Status (SNT) Token Nedir? Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda Web3’ü kullanmak isteyenlerin ilgisini çeken SNT Token hakkında bilgileri sunacağız. SNT Token nedir, nasıl alınır, projesinin hedefi ne, geleceğe yönelik fiyat tahmini ne, avantajları, dezavantajları neler gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.

  Status (SNT) Token Nedir?

  Status (SNT) Token, son teknolojiyle hazırlanan güvenli mesajlaşma uygulaması Status’te kullanılabilen kripto paradır. SNT Token, 3. kişilerde takip edilemeyen ve okunamayan mesajları yaratmak için kullanılır. SNT Token aynı zamanda Status ağında güvenli depolama alanlarını kullanmak, merkezi olmayan Web3 tarayıcısına erişmek için kullanılan bir araçtır. SNT Token, Status ekosistemindeki tüm kullanıcılara yüksek güvenlik ve oyunlara erişme imkanı sunan bir blockchain ağıdır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Status (SNT) Token projesinin amacı yatırımcılara kripto para, tarayıcı ve cüzdan 3’lüsünü aynı anda sunabilmektir. Bu yüzden SNT Token sahipleri Status cüzdan edinebilir, Status ağından güvenli mesajlaşma uygulamasını kullanabilirler. Aynı anda merkezi olmayan Web 3 tarayıcıdan oyunlara, sosyal ağlara, borsalara erişim sağlayabilirler. Proje tüm işlemlerin tek bir noktadan yapılabilmesini ve diğer yatırımcılar ile şifreli, yüksek güvenlikli mesajlar üzerinde iletişim kurulabilmesini hedeflemiştir. Proje hakkında diğer bilgileri şu adreste yer alan Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  SNT Token Yorum

  SNT Token hakkında yapılan yorumlarda anonim hesap oluşturma imkanından söz edilmiştir. Yatırımcılar gerçekleştirdikleri yorumlarda, uzun KYC işlemlerine dahil olmadan anonim hesaplar oluşturabildiklerini açıklamışlar. Status ağında e-posta adresi veya banka hesabı bilgileri girmeden hızlı hesap açılışı yaparak, şifreli iletişime başlayabildiklerini ifade etmişler.

  Status Token Geleceği

  SNT Token geleceğine yönelik yorum yapan analistler, ilerleyen dönemde fiyat artışlarının oluşabileceğinden söz ediyorlar. Uzman analistlere göre SNT Token 2021 senesi Temmuz ayı içinde 0.95 dolar 1 dolar bandı arasında fiyatlanabilir. Geleceği için parlak bir tablo çizilen SNT Token’ın 202 sene sonunda 3 dolar ile 3.50 dolar arasında fiyatlanabileceği ifade edildi.

  SNT Token Fiyatı

  Son gelen verilere göre 1 SNT fiyatı %status+try% TL. Döviz cinsinden ise %status+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Status 24 saatte %status+yuzde%.

  SNT Token, kripto para piyasının volatilitesinden, yatırımcıların alım taleplerinin yoğunluğundan etkilenerek fiyatlanır. Anlık fiyat değişimlerinin volatiliteye bağlı oluşabildiği SNT Token fiyatını takip etmeden yatırıma yönelik kararlar alınmamalıdır.

  Status (SNT) Token Nasıl Alınır?

  SNT Token almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: SNT Token, Binance, Huobi Global, Uniswap gibi borsalarda işleme giriyor. Buna bağlı olarak SNT Token’ın işlemede olduğu bu borsalardan seçilene erişilmelidir.
  • 2. Adım: Tercih edilen borsadan hesap açılış menüsüne girilerek, gelen KYC işlem adımları tamamlanmalı ve hesap oluşturulmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba borsanın para yatırma işlem sekmesinde erişim ardından tercih elden para yatırma yöntemi üzerinden para transferi yapılır.
  • 4. Adım: Bakiyeye sahip olunması ardından borsadan, SNT token paritesinin görüleceği satın alma işlem ekranına gidilir.
  • 5. Adım: Bu alanda anlık olarak görüntülenen fiyattan veya daha avantajlı fiyat tanımlamasından SNT Token alım emri verilir.
  • 6. Adım: Satın alınan tokenlar hesabın çevrimiçi cüzdanında saklanabilir. Yüksek güvenlikli saklama için ise tokenlar donanım cüzdana transfer edilir.

  Adımların doğru izlenmesi sonunda satın alma rahatlıkla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  SNT Token avantajları şu şekildedir:

  • Güvenli mesajlaşma: SNT Token sahipleri ekosistem içinde kurdukları iletişimde, şifresini sadece seçtikleri kullanıcıların bildiği ve diğer kullanıcılarca görülemeyen mesajları kullanabilirler.
  • Hız: SNT Token sahipleri kripto para tasasını ve cüzdanlar arası sınır ötesine token transferini dakikalar içinde yapabilirler.
  • 3 farklı Araçtan Yararlanma: SNT Token sahipleri status cüzdan kullanma, Web3’ten oyunlara borsalara erişme, güvenli mesajlaşma uygulamasını kullanma haklarına sahiplerdir. Tek alandan 3 farklı dijital yapıya erişim sağlarlar.

  Dezavantajları Ne?     

  SNT Token dezavantajları:

  • Ödül Eksikliği: SNT Token sahipleri Web3’te eriştikleri oyunlarda yeni tokenlar kazanma veya ödül alma gibi bir şansa sahip olduklarını belirtmemişlerdir. Proje kapsamında ödül dağıtımından söz edilmez.
  • Saldırı Riski: SNT Token çevrimiçi cüzdanda saklanırken, kripto para borsalarında meydana gelebilecek saldırılarda bakiye risk altına girebilir. Çevrimdışı donanım cüzdanda token saklama bu riski önler.

  Sonuç

  SNT Token, Status platformunda farklı amaçlar için kullanılabilen bir kripto paradır. Sahiplerine Web3’den yararlanma ve yüksek güvenlik altında iletişim kurma hakkı verir. 2021 yıl sonunda ulaşabileceği tahmin edilen 3 dolarlık fiyat tabloya gelirse, uzun vadede kar sunabilecek potansiyele sahip. Web3 teknolojilerinin yaygınlaşması ile birlikte SNT Token’ın da daha geniş kitlelerce benimsenmesi bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle