Kriptopara

Matic Yine Zirveyi Görür mü? Polygon Coin Fiyat Tahminleri

  Matic Coin yatırımcıları değer kazanımının ne zaman oluşabileceğine yönelik araştırmalara girişiyorlar. Gündeme en çok gelen sorular ise MATIC Coin zirveyi 2021’de görür mü, fiyat tahminleri ne yönde tarzında sorular. Yazımızda bu önemli 2 soruya analistlerin görüşlerini baz alarak yanıt bulmaya çalışacağız.

  Matic Yine Zirveyi Görür mü?

  Matic Coin geleceğine dair yorum yapan anonim ve uzman analistler bulunuyor. Hepsinin birleştiği nokta ise MATIC Coin’in geleceğinde değer kazanımının yaşanabileceğini gösteriyor. Anonim analistler arasında yer alan Bulla 2021 yılı sonunda MATIC Coin’in 3 dolara çıkış yapabileceğini düşünüyor. Bu fiyat tahmini tüm zamanların rekoru olan 2.68 doların üzerinde bir fiyat tahmini olduğundan, MATIC Coin’in sene sonunda ikinci bir rekoru yapabileceği belirtildi.

  Matic (POLYGON) Grafik Analiz

  Matic Coin grafik analizi yapan ve yorumlarını veren anonim analistler, 3 Temmuz'dan itibaren grafiği incelemeye başladıklarını belirttiler. Anonim analistlere göre MATIC Coin grafiğinde başlangıçta mum kapanışı oluşmaya yüz tutmuştu ve bu çok önemliydi. Direncin üzerinde bir kapanış kayda geçerse 5 Temmuz için değer kazanımı bekleniyordu. Analistler direnç üstü kapanışın gerçekleşmediğini ve 6 Temmuz’da MATIC Coin değer kaybının grafiğe yansıdığını açıkladılar.

  Anonim analistler grafikteki 1.50 dolarlık direnç seviyesi üzerinde ise yeşil işlem alanının mevcut olduğunu belirttiler. Diğer bir ifade ile ilk direnç 1.50 dolar aşılabilirse, MATIC Coin Temmuz’da değer kazanımı içinde giriş yapabilecek. Anonim analistler 6 Temmuzdaki %1.33’lük değer kaybının hafta içinde geride bırakabileceğini ve Temmuz’da MATIC Coin’in 1.50 dolara çıkış yapabileceğini belirttiler.

  Analistlerden MATIC Fiyat Tahminleri

  Matic Coin hakkında fiyat tahmini yapan analistler değer kazanımı yönünü işaret ettiler. Yazımızın bu bölümünde değer kazanımı yönünde yapılan bu tahminlerin içeriğindeki olası fiyatların bilgileri sunuyoruz. İşte analistlerin gündeme taşıdığı MATIC Coin fiyat tahminleri:

  Coinarbitrage POLYGON Coin Fiyat Tahmini

  Coinarbitrage platformu analistleri MATIC Coin’in 2021 yılı Ağustos ayında 1.23 dolar seviyesinde fiyatlanabileceğini açıklıyorlar. Analistlerin 2021 yıl sonu için tahmin ettikleri fiyat ise 2.50 dolar seviyesinde oldu. Analistlere göre MATIC Coin 2021 yılı Ocak ayında ise değer kaybı yaşayabilir.

  Jadoube MATIC Coin Fiyat Tahmini

  Jadoube adlı anonim analist MATIC Coin’in 2021 senesi Temmuz ayı içinde 1.18 dolarlık fiyata çıkış yapabileceğini tahmin etmiş. Diğer yandan 2021 senesinde MATIC Coin fiyatının 1.18 dolar ile 3 dolar bandı arasında sıkışıp kalabileceğini ve sene sonunda ise maksimum 2.69 dolara ulaşabileceğini belirtmiş.

  Sonuç

  MATIC Coin 2021’de değer kazanımı yönünde tahminlere konu olan kripto paralar arasında yer aldı. MATIC Coin’in 2021 sene sonunda yeni bir rekoru, son rekor olan 2.68 doları aşarak yapabileceği ise Bulla adlı anonim analist tarafından açıklanıyor. Eğer bu fiyat tahmini gerçekleşirse yatırımcıları için etkili bir kazanç sunabilecek. İlk çıktığı tarihten beri topluluğuna heycan veren paylaşımlarda bulunan MATIC projesi bakalım gelecekte de bu aktifliği sürdürebilecek mi, göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle