Kriptopara

Solana Yorum 2021 - Analistlerden SOL Coin Fiyat Tahminleri  

  Yatırımcılar ETH ve BTC gibi önemli kripto paralara ek olarak cüzdanlarının belirli bir yüzdesinde artış olasılığı bulunan altcoinlere yer vermek istiyorlar. Bu amaçla araştırılan altcoinlerden biri ise SOL Coin olarak biliniyor. Yazımızda yatırımcılara ışık tutacak olan Solana Coin için yapılan yorumlar ve analist fiyat tahminleri hakkında bilgi sunmaya çalışacağız.

  Solana Yorum 2021

  Solana hakkında yorum yapan analistler 2021 yılı Temmuz ayı içinde değer kazanımı beklediklerini belirttiler. Bu değer kazanımında 55 dolarlık fiyat düzeyinin görülebileceğini açıklıyorlar. Analistler yorumlarında ayrıca geçmiş fiyat hareketlerine değiniyorlar. Uzman analistler, Aralık 2020’de 1.50 dolarlık fiyatın hakim olduğunu, ancak 24 Hazirandaki %2.09’luk düşüşe rağmen bu fiyatın ortalama 29 dolar üzerinde bir fiyatın tabloya geldiğini belirttiler. Bu açıdan yorumları kapsamında Solana Coin performansını iyi buluyor ve onu yatırma değer gördüklerini belirtiyorlar.

  Solana Coin hakkındaki yorumlarda dikkat çekilen diğer nokta ise 2020 Ağustos ayından 2021 yılbaşına kadar geçen dönemdeki hızlı artış. Bu alanda 2.82 dolarlık seviyeden tüm zamanların ilk rekoru olan 4,84 dolara yükselişe dikkat çekildi. Günümüzde ise 30 dolar bandı üzerinde fiyatların tabloya gelmesi başarılı bulunuyor.

  Solana Grafik Yorumu

  Solana Grafik yorumları 10 Haziran 2021 tarihi itibari ile ortaya çıkan grafiğin ilerleyişi üzerinden yapıldı. DogeMillionair isimli anonim analist grafik analizi hakkında bilgiler sundu. Solana grafiğinde, bir cypher oluşma ihtimalinin bulunduğu açıklandı. Ayı uyumsuzluğunun direnç altında yer aldığını belirten anonim analist, yeni satıların Haziran bitmeden gelebileceğini açıkladı. Bu konuda Temmuz girişinde değer kayıplarının meydana gelebileceğini düşünüyor. Düşüş öncesinde ise fake ve kısa süreli bir yükseliş oluşabileceğine dikkat çekildi.

  Grafiğe bakıldığında da 100 günlük hareketli ortalama (MA100)’ün uyumlu hareketi dikkatleri çekiyor. Kısa vadede RSI biraz daha aşağı salınıma işaret etse de uzun vade de bir toparlanmanın işareti olabilir bu durum.

  Anonim analist, SOL Coin arkasında sağlam bir proje olduğunu belirtiyor. Yatay bir seyire giriş ardından ise genelde sert yükselişin meydana geldiğine dikkat çekiyor. Bollinger orta bandı altına sarkma olasılığını az gördüğünü açıklayan analist, Eve formasyonu beklentisi içinde. Eve formasyon oluşumunun Temmuzda gelmesi ile birlikte, 56 dolarlık yükselen trende kırılış yaşanabileceğini belirtti.

  Analistlerden SOL Coin Fiyat Tahminleri

  2021’de SOL Coin için fiyat tahmini veren pek çok analist mevcut. Uzman analist topluluklarının görüşleri ise birbirlerinden farklı olarak karşımıza çıkıyor. Yazımızın bu bölümünde önemli analist topluluklarının SOL Coin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte SOL Coin fiyat tahminleri:

  DigitalCoinPrice Solana Coin Fiyat Tahmini

  DigitalCoinPrice analistleri, SOL Coin’in 2021 sene sonunda 64,14 dolar düzeyinden fiyatlanabileceğini tahmin ettiler. Uzman analist topluluğunun SOL Coin için uzun vadeli fiyat tahmini de gündeme geldi.  Analistlere göre, SOL coin 2025 senesine gelindiğinde ise 86.860 dolar seviyesinden işlem görebilir.

  Gov Capital Solana Coin Fiyat Tahmini

  Gov Capital analistleri, SOL Coin’in 2021 yıl sonunda 75.531 dolar seviyesinden işlem görebileceğini açıkladılar. Teknik ve temel analiz ardından görüş bildiren analist topluluk, 2021 yılı Ağustos ayı ardından SOL Coin fiyat artışının ön planda olabileceğini açıklıyor.

  WalletInvestor Solana Coin Fiyat Tahmini

  WalletInvestor analistleri, SOL Coin’in 2021 sene sonunda 43.71 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini belirttiler. Analistlere göre SOL Coin 2021’de uzun vadeli yatırıma uygun seçenekler arasında yer alıyor. Uzman analist topluluğu SOL Coin’in 2022 senesi ikinci yarısında 137 dolar seviyesine çıkabileceğini ve 2026’da 496 dolar olabileceğini açıklıyor.

  Coinpriceforecast Solana Coin Fiyat Tahmini

  Coinpriceforecast analistleri, SOL Coin’in 2021 sene sonunda 228.92 dolar seviyesinde olabileceğini 2020 senesinde tahmin ettiler. Bu tahmin diğer analistlerce oldukça tutarsız bulundu. Analistlere göre 2026 senesinde SOL Coin 870 dolar düzeyine çıkış yapabilir. Önümüzdeki 3 sene sonrasında ortaya çıkabilecek tahmini fiyat hedefi ise 721 dolar olarak verildi.

  Sonuç: SOL Coin Yorum ve Tahminleri Pozitif Yönde

  SOL Coin analistlerin 2021 yılında ve ilerleyen dönemde değer kazanımını daha fazla noktada yaşaması beklenen kripto para birimleri arasında yer aldı. SOL Coin grafik analize göre Temmuz ayı artışı için ise ilk olarak 56 dolarlık fiyatın tabloya gelmesi gerekiyor. Teknolojik açıdan oldukça ileride olan SOL projesi, geliştiricilerin de çok beğendiği bir blockchain ağı. Bu durum yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Gelecekte çok daha iyi yerlere gelebilir bu proje.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle