Kriptopara

2021, 2022 RUNE Yorumları ve 3 Usta Analist Tahmini

  Rune Coin ayı piyasasını terk ederek kripto para yatırımcılarının radarına girdi. Yükselişin sürdüğü altcoin’de 2021 ve 2022 yılları arasında performans ise kripto para yatırımcılarını ve uzmanları ikiye ayırıyor. Sektörün en tecrübeli isimlerinin RUNE Coin yorumlarını ve fiyat tahminlerini yazımızda sizler için derleyerek gelecek projeksiyona ışık tuttuk.

  3 Analistten RUNE Coin Tahmini

  Kripto para piyasasının önde gelen 3 analisti, takipçileri ile çeşitli teknik analiz araçlarını kullanarak RUNE Coin fiyat tahminlerini paylaştılar. Analistlerin büyük bölümü 14,95 dolar seviyelerinde yer alan dirence işaret ederken, bu direncin aşılması halinde 2021 yılının 16 dolar gibi bir seviyeden tamamlanabileceğini öngörmektedirler. 2022 yılı için analistler ikiye bölünmüş ve altcoin için 35 dolar ile 8,011 dolarlık tahminler paylaşmaktadırlar.

  2021, 2022 RUNE Yorumları

  En iyi Rune Coin yorumları algoritmaya dayalı tahmin ve teknik analiz çalışmalarına göre hazırlandı. Anonim analistlerin 2021 RUNE grafik analiz verilerine göre yaptıkları değerlendirmelerde altcoin’in güçlü duruşu öne çıkarken, gelecek yıllarda bu güçlü duruşun boğa piyasasının korunacağı yönünde beklenti oluşturduğu söylenebilir. Usta analistler 2022 ve uzun vadeli periyotta fiyatını yaklaşık 3 kat artırmasını bekledikleri Rune Coin için yorumlarında iyimser tahminlerde bulunmaktadırlar.

  RUNE Grafik Analiz Yorumu

  Kısa, orta ve uzun vadeli periyotlara ilişkin grafiklerde güçlü yükseliş isteği görülen RUNE Coin için anonim kripto para uzmanları, MA200 üzerinde seyreden fiyatları olumlu değerlendirmekteler. Kısa vadeli grafiklerde 50 günlük fiyat ortalamasının yükselerek 200 günlük ortalamayı kesmesi ardından Golden Cross oluştuğu ifade edilirken, teknik göstergelerin de yükselişi desteklediği ifade edilmektedir. 11,953 dolarlık direncin geçilmesi halinde fiyatların 14,65 dolara kadar yükselmesini bekleyen anonim kripto para uzmanları, Fibonacci sayımlarının kısa vadede takip edilmesi gerektiği konusunda görüş beyan etmektedirler.

  Wallet Investor RUNE Coin Tahminleri

  Wallet Investor analistleri, yaptıkları tahminlerin tamamına RUNE fiyatının yükselmesini ön görmektedirler. Bir yıllık periyotta coin fiyatının 11,088 dolardan 16,405 dolara kadar değerlenebileceğini ifade eden analistler, bir yıllık potansiyel kazancın %48’e dayandığını ifade ettiler. Bu yıl sonunda güvenli tarafta kalınarak yapılan tahminlerde 1 Rune Coin fiyatının 12,029 dolar olmasını bekleyen analistler, 2022 yılında 20 dolar ve üzeri fiyatlamaların mümkün olduğunu ifade etmekteler.

  Swap Space Rune Coin Fiyat Tahminleri

  Hızlı, ucuz ve merkezi olmayan kripto para birimi olarak ortaya çıkan Rune Coin’in 2021 yılında yavaş hareket ettiğini ifade eden Swap Space analistleri, bu yıl içinde 16,405 dolara kadar yükseliş beklenebileceğini ifade ettiler. Rune Coin için karlı bir yatırım mı sorusuna hayır yanıtı veren Swap Space uzmanları, 2020 yılında altcoin fiyatının 8,011 dolara kadar gerileyebileceğini belirttiler.

  Coin Quaro Rune Coin 2021, 2022 Tahminleri

  Coin Quaro analistleri, Rune Coin tahminlerinde teknik analiz kullanarak temel analiz verilerini ihmal ederek değerlendirmede bulunmaktadırlar. 2021 yılı fiyat tahminlerini yaparken grafik verilerine değinen analistler, tipik bir yükselen kanal içinde coin fiyatının hareket ettiğini belirtmektedirler. Altcoin’in 14,93 dolar direncini geçmesi halinde yılı 19,4 dolardan kapatabileceğini düşünen analistler, 2022 yılı için daha olumlu senaryo paylaşmaktadırlar. 2022 yılı için Rune Coin fiyat tahminini 35 dolar olarak aktaran Coin Quaro, gelecek yılın en yüksek seviyesinin 40 dolar olacağı ve yılın sonuna doğru fiyatların gevşeyerek belirttikleri hedefe ulaşacağını ifade etmektedirler.

  Sonuç

  THORChain (Rune Coin) ayı piyasasından boğa piyasasına geçiş yaparak nizami bir yükseliş kanalı içinde hareket etmektedir. Anonim uzmanlarla birlikte kripto para endüstrisinin önde gelen teknik analistleri, yaklaşık 15 dolar seviyelerinde yer alan direncin aşılması halinde altcoin’in önünün açık olduğunu ifade etmektedirler. Altcoin yaklaşık 21 dolarlık ATH seviyesinin yaklaşık yarısından fiyatlanmaktadır. Kısa vadede teknik analiz verilerine sadık kalınarak 2021 ve 2022 yılları arasında altcoin’de 3 ila 4 kata varan yükselişler beklenmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle