Kriptopara

RAY Token Geleceği 2021,2022 ve Uzmanların Fiyat Tahmini

  Yatırımcılarının yakın takibinde olan RAY Token hakkında pek çok soru gündemi meşgul ediyor. En çok merak edilenler ise fiyat tahminlerinin yanında 2021 ve 2022’de RAY Token’ın ne noktaya gelebileceği oldu. Bu yazımızda yatırımcılara fikir sunabilecek RAY Token fiyat tahminleri, gelecek yorumları, grafik yorum gibi hususlarda analistlerin görüşlerini baz alarak bilgi sunacağız. 

  RAY Token Geleceği

  RAY Token geleceği hakkında tahmin yürüten analistler hem yakın hemde uzak gelecekte fiyat artışının oluşabileceğinden ümitliler. Analistler RAY Token’ın protokol kazançlarını ede etmek için stake edilebildiğini, İDO tahsisler için ayrıca staking ile değerlendirilebildiğini belirttiler. Ek olarak yönetim protokolünde oy verme şansını kazandırdığının da altını çizdiler. Tüm bu avantajların RAY Token’a olan talebi 2021 sonunda artırabileceği hakkında tahminlere sahip olan analistler, likidite sağlayıcı projenin önem kazanabileceğini belirttiler. 

  Analistlere göre diğer AMM’ler aksine Raydium merkezi limit emir defterinde zincir üstü likidite sağlıyor. Bu kapsamda RAY Token’a yatırılmış olan fonlar ise limit emirlerine rahatlıkla dönüştürülebiliyor. Raydium LP’ler Serum’un bütün sipariş akışlarının yanında mevcut likiditeye de erişimi sağlayıp, avantaj sunuyor. RAY Token’dan bu ifadeler ile söz eden analistler onun gelecekte daha popüler olabileceğini savunuyorlar.

  RAY Token Alınır mı?

  Uzman ve anonim analistlere göre 2021 sene sonunda RAY Token değer kazanımı gündeme yansıyabilir. Grafik analize göre 19.80 dolar seviyesinden olduğu tahmin edilen hedef fiyatın daha üzerinden bir fiyat oluşumunun 2021 sonunda görülebileceği tahmin ediliyor. 2021 bitiminde 24 dolarlık fiyatın gelebileceği savunana analistlere göre RAY Token yatırı için yakından izlenebilecek kripto paralar arasında yer alıyor.

  Uzmanların 2021 RAY Token Fiyat Tahminleri

  Analistlerin RAY Token için 2021 senesine yönelik gerçekleştirdikleri fiyat tahminleri şu yöndedir;

  • ByBitCrypto 2021 RAY Token Fiyat Tahmini: Anonim analiste göre 2021 sene sonu geldiğinde tabloda görebilme ihtimalimizin yüksek olduğu fiyat 24 dolar seviyesinde.
  • JusstCrypto 2021 RAY Token Fiyat Tahmini: Anonim analiste göre RAY Token 2021 yıl sonunda 25.13 dolarlık seviyeden fiyatlanabilir.

  Bu fiyat tahminlerinde RAY Token’ın artış olasılığından söz ediliyor. 

  Uzmanların 2022 Ray Token Fiyat Tahminleri

  Analistlerin RAT Token için 2022 senesine yönelik yaptıkları fiyat tahminleri hakkında ayrıntılar şunlardır:

  • ByBitCrypto 2022 RAY Token Fiyat Tahmini: Anonim analist, 2022 ikinci yarısında RAY Token fiyat değerinin 32 dolarlık alanda yer alabileceğini tahmin ediyor.
  • JusstCrypto 2022 RAY Token Fiyat Tahmini: Anonim analiste göre RAY Token için 30 dolar ile 35 dolar arasında bir fiyat 2022 senesinin ikinci yarısında tabloya gelebilir. 

  RAY Token Grafik Yorum

  RAY Token grafik yorumu yapan analistler, token’ın yeşil alanda işlemde olduğunu ve yükseliş trendinin oluştuğunu belirttiler. Anonim analistler raydium boğa bayrak kırılması ardından bu yükselişi beklediklerini ifade ettiler. Anonim analistlere göre, 19.80 dolarlık fiyat ilk hedefler arasında yer alıyor. 

  Hareketin devam etmesi halinde 15 dolarlık direncin kısa vade ardından kırılabileceğine yönelik tahmin yaptılar. Analistler fibonacci tarafından da işaret edilen yeni hedef fiyatın 19.80 dolar olduğunu açıkladılar. Grafik yoruma göre RAY Token için yeni fiyat yükselişlerinin oluşabilmesi muhtemel bulundu. Analistler 2022 sonu için grafiğe gelebilecek fiyatlardan umutlu gözüküyorlar. 

  An itibari ile 1 RAY fiyatı %raydium+try% TL. Döviz cinsinden ise %raydium+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, RAY 24 saatte %raydium+yuzde%.

  Sonuç

  Analistler RAY Token için parlak bir gelecek senaryosundan söz ederken 2022 yıl sonu için 30 dolar üzeri fiyat tahminlerini sundular. Özellikle 2022’de performansını yükseltmesi beklenen RAY Token’ın gelecekte iyi bir konumda olabileceği yönünde tahminler gündeme yansıdı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle