Kriptopara

2021, 2022 SENSO Coin Geleceği ve SENSO 3 Fiyat Tahmini

  Sensorium Galaxy evreninde geçerli olacak bir coin olarak tasarlanan SENSO Coin, VR temelli projelerin Metaverse ile son yıllarda popülerleşmesinin ardından kripto piyasalarının ilgisini çekmeyi başarmıştır. Gelecek vaadi son derece yüksek olan SENSO Coin hakkında; gelecek fiyat tahminleri, uzman analizleri ve grafik yorumlarını sizler için derledik. 

  SENSO Coin Geleceği 

  SENSO Coin, temelde bir VR platformu olarak tasarlanmıştır. Tıpkı bir Metaverse projeleri gibi gelecek vaat eden bir projedir. Söz konusu teknolojinin gelecek dönemde ciddi bir ivme kazanmasının beklenmesi ise bu sanal platform için oluşturulan para birimi SENSO Coin için umut vaat etmektedir. 

  Sanatçılar, şirketler ve yapımcılar tarafından inşa edilen Sensorium Galaxy evreninde geçerli olacak Coin, insanların birbiri ile etkileşiminde de kullanılabilecek. Gelecek vaat eden bir proje olması ve güncel fiyat performansının şuan için bir yılda 2 kat değerleneceği beklentisi yatırımcıların mutlaka takibe alması gereken coinlerden biri olmasını sağlamıştır. 

  SENSO Coin Grafik Analizi

  Son 24 saatlik işlem hacmine bakıldığında fiyat performansı yatırımcılar için beklentinin altında kalmıştır. Ancak genel görünümde ikili tepe formasyonuna sahip SENSO Coin, desteğin altında satışlar için uygun hale gelmiştir. Uzun vadede ise teknik analizler sonucu grafik seyrinin yukarı yönlü olması beklendiği ifade edilmektedir. Digital Coin analizlerine göre 2021’de 2 – 4 dolar seviyelerinde görünen grafik, 2024 yılında 4 dolar seviyesinin üzerini aşmaktadır. Söz konusu grafik analizleri SENSO Coin için gelecek umutlarını da yükselmiştir. 

  Güncel durumda 1 SENSO ETH fiyatı %senso+try% TL. Döviz cinsinden ise %senso+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Senso Coin 24 saatte %senso+yuzde%.

  Uzmanlardan SENSO Coin Fiyat Tahminleri

  Kripto para piyasalarının önde gelen üç ismi SENSO Coin performansı hakkında görüşlerini bildirmişlerdir. Genel anlamda uzun vadede karlı bir yatırım aracı olarak görünen SENSO Coin, bir yıl içindeki performansıyla da kısa vade içinde karlı olmayı başarmıştır. Wallet Investor, Gov Capital ve Trading Beast uzmanlarının ortak kanısı ise uzun vadede SENSO  Coin’in %30’un üzerinde bir kar potansiyeli taşıdığı yönündedir. 

  • Gov Capital SENSO Coin tahmini 

  2022’ye kadar fiyatının yukarı yönlü hareket etmesini bekleyen Gov Capital uzmanları, 5 yıllık süreçte ise 7,30 dolar seviyelerini görebileceği tahmininde bulunuyor. 2023 ve 2024 döneminde ise SENSO Coin’in büyümesini sürdürmesi beklendiğinin altı çizilmiştir.  

  • Wallet Investor SENSO Coin Tahmini 

  Kripto piyasasında güçlü tahminleri ile dikkat çeken Wallet Investor, SENSO Coin geleceğini olumlu bir projeksiyonda değerlendirmektedir. Uzun vadeli kazanç potansiyelini %34,6 seviyelerinde olduğunu bildiren uzmanlar, 5 yıllık fiyat tahminlerini 2026 yıl sonu için 5,82 dolar seviyesinde yapmıştır. Bu analizlere göre SENSO Coin Wallet Investor için karlı bir yatırım aracı olarak görülmektedir. 

  • Trading Beast SENSO Coin Tahmini 

  SENSO Coin hakkında umut vaat eden bir diğer yorum ise Trading Beast analizcileri tarafından yapılmaktadır. SENSO Coin için gelecekte en yüksek fiyatının 9,46 dolar seviyelerine ulaşacağı yorumu yapılmıştır. Gelecekte fiyat artışları belirli bir istikrarla artış göstereceği ifade edilmektedir. 1 yıllık kısa vadeli süreçte ise fiyat performansının şuan ki fiyatının 2 katına kadar çıkabileceği yönündedir. 

  Özetle

  Gelecekte hızlı bir değer kazanması beklenen SENSO Coin, rakipleri ile benzer bir sistem ile sanal dünya inşa etmektedir. Bu sayede geleceğin interneti olarak değerlendirilen alternatif dünyaların coinleri geleceğin evreninde yer almak isteyenler için kıymetli bir yatırım aracı olacaktır. Öte yandan SENSO Coin’in listelendiği büyük borsalar sayesinde kolayca işlem yapılma olanağına da sahiptir. SENSO Coin hakkında uzman tahminleri ise olumlu bir projeksiyonda değerlendirilmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle