuzde%.

  Gelecekteki SUSHI Coin Fiyat Tahminleri

  SUSHI Coin geleceğine yönelik uzmanların değerlendirmeleri olumlu seyrederken, paylaşılan fiyat tahminleri bu beklentileri desteklemektedir. Capital.com analistleri 2021 yılı için 11,97 dolar hedef belirledikleri SUSHI Coin’de, 5 yıl sonrası için 28,66 dolarlık tahminde bulunmaktadırlar. Wallet Investor 1 yıl sonrası için SUSHI fiyatını 15,534 dolar olarak öngörmüş ve Price Prediction 2022 yılı için 12,67 dolarlık hedef paylaşarak bu görüşü desteklemiştir.

  Sonuç Olarak

  SUSHI Coin mevcut fiyatları uzmanlara göre uygundur. Bu yıl nispeten düşük bir kar marjı potansiyeli barındırdığı düşünülen token için 2022 yılı ile birlikte beklentiler değişmektedir. Mevcut fiyatlardan kademeli olarak satın alım önerilen token’de 5 yıl sonrası için 30 dolara yakın beklentiler taşınmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle