Kriptopara

STX Coin Geleceği 2021, 2022 - Stacks Coin Tahminleri

  Dalgalanma hareketleri ile yatırımcılarının yakın takibine giren STX Coin, analistlerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Yatırımcılar Stacks Coin yatırımlarına devam ederken, fiyat tahminlerini ve geleceğe dair yorumları merak ediyorlar. Bu yazımızda yatırımcılara ışık tutabilecek STX Coin fiyat tahminleri hakkında detayları ve analistlerin geleceğe yönelik tahminlerini konu alacağız. 

  Stacks Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

  Analistler, Stacks Coin geleceği için teknik ve temel analiz gerçekleştirerek, fiyat tahminlerini gündeme taşıyan birçok analist bulunuyor. Bu analistler ise STX Coin'in gelecekte özellikle 2022 senesi ve sonrasında değer kazanımına gidebileceğini vurguluyorlar. Yazımızın bu kısmında analistlerin de dikkatini çeken STX Coin için gündeme taşınan fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte analistlerin STX Coin fiyat beklentileri;

  STX Coin Fiyat Tahminleri 2021

  Stacks Coin’in 2021 senesi içinde ulaşabileceği fiyat hakkında tahmin yürüten analistlerin görüşleri şu şekildedir:

  • CoinArbitrage analistleri, STX Coin’in fiyatının 2021 yıl sonunda 1.46243 USD olabileceğini düşündüklerini paylaştılar. Tahminlerindeki fiyat değeri ile 23 Ağustostaki güncel fiyat karşılaştırıldığında ise ortalama 3 dolar daha düşük yıl sonu beklentisi olduğu görülüyor.
  • İwanCrypto takma adlı anonim analist, Stacks Coin’in 2021 sene sonunda 1.55 dolardan fiyatlanabileceğini açıklayarak, değer kazanımına ilişkin tahminde bulundu.
  • Kripto yatırımcıları tarafından takip edilen Balako takma adlı anonim analist ise Stacks Coin’in 2021 sonuna doğru 1.80 dolarlık fiyatı tabloya alabileceğini düşündüğünü açıkladı. 

  2021 senesine ilişkin fiyat tahminlerine baktığımızda 2 farklı analistin değer kazanımı yönünü işaret ettiklerini görüyoruz. 

  Stacks Coin Fiyat Tahminleri 2022

  STX Coin için 2022’de tabloya gelebileceği tahmin edilen fiyatlar hakkında detaylar şöyle sıralanır:

  • CoinArbıtrage analistleri, 2022 yılının sonuna geldiğimizde STX Coin fiyatının 2.72115 dolar seviyesinde olabileceğini belirttiler. 
  • İwanCrypto olarak tanınan anonim analist ise 2022 yılı ikinci yarısı için 2.50 dolar değerinde olan STX Coin fiyatının tabloda olabileceğini düşünüyor.
  • Balako lakabı ile tanınan anonim analist, STX Coin için 2022 senesinin iyi geçebileceğini, fiyatının ise 2.67 dolar seviyesine kadar çıkış yapabileceğini aktardı.

  Analistler, 2022’de STX Coin’in dirençleri aşma konusunda ustaca hareket edebileceğini ve 2.50 dolar ile 2.72 dolar seviyeleri arasında fiyatları görebileceğini iddia ediyorlar. 

  STX Coin Fiyat Tahminleri 2023

  Stacks Coin hakkında tahmin ve yorum yapan analistlerin 2023’te tabloya gelmesini bekledikleri fiyatlar:

  • CoınArbitrage analistleri, STX Coin’in 2023’ün ikinci yarısı içinde 4.40282 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini savundular.
  • İwanCrypto ve Balako takma isimleri ile yatırımcılarca yakından takip edilen anonim analistler ise sırası ile 3.80 dolarlık ve 4.00 dolarlık fiyat tahminlerini verdiler.

  Tahminler kapsamında STX Coin’in oldukça parlak bir geleceğe sahip olabileceği ve 2023’te 4 dolarlık fiyat seviyesine çıkış yapabileceği iddia edildi. 

  Stacks Coin Fiyat Tahminleri 2024

  Stacks Coin için gündeme taşınan uzun vadeli fiyat tahmini CoinArbitrage analistleri gerçekleştirdiler. Güncel fiyat tahminlerine bakıldığında şu anda en uzak tarihten söz eden CoinArbitrage analistleri, oldukça çarpıcı bir fiyatı işaret ediyorlar. Analistler, 2024 yılının ikinci yarısına giriş yaptığımızda, STX Coin’in 7.12376 dolar seviyesinden işlem görebileceğini açıkladılar. Bu tahminin gerçekleşmesi halinde Stacks Coin uzun vadeli yatırımda, yatırımcılara kar sunabilecek kripto paralar arasına giriş yapabileceğe benziyor. 

  STX Coin Grafik Analizi

  STX Coin grafik analizini gerçekleştiren ve yorumlayan anonim analistler, yeşil alanda işlemin devam ettiğini belirttiler. Tarihsel grafiklerde %75 oranında etkili bir büyümenin görülebildiğini açıklayan analistler, güncel grafikte ise 5 farklı etkinlik ardından gelen yükseliş trendinin olduğunu açıkladılar. Analistler grafikte, 25.05.2021 tarihinden beri 5 adet önemli etkinliğin gerçekleştiğini ve bu etkinliklerin desteği ile yukarı yönlü sıçramanın ilk adımına giriş yapılabileceğini belirttiler. 

  Analistler daralan Bollinger bandı ardından seri şekilde yukarı Pump’ın önümüzdeki aylarda gelebileceğini iddia ediyorlar. Analistlere göre yükseliş noktasındaki ilk direnç seviyesi olan 1.52 dolarlık fiyat 2021 senesinin ikinci yarısı içinde kırılabilir. Kırılım ardından 1.55 dolardan destek alabilmesi beklenen STX Coin’in sene sonunda 1.46 dolara ulaşabileceği tahmin ediliyor. 

  STX Coin Geleceği Pozitif Gözüküyor

  Analistler STX Coin’in 2021 senesi tamamlanmadan önce fiyat artışına gidebileceği yönünde tahminlerini gündeme sundular. Bunun yanı sıra STX Coin için tüm zamanların rekor fiyatı olan 2.82 dolarlık seviyenin ise 2023 senesinde kırılabileceğini ve fiyatın 4 dolar üzerine çıkış yapabileceğini savunuyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle