Kriptopara

SLP Coin Yorum 2021, Uzmanların Small Love Potion Yorumları

  SLP Coin yaşadığı derin bir düşüş sonrası trend dibine ulaşarak kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı. 2021 yılı için uzmanların SLP Coin beklentilerini yazımızda sizler için kaleme aldık.

  SLP (Small Love Potion) Coin Nedir?

  Small Love Potion (SLP) Coin, Axie Infinity oyunu oynanarak kazanılan ERC-20 token’idir. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen SLP Coin, Axies adı verilen evcil hayvanların yetiştirilmesi için kullanılan yerel token’dir.

  Small Love Potion Kurucuları Kimdir?

  SLP Coin kurucusu, hayalindeki oyunu kurmak için yazılım geliştiricisi pozisyonundaki işini bırakan Trung Nguyen’dir. Ethereum platformundan ilham alan Nguyen, SLP Coin’in CryptoKitties benzeri oyunlarda kullanılmak üzere tasarlandığını ifade etmektedir.

  Whitepaper

  Axie Infinity oyununda Axies yetiştirmek amacıyla kullanılan SLP Coin, oyunlarda kullanılan bir deneyim puanına benzetilebilir. 100 SLP Coin’den başlayan Axies yetiştiriciliğinde kullanılan SLP Coin hakkında merak ettiğiniz detaylara https://whitepaper.axieinfinity.com/ linkini kullanarak proje whitepaper’ından ulaşabilirsiniz.

  Small Love Potion Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  Small Love Potion projesini benzersiz yapan en önemli detay, en büyük kripto para borsası olan Binance’ın token’i İnovasyon Alanında listelenen birkaç oyun içi jetondan birisi olarak göstermesidir. Bu kategoride yüksek fiyat oynaklığına sahip token’ler yer almaktadır. Yetiştirilen Axies’lerin yetişkinliğe ulaşmasına kadar kullanılacak olan SLP Coin, bu yönü ile takas edilemez token’lerden farklı bir özellikte değerlendirilmektedir.

  SLP Coin Platformunda Güvenlik Nasıl Sağlanır?

  SLP Coin Ethereum üzerinde geliştirilmiş bir ERC-20 token’idir. Bunun anlamı Small Love Potion’un kendi blockchain’ine sahip olmadığıdır. Ethereum ağının güvenliği SLP Coin’in de güvenliği anlamına gelir.

  SLP Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  • 1. Adım: Binance, Gate.io, KuCoin, FTX, OKEx, Uniswap ve Gemini gibi kripto para borsalarında ücretsiz hesap oluşturun.
  • 2. Adım: Oluşturduğunuz hesaba ait kimlik doğrulama aşamalarını tamamlayın.
  • 3. Adım: Hesabınıza para transfer edin.
  • 4. Adım: Bakiyeniz tutarınca kripto para alım ve satım ekranını kullanarak SLP Coin satın alın.
  • 5. Adım: Satın aldığınız SLP Coin’i borsada tutmak yerine dilerseniz çevrimdışı cüzdanda saklayabilirsiniz.

  SLP Coin Yorum

  SLP Coin yorumlarında Axie Infinity popülerliğine değinen kripto para uzmanları, SLP Coin’in iyi bir yatırım olduğunda hemfikirdirler. Axie Infinty’nin blockchain teknolojisi kullanan oyunlar arasında lider konumda bulunması, SLP Coin’i de etkileyecektir. Kendinize bir Axies yetiştirmek istemeseniz bile uzmanlara göre kişisel portföylerde SLP Coin’e yer verilmelidir. 

  Uzmanlara Göre Small Love Potion Geleceği Ne Olur?

  SLP Coin geleceğini Axie Infinity oyunu ile paralel değerlendiren uzmanlar, oyuna karlı bir başlangıç yapılmasını sağlamaktadır. Metaverse projelerine yaşanan büyük ilginin SLP Coin gibi takas edilmez token’leri de etkileyeceğini düşünen analistler, orta ve uzun vadede SLP Coin’in giderek daha popüler olacağını düşünmektedirler.

  SLP Coin Grafik Yorumu

  SLP Coin grafiğini kullanarak teknik analiz çalışmaları yürüten anonim analistler, token’in yaşadığı büyük geri çekilme sonrası devam eden yatay trend ile yeterli gücü topladığını düşünmektedirler. Analistlere göre 0,069 dolar direncinin kırılması ardından SLP Coin 0,078 dolar seviyesini hedeflemektedir. Bu seviye aynı zamanda 13 Temmuz 2021 tarihinde başlayan ve 4 Kasım 2021 tarihinde bir kez temas edilen düşen trend direncidir. Bu trendin aşılması halinde token’in ATH seviyesine doğru güçlü bir ralliye başlaması beklenmektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 SLP fiyatı %small-love-potion+try% TL. Döviz cinsinden ise %small-love-potion+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Small Love Potion fiyatı 24 saatte %small-love-potion+yuzde%.

  Gelecekteki Small Love Potion Fiyat Tahminleri

  SLP Coin’in geleceği hakkında olumlu değerlendirmelerde bulunan uzmanlar, bu değerlendirmelerini paylaştıkları fiyat tahminleri ile de süslemektedirler. Analistler, trend dibinde olduğunu ifade ettikleri token için 1 yıllık süreçte önemli bir prim beklemektedirler. Wallet Investor 1 yıl içinde SLP Coin fiyatının 0,153 dolara kadar yükselebileceğini ifade etmektedir. Price Prediction ise 2021 yılının 0,35 dolardan kapatılabileceğini ifade ederken, henüz 5 yıl dolmadan fiyatların 1 dolar üzerine çıkabileceğini ifade etmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle