Kriptopara

RUNE Geleceği 2021 - THORChain Yükselir mi?

  Yaptığı fiyat dalgalanmaları ve son değer kazanımları ardından yatırımcıların radarına giren THORChain (RUNE) Coin hakkındaki fiyat tahminleri araştırılmaya başlandı. Yazımızda yatırımcıların aklında yer alan RUNE gelecekte nasıl bir nokta olabilir, ThorChain artar mı, analist fiyat tahminleri ve grafik yorumları nasıl sorularına yanıt vermeye çalıştık!

  RUNE Geleceği 2021   

  THORChain (RUNE) Coin geleceğine yönelik yorum yapan analistler hem yakın hem de uzak gelecek için görüşlerini sunuyorlar. Analistlere göre RUNE Coin yakın gelecekte daha fazla alım baskısına tabi olabilir. Uzak gelecekte kripto para sektörü için önemli projelerden biri olarak yoluna devam edebilir.

  Analistler RUNE Coin projesinin yatırımcılara kripto paraları çeşitli ağlar arasından en pratik şekilde takasa etme imkanını sunduğunu belirttiler. Ek olarak, merkezi olmayan likidite protokolü modelinin gelecekte çok önemli olabileceğinin altını çizdiler. Bu yüzden RUNE Coin’in 2021’de daha popüler olabileceğini tahmin ediyorlar.

  THORChain Yükselir mi?

  Analistler THORChain için teknik ve temel analizler ardından, değer kazanımı yönünde tahminler vermeyi tercih ettiler. Analistlere göre RUNE Coin 2021 senesi içinde değer kazanımına gidebilir. Özellikle Ağustos ayı ardından kripto para piyasasında hareketlenme bekleyen analistler, altcoinlerin artabileceğini, RUNE Coin’in 7.50 dolarlık fiyatın üzerini görebileceğini savunuyorlar. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 RUNE fiyatı %thorchain+try% TL. Döviz cinsinden ise %thorchain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, RUNE Coin 24 saatte %thorchain+yuzde%.

  RUNE Grafik Analiz Yorumu

  RUNE Coin grafik analizini yorumlayan analistler, yukarı yönlü kırılımın gerçekleştiğini belirttiler. Anonim analistler grafikte, Fib düzeltmesi ile birlikte bayrak formasyonunun oluştuğunu ve tekrar yükseliş trendinin giriş yaptığını açıkladılar. Anonim analistler Fib takozunun, yükselişe hız kazandırma ihtimalinin olduğunu savunuyorlar.

  Anonim analistlere göre RUNE Coin için değer kazanımı devam edebilir ve bu yolda ilk direnç 8.50 dolarlık fiyat seviyesi. Anonim analistler 8.50 dolarlık direncin önümüzdeki haftalarda kırılması halinde, fiyatın  9 dolar bandına kadar yükselebileceğini açıklıyorlar. Grafite dip fiyata inişi kontrol eden alt destek noktasının 5.90 dolarlık seviyeye en yakın alanda olduğunu belirttiler.

  THORChain (RUNE) Coin Fiyat Tahminleri 2021, 2022

  RUNE Coin fiyat tahminlerini gündeme sunan analistler, THORChain (RUNE) Coin’in gelecekte değerlenebileceğini savunuyorlar. Yazımızın bu kısmında analistlerin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte RUNE Coin fiyat tahminleri:

  CoinArbıtrage THORChain (RUNE) Coin Fiyat Tahmini

  CoinArbıtrage analistlerinin RUNE Coin fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Analist topluluğa göre RUNE Coin, 2021 sene sonunda 7.89 dolar seviyesinden işlem görebilir.
  • Analistler 2022 yıl sonunda RUNE Coin fiyatının 14.06 dolar seviyesinden işlemde olabileceğini açıkladılar.
  • 2023 senesi için verdikleri tahmin içinde THORChain (RUNE) Coin’in 22.7492 dolar seviyesinde fiyatlanabileceğini belirttiler.
  • Analistlere göre 2024 yıl sonuna geldiğimizde RUNE Coin fiyatı, 36.80 dolar olarak tabloya gelebilir. 

  Analistler bu tahminleri ile RUNE Coin’in gelecekte değerlenebileceğini açıklıyorlar. 

  CryptoBrain THORChain Coin Fiyat Tahmini 2021, 2022

  CryptoBrain, THORChain (RUNE) Coin fiyat tahminlerine ilişkin detaylar:

  • Anonim analiste göre RUNE Coin 2021 sene sonunda 8.10 dolarlık fiyatı görebilir.
  • Analist 2022 yılının bitiminde RUNE Coin fiyatının 13.62 dolar seviyesine kadar çıkış yapabileceğini tahmin ediyor.
  • 2023 senesinin ikinci yarısında RUNE Coin fiyatının 20 dolara ulaşabileceğini savunan analist, 2024’te se fiyatın 35 doları görebileceğini savundu.

  RagnarrCrypto RUNE Coin Fiyat Tahmini

  RagnarrCrypto takma adlı anonim analistin RUNE Coin fiyat tahminleri şu yönde;

  • Analiste göre RUNE Coin 2021 yılını 8.12 dolar seviyesinden kapatabilir.
  • 2022 senesi ikinci yarısında RUNE Coin fiyatının 14 doları görebileceğini düşünene analist, 2023 ikinci yarısı için 22 dolarlık fiyat tahmini verdi.

  Analistin tahminlerine göre RUNE Coin gelecekte artış yönünde hareket edebilir.

  Sonuç Olarak

  RUNE Coin analistlerin değer kazanımı bekledikleri kripto paralardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 2022 ardından 20 dolarlık fiyat değerine ulaşabileceği tahmin edilen kripto paranın, geleceği parlak görünüyor. Eğer tahmini fiyatları yakalayabilir ise geleceğin önemli projeleri arasında olabilir. BSC ağının hız ve ucuz transfer avantajlarından da yararlanan RUNE, DeFi sektöründe önemli bir parçası.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle