Kriptopara

STX Coin Yorum 2021 - En Güncel STX Fiyat Tahminleri

  STX Coin dalgalanma hareketleri ile dikkatleri bir kez daha üzerine çeken kripto paralar arasında yer alıyor. Stacks (STX) Coin yatırımcıları ise son gelişmeler ardından coin hakkında araştırmalarını hızlandırdılar. Bu yazımızda, yatırımcılarında yanıt bulmaya çalıştıkları STX Coin yorumları ne yönde, en güncel fiyat tahminleri neler detaylı olarak anlattık!

  STX Coin Yorum 2021

  Analistler Stacks projesinin akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamaların varlığı için son derece önemli bir proje olduğunu savunuyorlar. Analistlere göre, merkezi olmayan uygulamaları yani Dapp’leri Bitcoin’e uyarlama için tasarlanmış olan Satcks Bloz zinciri, gelecekte önemini korumaya devam edebilecek bir proje. Buna bağlı olarak STX Coin’e olan ilginin ve alım taleplerinin de 2021 sonu ardından artışta olabileceğini ifade eden analistler, STX Coin geleceği için parlak bir senaryodan söz ettiler. Analistler yorumlarında Stacks Coin’in en parlak dönemini 2024 senesinde yaşayabileceğini aktarmaktan geri kalmıyorlar. 

  STX Coin Grafik Yorumu

  Stacks Coin grafik analizini yapan analistler Ağustos başında daralan bollinger bandının görüldüğünü ve ardından yukarı yönlü bir ivmenin sahneye geldiğini belirttiler. Güncel grafikte ise yeniden kırmızı alanda işleme giriş olduğunu açıkladılar. Ancak bunun öncesinden %75’lik büyümeyi yaşayan STX Coin’in düşüş hareketinin aslında bir dalgalanmayı oluşturduğunu savundular. Analistlere göre kısa vadeli düşüş trendi ardından yeni bir artış söz konusu olabilir.

  Anonim analistler STX Coin’in ilerleyen sürede %20 oranında artışa gidebilme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorlar. Grafik inceleme kapsamında 1.50 dolarlık direncin aşılması halinde 1.55 dolar düzeyine çıkış için hareket oluşabileceğini belirttiler. Anonim analistler STX Coin grafiğindeki alt desteği ise 1.30 dolarlık seviye olarak açıkladılar.

  Güncel verilere göre şu anda 1 STX fiyatı %blockstack+try% TL. Döviz cinsinden ise %blockstack+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. STX fiyatı 24 saatte %blockstack+yuzde%.

  Güncel STX Coin Fiyat Tahminleri

  STX Coin hakkında en güncel fiyat tahminlerini paylaşan analistler, değer kazanımını konu aldılar. Stacks Coin’in gelecekte fiyat artışı yapabileceğini düşünen analistler, özellikle 2024 yılı için rekor fiyatlardan söz ediyorlar. Yazımızın bu bölümünde STX Coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte analistlerin en güncel Stacks Coin fiyat tahminleri:

  CoinArbitrage STX Coin Fiyat Tahmini

  Coinarbıtrage tarafından gerçekleştirilen STX Coin fiyat tahminlerine yönelik detaylar şunlardır:

  • Analistler STX Coin’in 2021 sene sonunda 1.45298 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini tahmin ediyorlar.
  • Analistler, 2022 senesi sonunda Stacks Coin fiyatının 2.58602 dolar seviyesinde yer alabileceğini savunuyorlar.
  • 2023 yılının ikinci yarısına yönelik gerçekleştirdikleri Stacks Coin fiyat tahmini ise 4.18418 dolar olarak açıklıyorlar.
  • Analistler, 2024 sene sonunda STX Coin için 6.77 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini düşünüyorlar.

  DenyWeyCrtpto Stacks Coin Fiyat Tahmini

  DenyWeyCrypto takma adlı anonim analist tarafından son olarak gerçekleştirilen STX Coin fiyat tahminleri şunlardır:

  • Anonim analiste göre STX Coin 2021 senesi sonlanmadan değer kazanımına gidebilir ve 1.46 dolarlık fiyatı tabloya alabilir.
  • Anonim analist, 2022 sene sonunda STX Coin için 2.50 dolarlık fiyatın grafikte yer alabileceğini savundu.
  • 2023 sonunda Stacks Coin için tabloda yer alabilecek tahmini fiyat değerinin ise 4.12 dolar seviyesinden yer alabileceğini açıkladı.

  IwanCrypto STX Fiyat Tahmini

  IwanCrypto takma adlı anonim analist STX Coin’in son hareketleri ardından güncel fiyat tahminlerini sundu. Anonim analistin verdiği fiyat tahminleri:

  • Anonim analiste göre STX Coin 2021 sonunda değer kazanabilir ve 1.49 dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • 2022 yılının ikinci yarısında 2.49 dolarlık STX Coin fiyatının tabloda olabileceğini düşünen analist, 2023 yıl sonu fiyat tahmininde ise 4.15 dolarlık düzeyi işaret etti.
  • Anonim analiste göre Stacks Coin için en parlak dönem 2024 senesi olabilir ve bu sene içinde 5.90 dolarlık fiyat tabloya gelebilir. 

  Sonuç

  STX Coin, geleceğine yönelik son derece olumlu yorumlar yapılan kripto paralar arasına giriş yapabilmeyi başardı. Analistler STX Coin’in 2024’de 6 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini tahmin ettiler. Diğer yandan akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar için projenin öneminin büyük olduğunu savunuyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle