Kriptopara

ROSE Coin Ne Olur? 3 Usta Analistten ROSE Coin Yorumları

  Bu yazımızda gizlilik protokolü altında kripto para ticaretine önem verenlerin dikkatini çeken ROSE Coin hakkında bilgiler verdik. Gündemde en çok yer alan ROSE Coin ne olur, usta analistlerin yorumları neler, fiyat tahminleri nasıl sorularına yanıt vermeye çalıştık.

  ROSE Coin Ne Olur?

  ROSE Coin’in ilerleyen süreçte nasıl bir konumda yer alabileceği hakkında yorum ve tahmin yapan analistler, 2023 yılına dikkat çektiler. Uzman analistler ROSE Coin’in hem işlem hacmindeki genişleme olasılığı hem de alım taleplerinde artış olasılığı açısından en parlak dönemini 2023’te yaşayabileceğini düşünüyorlar. Onlara göre, ROSE Coin fiyatı 2023 yılında 0.64 dolara kadar çıkış sağlayabilir. 

  Kripto para borsalarında güncel 1 ROSE fiyatı %oasis-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %oasis-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, ROSE 24 saatte %oasis-network+yuzde%.

  ROSE Coin Gelecekte Kazandırır Mı?

  Analistler ROSE Coin’in gelecekte yerleşik token elde etmek ve staking üzerinden pasif gelir sağlamak isteyenler tarafından yoğunlukla kullanılmaya devam edeceğini tahmin ediyorlar. Özellikle gizlilik ve güven prosedürlerine bağlı olarak kripto para ödeme ve transfer işlemlerini yapmak isteyen kurumsal şirketlerin ise ROSE Coin’e olan taleplerinin yükselebileceği aktarıldı. Uzmanlar, ROSE Coin proje ağında işlemleri şifreleyen özel bir güvenlik prosedürünün yer aldığının altını çizdiler. Ağ katmanındaki PararTime içinde yer alan gizlilik desteğinin, üçüncü şahıslardan veri ve işlem akışı bilgilerini korumak isteyenlerin ilgisini çektiğini düşünüyorlar. 

  Uzmanlar diğer yandan ROSE Coin’in ERC-20 tabanlı olmasına karşın kendi ağı sayesinde Ethereum’dan çok daha ekonomik ve hızlı işlemleri sunduğunu belirttiler. Akıllı sözleşme yaratmak isteyenlerin ROSE Coin’i bir alternatif olarak görmeye başlayacaklarını savunuyorlar. 

  3 Usta Analistten ROSE Coin Yorumları

  Güncel olarak ROSE Coin hakkında yorum yapanlar, AetCrypto, SkyBlaze, CoinArbitrage analist topluluğu oldu. Bu üç analistte yorumlarında ROSE Coin’in fiyat artışı yapabileceğini belirttiler. Anonim ve uzman analistlere göre, gizlilik odaklı ROSE Coin aynı zamanda oldukça önemli ölçeklendirilebilir Blockchain projesi. Uzmanlar ROSE Coin’in işlem gecikmesi, yüksek masraf sorunlarını ortadan kaldırarak iyi bir mesafe aldığını düşünüyorlar. 

  Uzmanlar, küresel katılımın oldukça yüksek olduğu Oasis Network ağında, merkeziyetsiz finansal işlemlerinde önde olduğunu belirtiyorlar. Yorumlarında 2021 sonrası staking, kredi verme ve alma, kripto para sigortama, akıllı sözleşme üzerinden merkeziyetsiz finansal işlem sağlama gibi alanların tümünde ROSE Coin’in önemli araçlardan biri olmaya devam edeceğini savundular. 

  ROSE Coin Grafik Yorumu

  Analistler, ROSE Coin grafiğinde flamanın yukarı kırıldığını belirttiler. 1. Hedefi yakalayan ROSE Coin’in şimdi ise yeni bir yükseliş düzeltmesi gerçekleştirdiği açıklandı. Uzmanlar yeşil alanda işlemde olan ROSE Coin’in ikinci hedefe yükselebileceğini tahmin ediyorlar. Ağustos sonundaki fincan kulp modeli ardından Eylül’de beklenen ivmenin geldiğini savunan analistler, ROSE Coin’in 0.32 dolarlık direnci kırarak 0.35 dolara çıkış yapabileceğini düşünüyorlar. 

  ROSE Coin Tahminleri

  ROSE Coin için en güncel fiyat tahminlerini gerçekleştiren AetCrypto, SkyBlaze, CoinArbitrage analist topluluğu, değer kazanımını işaret ettiler. Yazımızın bu bölümünde 2021 ve 2024 arasına yönelik ROSE Coin için yapılan fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte ROSE Coin tahminleri:

  • AetCrypto, takma adlı anonim analiste göre, ROSE Coin 2021 yılı tamamlanırken 0.37 dolar seviyesinde yer alabilir. 2022 yılı ikinci yarısı için gündeme sunduğu fiyat tahmini ise 0.55 dolar oldu. 
  • SkyBlaze, takma adlı anonim analist 2021 senesini tamamladığımızda 0.35 dolarlık ROSE Coin fiyatını tabloda görebileceğimizi ve 2023 senesinde bu değerin 0.64 dolara yükselebileceğini belirtti. 
  • CoinArbitrage analistleri ROSE Coin’in 2021 sonunda 0.31 dolar seviyesinden fiyatlanabileceğini tahmin ediyorlar. 2022 yılı tamamlanırken 0.5120 dolardan fiyatlanabileceğini iddia ettikleri ROSE Coin’in 2023 bitiminde ise 0.82 dolar olabileceğini ifade ettiler. Analistlere göre, 2024’ün ikinci yarısında 1.34 dolarlık ROSE Coin fiyatı tabloya gelebilir. 
  •  

  Sonuç

  ROSE Coin gelecekte kurumsal şirketlerce daha fazla tercih edilebileceği düşünülen kripto paralar arasında yer aldı. Analistlere göre 2022’de 0.51 dolarlık düzeyi görebilme potansiyeli taşıyor. Eğer tahmini fiyatlara erişirse, yatırımcılarına orta vadede kazanç sunabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle