Kriptopara

Storj Coin Geleceği ve Yorumları

  Bu makalemizde, uzman ve anonim analistlerin yakın takibinde olan STORJ hakkında yapılan analist yorumlarını sizler için bir araya getirdik! 2022 yılında fiyatını minimum %90 oranında artırmış olması beklenen Storj Coin’in geleceğini şekillendirebilecek fiyat tahminlerini bu yazımızda açıklayacağız. 

  Elliot Wainman Storj Coin Yorumu

  Kripto para trader’ı ve analisti Elliot Wainman, radarında yer alan Storj Coin’in muhteşem bir değer kazanımı yapacağını belirtti. Onun yüksek likidite çekecek kripto para birimleri arasında olduğunu vurguluyor.

  Storj Coin’in karmaşık bir teknik izlemeden para kazanmak isteyenler için 2021 yılı ikinci çeyreğinde büyük fırsatlar sunacağını belirtiyor. Bu altcoin’in emin adımlar ile değer kazanımına yürüdüğünü belirtti. 2021 senesi içinde Storj Coin’in 2 dolar düzeyinin üstüne çıkmasının muhtemel olduğunu belirtiyor.

  Mike Orcutt Storj Coin Yorumu

  Mike Orcutt, kripto para birimleri hakkında kaleme aldığı analiz yazılarında Storj Coin’i ele aldı. MIT Tech Review’ın ünlü yazarı Mike Ocrutt, Storj Coin’in değer kazanımları ardından, gerçek kripto para tutkunlarına hitap edeceğini belirtti. 

  SEC davası ile XRP gibi bir kripto para biriminin artık gölgede kaldığını belirtti. Buna bağlı olarak sahneye yeni altcoinlerin çıkacağını kaleme alıyor. 2021 senesi içinde Storj Coin’in 2,24 dolarlık seviyenin üzerine yakalayacağını ifade ediyor.

  Aayush Jindal Storj Coin Yorumu

  Aayush Jindal,  sene içinde 100x değer kazanımı yapacak olan alt coinleri açıkladı. LINK, DOT, ETH gibi altcoinleri bu listeye dahil ederken, Storj Coin ve DOGE’yi ise daha farklı bir noktaya koyuyor.

  Storj Coin’in 2021 senesinde popülerliği yakalayacağını ve uzun vadeli bir değer kazanımına gireceğini belirtti. İkinci yarı öncesi Storj Coin alım talepleri ardından sene sonunda %20’lik bir karın elde edilebileceğini ifade ediyor. 

  Anonim Analistlerin Storj Coin Yorumları

  Twitter üzerinden grafik analizlerini sunan anonim analistler, uzman analistler ile aynı görüşlere sahip oldu. Anonim analistler Storj Coin hareketlerinin yakından takibinde bir gece içinde değer kazanımını yatay şekilde koruyabilme niteliğinin görüldüğünü belirtiyorlar. Bu kapsamda Storj Coin’in başarılı bir imajı çizdiği belirtiliyor.

  Anonim analistler Storj Coin’in 2021’de %102’lik bir artış ile seneyi kapatacağını vurguladılar. 2022 senesi girişinde 2,24 dolarlık seviyenin çoktan aşılmış olacağını belirten anonim analistler onun geleceğini parlak görüyorlar.

  Analistler Stroj Coin Geleceğini Pozitif Yorumluyor!

  Storj Coin analistlerin pozitif yorumlarına konu oluyor. Onun gelecek vadeden bir altcoin olduğu vurgulanırken, likiditesini yükseltmesi bekleniyor. Gelecekte teknik ve karmaşık verilerden yararlanmak zorunda kalmadan yatırım yapabilmeyi mümkün kılacağı düşünülen bu altcoin’in nasıl bir fiyat performansı ile devam edeceğini ilerleyen süreçte hep birlikte göreceğiz. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle