Kriptopara

Pitbull Coin Yorum: 2021 Sonuna Kadar 10X Yapar mı?

  Henüz yeni bir kripto para olan Pitbull Coin, köpek sezonuna dahil bir varlık olduğu için dikkatleri üzerine çekiyor. Yatırımcıların kitlesinin talepleri ile genişlemeye devam eden Pitbull Coin analistlerin ilgisini çekmeye başladı. Onun için birçok fiyat tahmini geldi. Bu yazımızda herkesin merak ettiği, Pitbull Coin 2021 sonunda 10X yapar mı, onun için gelen yorumlar neler sorularına yanıt vermeye çalışacağız. 

  Pitbull Coin Yorum

  Pitbull Coin yorumlarına baktığımızda aslında hem analistlerin hem de yatırımcıların 2021’de ondan söz ettiklerini görüyoruz. Yatırımcılar, kısa süre içinde organize olarak bir Pitbull topluluğunu oluşturduklarını açıklıyorlar. Telegram’da yaptıkları bir çağrı ardından 40 günlük süre içinde 150.000 kişilik bir topluluğu 200 bin kişi üzerine çıkardıklarını belirtiyorlar. Diğer yandan Pitbull fiyatlarını yükseltmeye yönelik hareketleri ise piyasaya yansıtmak için hevesli olduklarını belirtmişler.

  Analistler ise hızla organize olan bu sosyal yatırımcı kitlesinin Pitbull Coin fiyatının artışa gitmesinde rol oynayabileceğini açıklıyorlar. Analistler 17 Mart 2021’de adı anılan Pitbull projesinin başlangıcından buyana gönüllülerin geliştirici katkıları ile yükseldiğini belirtiyorlar. Bu bezersiz sosyal deneyin ise Pitbull Coin fiyat artışını gelecekte destekleyebileceğini düşünüyorlar.

  Pitbull Coin 2021 Sonuna Kadar 10X Yapar mı?

  Analistlerin görüşlerine bakıldığında Pitbull Coin 2021 sonunda 10X değerlenmeyi kayda alabilir. Pitbull 2021 Mayıs ayı içinde dalgalı fiyatları tabloya alsa da analistler tarafından gelecek vaad eden kripto para birimleri arasında görülüyor. Analistler köpek akımında olan kripto para birimlerinin listelendikleri ilk sene içinde yaptıkları hızlı fiyat artışlarına dikkat çekiyorlar. Bu yüzden Pitbull Coin’in de benzer hareketleri gösterebileceğinin altını çizdiler.

  Analistler Pitbull Coin ve yatırımcı kesimin birbirlerini henüz yeni keşfetmeye başladıklarını ifade ettiler. Diğer yandan, Pitbull’un Gate.io’da listeleneceğini ve henüz bu işlemin gerçekleşmediği açıkladılar. PancakeSwap, IndoEx ve Coin Tiger’da listelenen Pitbull Coin’in işlem hacmi geniş borsalara 2021’in ilerleyen aylarında girebileceğini bunun ise fiyatı yüksek sevilere çıkarabileceğini açıklıyorlar. 

  Pitbull Coin Neden 2021 Sonunda 10X Yapabilir?

  Analistler Pitbull Coin, PTF Coin ve TVK Coin’in 2021 sene sonunda 10X yapacaklarını açıklıyorlar. Bu görüşü en önde savunan isim ise Lark Davis olarak karşımıza çıkıyor. Bu tahmini yaparken nedenleri ise şu şekilde sundular:

  • Analistler yatırımcıların yeni bir soluk aradıklarını ve Doge’ye benzer altcoinlere yönelmek istediklerini belirtiyorlar. Bu noktada Pitbull’un güçlü bir seçenek haline gelebileceğini belirttiler.
  • Analistler, Pitbull Coin’i sosyal medyada duyuran, adını yayan, Tweetleyen ve Pitbullish yaratmaya çalışan yatırımcıların coin ödüllerini aldıklarını açıkladılar. Sosyal ağda bir topluluğu oluşturan, kısa sürede yayılan ve yeni yatırımcıları kazanan Pitbull Coin’in 2021 sonunda bu sebeplere bağlı gelişebilecek alım talepleriyle 10X yapabileceğini açıkladılar.
  • Analistler BNB ile PancakeSwap’ta v1 üzerinden PIT jetonlarını satın alanların, oldukça düşük gas ücretini karşıladıklarını belirttiler. Düşük masrafların fiyat artışını destekleyebileceğini belirtiyorlar. 

  Analistler Pitbull Coin Hakkında Ne Düşünüyorlar?

  Analistler Pitbull Coin’in SHIB Coin kadar güçlü bir köpek akımı kripto para birimi olmadığını ancak buna rağmen, sosyal deney temasına bağlı 10X artışa gidebileceğini düşünüyorlar. Temelinde kripto para piyasasında topluluk gücünü oluşturma hedefinin yer aldığı Ptibull Coin’in işlem hacmi geniş borsalara kabul edilmesi ardından, 2021 ikinci yarısında asıl fiyatlarını tabloya alabileceğini belirttiler. 

  Lark Davis 2021 Sonu Tahmini

  Lark Davis Pitbull Coin’in 2021 yıl sonunda 10X değer kazanabileceğini ifade ediyor. 2021’de köpek akımına mensup kripto paraların, DeFi coinlerinin 10X artışa geçebileceğini savunuyor. 2022 senesinde ise Pitbull Coin için daha popüler ve başarılı günlerin yer alacağını belirtiyor. 

  AayushJindal PIT Coin 2021 Sonu Tahmini

  Aayush Jindal Pitbull Coin’in 2021 sene sonunda 0,0000001 dolar fiyatına ulaşabileceğini açıklıyor. Analist bu altcoin’in fiyat hacmini ve işlem hacmini genişletme dönemine Gate.io listelemesi ardından gidebileceğini belirtti. 

  Credible Crypto Pitbull Coin 2021 Yorumu

  Credible Crypto Pitbull Coin’in 2021 senesi Mayıs sonunu değer kazanımıyla kapatabileceğini açıkladı. Diğer yandan 2021 sene sonunda ise 0,0000001 dolar fiyat düzeyine yükselişin olabileceğini belirtti. Bu kapsamda 10X artış tahmini yapan analistler arasında Credible Crypto’da yer aldı.

  Sonuç

  Köpek sezonu DOGE ardından SHIB coin ile başlarken PIT coin ile devam etti. Güçlü bir topluluğu olan Pitbull Coin yatırımcılarının sosyal ağlarda sürekli olarak birbirleri ile iletişimde olduklarını görüyoruz. Analistlerin de dikkatini çeken bu birleşme konseptinin ve sosyal deney temasının Pitbull Coin fiyatlarını yükseltebileceği açıklanıyor. Alım taleplerini sene sonunda yoğun şekilde karşılayabileceği düşünülen Pitbull Coin, eğer tahminlere uyarsa 10X artış yapabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle